FAİK ÖZTRAK HABERLERİ

Faik Öztrak haber, Faik Öztrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faik Öztrak: İzmir orman yangınıFaik Öztrak 26.8.2019
Faik Öztrak 26.8.2019
Öztrak: "Ekonomi tepe taklak olmuş durumda"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın konuşması ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, basın toplantısı düzenledi.
Faik Öztrak: Kadın cinayetleriFaik Öztrak 26.8.2019
Faik Öztrak 19.8.2019
CHP MYK toplantısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Diyarbakır, Mardin ve Van büyükşehir belediye başkanlarının görevlerinden uzaklaştırılmalarına ilişkin, "Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından adaylıkları uygun görülen ve millet tarafından seçilen belediye başkanlarının görevden...
Faik Öztrak 5.8.2019
Öztrak: "Faiz indi ama enflasyon daha ilk aydan rekor kırdı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın açıklaması ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Faik Öztrak 5.8.2019
CHP'li Öztrak: Erken seçim peşinde değiliz
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Erken seçim konusundaki yaklaşımımız, baştan itibaren son derecek açık. Biz erken seçim peşinde değiliz; ama öyle görüyoruz ki iktidar, telaş içinde" dedi.
Faik Öztrak 31.7.2019
Öztrak: "Merkez Bankası bu parayı nereden verecek?"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, bazı belediye başkanlarının akrabalarını işe almalarıyla ilgili, "CHP, leke kabul etmeyen bir partidir.
Faik Öztrak 31.7.2019
CHP'li Öztrak: AYM üzerinde ciddi baskı oluşturma gayreti içindeler
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) akademisyenlerle ilgili 'hak ihlali kararıyla ilgili, "AYM üzerinde sözde birtakım bilim adamları ciddi bir baskı oluşturma gayreti içinde" dedi.
Faik Öztrak 31.7.2019
"Otokontrolün yapılmasından memnunuz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, bazı belediye başkanlarının akrabalarını işe almalarıyla ilgili, "CHP, leke kabul etmeyen bir partidir.
Faik Öztrak 26.7.2019
CHP Belediye Başkanları Çalıştayı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Merkez Bankası'nın itibarının kalmadığını söyleyen biz değiliz, bunu bütün dünya söylüyor.
Faik Öztrak 22.7.2019
CHP'li Öztrak: Yaptırım uygulamasını tasvip etmemiz mümkün değil
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye'nin kendi savunması için gerekli adımları atma hakkı vardır.
Faik Öztrak 20.7.2019
CHP Sözcüsü Öztrak: Ekonomi giderek daralıyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Ekonomiye dönüp baktığınız zaman, ekonomi giderek daralıyor.
Faik Öztrak: DHA YURT BÜLTEN-16Faik Öztrak 20.7.2019
Şu an buradasınız: Faik Öztrak Haberleri | Faik Öztrak Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Faik Öztrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faik Öztrak kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li Öztrak, Malkara Belediyesini ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 22:52:01. #1.14#
title