FAİK ÖZTRAK HABERLERİ

Faik Öztrak haber, Faik Öztrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faik Öztrak 25.11.2019
CHP'li Öztrak: CHP'de çete arayanlar, Kuvay-i Milliye ruhunu bulur
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bir tek CHP ruhunu hiç anlamayanlar, bu ruhu hiçbir zaman içlerine sindiremeyenler, CHP'nin içerisinde çete arama gafletine düşerler.
Faik Öztrak 23.11.2019
Öztrak CHP'yi dizayn etmek kimsenin haddi değil
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, bir CHP'linin Külliye'ye giderek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğü iddialarıyla ilgili, Gazeteci Rahmi Turan, kaynağını açıkladı.
Faik Öztrak 21.11.2019
CHP'li Öztrak Bizi dizayn edecek, milletimiz ve kurultay delegelerimizdir
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, CHP, saraydan emir alınarak kurulmuş parti değildir.
Faik Öztrak 18.11.2019
CHP MYK toplantısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bu iktidar, Suriyeli sığınmacılar için 40 milyar doları bulup harcadı mı? Harcadı.
Faik Öztrak 18.11.2019
Öztrak: "Vatandaşlarımız bugüne kadar görmedikleri bir işsizlik kabusuyla karşı karşıya"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın salona girişi Öztrak'ın konuşması ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.
Faik Öztrak 15.11.2019
CHP'li Öztrak: İktidar, işsizlikle mücadele edecek önlemleri almak zorunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "İktidar bir an önce işsizlikle ve sosyal dışlanmışlıkla mücadele edecek, toplumumuzu kucaklayacak önlemleri artık almak zorundadır" dedi.
Faik Öztrak 11.11.2019
CHP'li Öztrak: Atatürk'ün manevi huzurunda yapılan saygısızlığı kınıyoruz
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Bazı bindirilmiş kıtaların, Anıtkabir'e önceden alınıp, bir partinin mitingindeymiş gibi sloganlar attığını gördük. Atatürk'ün manevi huzurunda yapılan bu saygısızlığı kınıyoruz.
Faik Öztrak 11.11.2019
CHP MYK toplantısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Biz, CHP olarak Cumhuriyet'imizi birinci sınıf bir demokrasiyle taçlandırmakta kararlıyız.
Faik Öztrak 11.11.2019
CHP'li Öztrak: Atatürk'ün manevi huzurunda yapılan saygısızlığı kınıyoruz
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Bazı bindirilmiş kıtaların, Anıtkabir'e önceden alınıp, bir partinin mitingindeymiş gibi sloganlar attığını gördük. Atatürk'ün manevi huzurunda yapılan bu saygısızlığı kınıyoruz.
Faik Öztrak 4.11.2019
CHP'li Öztrak: Terör örgütleriyle yakınlık içinde olmayız
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Terör örgütleriyle bağımız olmaz, terör örgütlerine desteğimiz olmaz, terör örgütleriyle hiçbir şekilde masaya oturmayız. Terör örgütleriyle hiçbir zaman yakınlık içerisinde olmayız" dedi.
Faik Öztrak 30.10.2019
178. Taksim Toplantıları
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Yurttaşlarımız çağdaş dünyanın en ileri ülkelerindeki standartlarda bir demokratik parlamenter rejimi hak etmektedir.
Faik Öztrak 21.10.2019
CHP'li Öztrak: Suriyelilerin ülkelerine dönmelerini sağlamak lazım
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bu ülkenin Güneydoğu sınırının terör örgütlerinin cirit attığı bir alan olmasına hiçbir şekilde izin vermemek lazım.
Faik Öztrak 15.10.2019
CHP'den işsizlik rakamları değerlendirmesi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Ülkemizin Suriye'nin kuzey doğusunda sürdürdüğü askeri operasyonun başarıyla sonuçlanması, askerimizin ayağına taş değmemesi en büyük dileğimizdir.
Faik Öztrak 7.10.2019
CHP'den Trump'ın Türkiye'ye yönelik ifadelerine tepki
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti hiçbir tehdide boyun eğmemiştir ve eğmeyecektir.
Faik Öztrak 7.10.2019
Chp'li öztrak: allah kahraman askerlerimize yardımcı olsun
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Fırat'ın doğusuna yapılacak operasyonla ilgili, "Bölgede bulunan Mehmetçiğimizin tırnağına taş değmesin.
Şu an buradasınız: Faik Öztrak Haberleri | Faik Öztrak Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Faik Öztrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faik Öztrak kimdir, hayatı ve biyografisi. 2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 23:24:49. #1.15#
title