"Falcı Kader" Olarak Tanınan Travesti Mustafa Ataman, Başından Vurularak Öldürüldü

"Falcı Kader" Olarak Tanınan Travesti Mustafa Ataman, Başından Vurularak Öldürüldü

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, barlarda şarkı söyleyen ve fal baktığı için çevresinde "Falcı Kader" olarak tanınan travesti Mustafa Ataman, evinin balkonunda başından tabancayla vurularak öldürüldü.

Balıkesir'de "Falcı Kader" olarak tanınan 45 yaşındaki travesti Mustafa Ataman, evinin balkonunda başından tabancayla vurulmuş halde bulundu.

GECE SAATLERİNDE EVİNDEN SİLAH SESİ YÜKSELDİ

Ayvalık'ın 17 kilometrelik kumsalıyla ünlü Sarımsaklı Plajı'nın 'Yonca 1' mevkisindeki evin balkonundan, saat 01.30 sıralarında silah sesi geldi. Duydukları silah sesi üzerine çevredekiler, jandarmayı arayıp durumu haber verdi.

BALKONDA KANLAR İÇİNDE BULUNDU

İhbar üzerine eve gelen jandarma ekipleri, Mustafa Ataman'ı balkonda, yerde kanlar içinde yatarken buldu. Jandarmanın yaptığı incelemede, Ataman'ın başından tabancayla tek kurşunla vurulduğu ve öldüğü belirlendi.

2 KİŞİYLE TARTIŞTIĞI TESPİT EDİLDİ

Jandarma, görgü tanıklarının ifadelerinden Ataman'ın 2 kişiyle henüz belirlenemeyen nedenle tartıştığını tespit etti. Bunun üzerine çalışmalarını bu yönde sürdüren jandarma, cinayetin şüphelisi olarak N.E.Ç. ve S.K.'yi gözaltına aldı.

Kaynak: DHA