Fahri Tatan: 'Beşiktaş'ın Beni Gönderdiğinden de Konyaspor'un Beni Transfer Ettiğinden Haberim Yok'

Beşiktaş'ta Fahri Tatan'ın Konyaspor'a Verildiğinin Açıklanması Beşiktaş Kafilesinde Şaşkınlıkla Karşılandı. Ligtv.com.tr'de Yer Alan Habere Göre Fahri Tatan da Şaşkınlığını Gizleyemedi.

Fahri Tatan: 'Beşiktaş'ın Beni Gönderdiğinden de Konyaspor'un Beni Transfer Ettiğinden Haberim Yok'

Beşiktaş'ta Fahri Tatan'ın Konyaspor'a verildiğinin açıklanması Beşiktaş kafilesinde şaşkınlıkla karşılandı. Ligtv.com.tr'de yer alan habere göre Fahri Tatan da şaşkınlığını gizleyemedi.

Oldukça üzgün görünen Fahri Tatan, yaptığı açıklamada, "Ben Beşiktaş'a geldiğimde milli takımda oynuyordum. Geldiğimden beri bana şans tanınmadı. Forma giydiğim maçlarda da iyi bir performans sergiledim. Ne Beşiktaş'ın beni gönderdiğinden ne de Konyaspor'un beni transfer ettiğinden haberim vardı. Bu transfer gerçekleşmeden önce bana haber vermeleri ve benim görüşümü almaları gerekirdi" açıklamasını yapan Fahri Tatan hazırlık maçlarında oynadığı futbol ve attığı 2 şık golle ayakta alkışlanmıştı.

Bu transfer haberine tek tepki Fahri'den gelmedi. Takım arkadaşları da bu karar sonrası tepki gösterirlerken kaptan Delgado'nun "Sana haber vermeleri gerekirdi. Demek böyle birşey sana yapılmışsa takımda her futbolcunun da başına gelebilir." dediği ifade edildi.

Öte yandan Beşiktaş forumlarında da alınan bu karara taraftardan tepki yağıyor.

Kaynak: CHA