FAİK ÖZTRAK HABERLERİ

Faik Öztrak haber, Faik Öztrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faik Öztrak 20.7.2019
DHA YURT BÜLTEN-16
CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK: EKONOMİ GİDEREK DARALIYOR CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Ekonomiye dönüp baktığınız zaman, ekonomi giderek daralıyor.
Faik Öztrak 18.7.2019
11. Kalkınma Planı TBMM Genel Kurulunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "11. Kalkınma Planı, ülkenin içinde bulunduğu krizden çıkış için kullanılabilecek önemli bir fırsattı.
Faik Öztrak 17.7.2019
CHP'den "ekonomi" değerlendirmesi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Son bir yılda işsizliği azaltmak için 7 tane paket açıkladılar.
Faik Öztrak 17.7.2019
CHP'li Öztrak: Ömer Çelik internete girse FETÖ borsasını görecek
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Aslında Ömer Çelik internete girse orada açık seçik FETÖ borsasını görecek.
Faik Öztrak 15.7.2019
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Türkiye'nin 2023 yılında 500 milyar dolarlık ihracat hedefinin de aralarında bulunduğu hedeflerine ilişkin, "Bu hedefler hayal değildi.
Faik Öztrak 12.7.2019
"5 yıl daha kaybedeceğimiz itiraf ediliyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni eleştirerek, "Türkiye her alanda bu ucube sisteme geçtiğinden beri patinaj yapıyor.
Faik Öztrak 12.7.2019
CHP'li Öztrak: Yaptırımlara karşı ekonomiyi tahkim ettik mi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "S-400'lerle ilgili bunları almamız halinde Amerikan Parlamentosunun almış olduğu bir takım kararlar var ve bunlar Türkiye'ye yaptırım uygulanacağını söylüyor.
Faik Öztrak 4.7.2019
Öztrak: Devletin her bir çiftçi ailesine 30 bin lira borcu var
CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, tarıma verilen destek konusunda çifçilerin mağdur edildiğini belirterek, "En son baktığımda, bu ödenemeyen destekler nedeniyle devletin, her bir çiftçi ailesine ortalama olarak 30 bin lira borcu var" dedi.
Faik Öztrak 4.7.2019
DHA ANKARA - Öztrak: Devletin her bir çiftçi ailesine 30 bin lira borcu var
CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, tarıma verilen destek konusunda çifçilerin mağdur edildiğini belirterek, "En son baktığımda, bu ödenemeyen destekler nedeniyle devletin, her bir çiftçi ailesine ortalama olarak 30 bin lira borcu var" dedi.
Faik Öztrak 3.7.2019
CHP'li Öztrak Türkiye, bahar havasını iyi değerlendirmek zorunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, S-400 hava savunma sistemi tartışmasıyla ilgili, "ABD'den yansıyan bahar havasının çok uzun sürmeyebileceği gerçeği ortaya çıkıyor.
Faik Öztrak 1.7.2019
CHP PM toplantısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye'nin artık daha fazla zaman kaybetmeden, bu ucube tek adam rejiminden kurtulması şarttır.
Faik Öztrak 1.7.2019
CHP'li Öztrak: Belediye başkanlarının yetkileri alınmaya çalışılıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "25 yıldır AK Parti belediye başkanlarının kullandıkları yetkiler, bakanlık genelgeleriyle bizim belediye başkanlarımızın elinden alınmaya çalışılıyor.
Faik Öztrak 26.6.2019
CHP MYK toplandı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Sayın Bahçeli'nin çıkıp milletin iradesini beğenmemesi tam bir kibir örneğidir.
Faik Öztrak 26.6.2019
Öztrak: Ülkemizin yakıcı sorunları acil çözüm beklemektedir
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Artık seçimler bitmiştir, ülkemizin yakıcı sorunları acil çözüm beklemektedir.
Faik Öztrak 26.6.2019
Öztrak: "Büyükşehir başkanlarının bu yönetim sürecinde sahip oldukları yetkiler bellidir"
- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın açıklamaları ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, parti genel merkezinde basın mensuplarına gündeme ilişkin açıklamada bulundu.
Faik Öztrak 24.6.2019
Bakan Akar'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret
Akar'ı, CHP Genel Merkezi'ne gelişinde Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak karşıladı.
Şu an buradasınız: Faik Öztrak Haberleri | Faik Öztrak Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Faik Öztrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faik Öztrak kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li Öztrak: Yaptırım uygulamasını tasvip etmemiz mümkün değil.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 22:20:54. #1.14#
title