FAİK ÖZTRAK HABERLERİ

Faik Öztrak haber, Faik Öztrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faik Öztrak 24.6.2019
CHP'li Öztrak: Seçimsiz 4 yıl önemli bir fırsattır
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye gerçekten seçimlerden yorulmuştur.
Faik Öztrak 24.6.2019
"Seçimsiz 4 yıl önemli bir fırsattır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye gerçekten seçimlerden yorulmuştur.
Faik Öztrak 17.6.2019
"Yatırımcı, Türkiye'nin doğruları yapmadığını gördüğü için kaçıyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bütün sıkıntılara rağmen iyi yönetilirse ekonomiyi ilk 10'un içerisine sokmak mümkün. Kötü yönetilirse de çok büyük sıkıntılara girebiliriz. Bir an önce güveni sağlayacak önlemleri almaya ihtiyaç var." dedi.
Faik Öztrak 13.6.2019
"İşçiler örgütlenme konusunda tamamen özgürdür"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "İşçilerimiz, hakkını, hukukunu, kimin, hangi sendikanın en iyi şekilde koruyacağına inanıyorsa, o sendikanın şemsiyesi altında örgütlenme konusunda tamamen özgürdür.
Faik Öztrak 13.6.2019
CHP'li Öztrak: İstanbullular İmamoğlu'nu yeniden seçecek
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "10 gün sonra İstanbullular Ekrem İmamoğlu'nu bu defa kahir ekseriyetle yeniden seçecekler.
Faik Öztrak 13.6.2019
Öztrak'tan ortak yayın değerlendirmesi
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP adayı Ekrem İmamoğlu ve AK Parti adayı Binali Yıldırım'ın katılacağı ortak yayınla ilgili değerlendirme bulunarak "Yayınla ilgili Ekrem İmamoğlu, bunun İsmail Küçükkaya'ya iletilmiş olan bir talep olmadığını açıkladı" dedi.
Faik Öztrak 10.6.2019
CHP'li Öztrak: Su akarken kovayı doldurmadılar
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, AK Parti iktidarını eleştirerek, "Su akarken kovayı doldurmadılar, döviz rezervlerimizi güçlendirmediler, ülkemizi dış şoklara karşı iyice savunmasız hale getirdiler" dedi.
Faik Öztrak 7.6.2019
"İstanbullular, Ekrem İmamoğlu'na çok daha güçlü sahip çıkacak"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Ne yaparlarsa yapsınlar İstanbullular hakkı yenen Ekrem İmamoğlu'na çok daha güçlü bir şekilde sahip çıkacaktır.
Faik Öztrak 7.6.2019
CHP'li Öztrak: İstanbullular, İmamoğlu'na çok daha güçlü sahip çıkacak
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Ne yaparlarsa yapsınlar; İstanbullular, hakkı yenen İmamoğlu'na çok daha güçlü sahip çıkacaklardır.
Faik Öztrak 7.6.2019
CHP'li Öztrak: İstanbullular, İmamoğlu'na çok daha güçlü sahip çıkacak
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Ne yaparlarsa yapsınlar; İstanbullular, hakkı yenen İmamoğlu'na çok daha güçlü sahip çıkacaklardır.
Faik Öztrak 7.6.2019
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak soruları cevapladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak soruları cevapladı.
Faik Öztrak 31.5.2019
"Neye hizmet ettiklerini anlamak mümkün değil"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Yargı Reformu Strateji Belgesine ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Sarayda sahneye konulan bu komediye alkış tutarak dekor olan yargıçların, baroların ne yaptıklarını, neye hizmet ettiklerini anlamak mümkün değildir.
Faik Öztrak 31.5.2019
CHP'li Öztrak: Ekonomide güven endeksleri yerle bir oldu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Ekonomide güven endeksleri yerle bir oldu.
Faik Öztrak 27.5.2019
CHP'li Öztrak: Darbelerin her türlüsüne karşıyız
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "CHP olarak biz darbelerin her türlüsüne karşıyız. Tankla yapılsa da karşıyız, olağanüstü halle yapılsa da karşıyız, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) eliyle de yapılsa karşıyız" dedi.
Faik Öztrak 25.5.2019
Öztrak: İmamların sandık kurullarında görevlendirilmesine itirazımız olmaz
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) imamları sandık kurullarında görevlendireceği iddiası ile ilgili olarak, "Bu konu YSK'ya sorulmuş ve YSK da buna sanıyorum olumlu cevap vermiş.
Faik Öztrak 25.5.2019
Öztrak: "Yatırım ve üretim olan yerde istihdam olur"
- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın açıklaması ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Faik Öztrak 22.5.2019
CHP Sözcüsü Öztrak: Ysk Üyeleri Nasıl Evlatlarının Yüzüne Bakacaklar ?
CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bu karara imza atan YSK üyeleri nasıl evlatlarının yüzüne bakacaklar?
Faik Öztrak 22.5.2019
CHP'den Ysk'nin Gerekçeli Kararına İlişkin Değerlendirme
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "YSK'nin İstanbul seçimini iptal eden gerekçeli kararı yayınlandı ancak daha başta şunu görüyoruz ki mızrak çuvala sığmamış.
Faik Öztrak 20.5.2019
CHP'li Öztrak'tan 'Gerekçeli Karar' Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararına ilişkin bugün açıklanması beklenen gerekçeli kararla ilgili, "Yazılan gerekçede 'kuzuyu kapan kurdun kuzuyu suçlaması' hikayesinden başka bir...
Faik Öztrak 17.5.2019
CHP'li Öztrak: Bu Sıkıntıları Çözmeye Çalışacaksınız
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Şikayette bulunan vatandaşları tehdit etmeye kimsenin hakkı yoktur.
Faik Öztrak 15.5.2019
CHP'li Öztrak: 1 Milyon 376 Bin Kişi İşsizler Ordusuna Katılmış
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Gördük ki işsiz sayımız 4 milyon 720 bin kişiye ulaşmış.
Faik Öztrak 15.5.2019
Veriler Yangının Giderek Büyüdüğünü Gösteriyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bu ülkede hiçbir yönetim bugüne kadar kendi siyasi ikbali için ekonomiye ve ülkenin gerçek gündemine bu kadar ihanet etmemiştir.
Şu an buradasınız: Faik Öztrak Haberleri | Faik Öztrak Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Faik Öztrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faik Öztrak kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP MYK toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 21:04:19. #1.15#
title