Fahrettin Altun Haberleri

Fahrettin Altun haber, Fahrettin Altun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fahrettin Altun 29.1.2020
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan "ABD'nin sözde barış planı" açıklaması Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ABD'nin sözde barış planıyla Kudüs'ün tamamen İsrail'e verilmek istendiğini belirterek, Kudüs'ün İsrail'e ait olmadığını ve burayı birilerine teklif etmenin de üçüncü tarafların kararı olamayacağını bildirdi.
Fahrettin Altun 27.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan, 'basın kartı' açıklaması
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, bazı medya kurumlarında çalışanların basın kartlarının iptal edildiği yönündeki iddialarla ilgili, "Mevcut durumda değerlendirme süreci devam eden kartlarla ilgili herhangi bir iptal durumu söz konusu değildir.
Fahrettin Altun 27.1.2020
Fahrettin Altun'dan basın kartı başvurularına ilişkin açıklama
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bazı medya kurumlarında çalışanların basın kartlarının iptal edildiğine yönelik iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
Fahrettin Altun 27.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan basın kartı açıklaması Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bazı medya kurumlarında çalışanların basın kartlarının iptal edildiği iddiasının gerçek dışı olduğunu bildirdi.
Fahrettin Altun 26.1.2020
Vatandaşlardan CİMER'e Elazığ için destek mesajı yağdı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrasında Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) çok sayıda destek ve dayanışma mesajı geldiğini aktardı.
Fahrettin Altun 26.1.2020
Elazığ'daki deprem nedeniyle CİMER'e "binlerce" destek ve dayanışma mesajı gönderildi
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesindeki deprem sonrası Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) çok sayıda destek ve dayanışma mesajı geldiğini bildirdi.
Fahrettin Altun 25.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan 'Azize' paylaşımı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Elazığ'da enkaz altından kurtarılan 45 yaşındaki Azize Çelik ile ilgili görüntüleri paylaşarak, "Azize'lerimiz için devletimizin tüm kurumlarıyla görevdeyiz, milletimizle el eleyiz, tek yüreğiz" dedi.
Fahrettin Altun 24.1.2020
İletişim Başkanı Altun: Devletimiz gerekli tüm tedbirleri almakta
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremle ilgili, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, tüm kurum ve kuruluşlarıyla bölgemizde gerekli tüm tedbirleri almakta, vatandaşlarımızın can güvenliği için her türlü adımı atmaktadır" dedi.
Fahrettin Altun 24.1.2020
İletişim Başkanı Altun: "Elazığ'ı vatandaşlarımıza geçmiş olsun, depremin takipçisiyiz"
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun" dedi.
Fahrettin Altun 15.1.2020
Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Mısır polisinin Anadolu Ajansı (AA) Kahire ofisine düzenlediği baskına yönelik, "Mısır makamlarının Türk medyasına yönelik düşmanca uygulamalarını kınıyoruz.
Fahrettin Altun 14.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan 'Yüksek İstişare Kurulu' açıklaması
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, kadına yönelik şiddet, Türkçe'nin korunması ve sözde Ermeni soykırımı konularının ele alındığını açıkladı.
Fahrettin Altun 14.1.2020
Altun'dan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı ile ilgili açıklama
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu toplantısında ele alınan konularla ilgili açıklamada bulundu.
Fahrettin Altun 14.1.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yüksek İstişare Kurulu Toplantısında üyelerin, 1915 olaylarına ilişkin mesnetsiz "Ermeni soykırımı" iddialarının, birlik ve beraberliğinden ödün vermeyen aziz Türk milletini bölme amacı taşıyan çevreler için bir araç olarak kullanılmaya çalışıldığını...
Fahrettin Altun 10.1.2020
İletişim Başkanı Altun: Yarım kalmış bir Devrim, nihayete eriyor
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, 'Türkiye'nin Otomobili ile yarım kalmış bir Devrim nihayete eriyor' başlıklı yazısında, "Aslında '58 yıllık gecikmiş bir hikayeyi, yarım kalmış bir Devrim'in hikayesini, mutlu sonla bitirmek için büyük bir adım atıldı' demek daha doğru olur" dedi.
Fahrettin Altun 10.1.2020
İletişim Başkanı Altun: Yarım kalmış bir Devrim, nihayete eriyor
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, 'Türkiye'nin Otomobili ile yarım kalmış bir Devrim nihayete eriyor' başlıklı yazısında, "Aslında '58 yıllık gecikmiş bir hikayeyi, yarım kalmış bir Devrim'in hikayesini, mutlu sonla bitirmek için büyük bir adım atıldı' demek daha doğru olur" dedi.
Fahrettin Altun 10.1.2020
İletişim Başkanı Altun: "Türkiye'nin Otomobili ile yarım kalmış bir 'Devrim' nihayete eriyor"
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'nin Otomobili ile yarım kalmış bir "Devrim"in gerçekleştirileceğini belirterek, "Ülkemizden bir Elon Musk çıkmaması için hiçbir sebep yok. Türkiye'nin Otomobili hayırlı olsun." değerlendirmesinde bulundu.
Fahrettin Altun 10.1.2020
İletişim Başkanı Altun: "Türkiye'nin otomobili ile yarım kalmış bir Devrim nihayete eriyor"
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Türkiye'nin otomobili ile yarım kalmış bir Devrim nihayete eriyor.
Fahrettin Altun 10.1.2020
İletişim Başkanlığından "Sporda Şiddetsiz İletişim" Projesi
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sporda Şiddetsiz İletişim" Projesiyle "Rakibine Jest Yap" kampanyasını başlattıklarını belirterek, "Kampanyamızla rakibin oyunun ayrılmaz bir parçası olduğunu hatırlatıyoruz.
Fahrettin Altun 9.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Toplumun doğru ve gerçek bilgiyle beslenmesinin önemini idrak etmiş, ilkeli ve objektif medya çalışanlarımız, dezenformasyon ve yalan haberle mücadelede önemli bir güçtür" dedi.
Fahrettin Altun 9.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Ülkemiz, bölgemiz ve dünyadaki gelişmeleri doğru okuyabilen, halkı objektif ve eksiksiz bilgilendirmeyi ilke edinmiş basın-yayın organlarının varlığı, sağlıklı bir kamuoyunun oluşmasının, dolayısıyla demokrasimizin eksiksiz işlemesinin önemli bir unsurudur.
Fahrettin Altun 9.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan "Çalışan Gazeteciler Günü" mesajı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Fahrettin Altun 8.1.2020
İletişim Başkanı Altun: "Mülteci krizi sadece Türkiye'yi değil, Avrupa'yı da etkileyecektir"
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Ortaya çıkan mülteci krizi sadece Türkiye'yi değil, Avrupa'yı da etkileyecektir" dedi.
Fahrettin Altun 7.1.2020
Kanal İstanbul Projesi'ne Çin basınından yoğun ilgi
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un Twitter'da Kanal İstanbul Projesi'nin tanıtımına yönelik paylaştığı Çince kısa film, Çin basınında geniş yer buldu.
Fahrettin Altun 3.1.2020
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan güvenlik toplantısına ilişkin açıklama Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen güvenlik toplantısında, Irak'ta yaşanan son gelişmeler, ABD-İran gerginliği, Libya ve Suriye'deki son durumların bütün boyutlarıyla ele alındığını bildirdi.
Fahrettin Altun 3.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan Güvenlik Zirvesi'ne ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Güvenlik Zirvesi sonrası açıklama yapan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, toplantıda Irak'ta yaşanan son gelişmeler, ABD-İran gerginliği, Libya ve Suriye'deki son durumların bütün boyutlarıyla ele alındığını söyledi.
Fahrettin Altun 3.1.2020
Fahrettin Altun'dan güvenlik zirvesi açıklaması
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, "Toplantıda Irak'ta yaşanan son gelişmeler, ABD- İran gerginliği, Libya ve Suriye'deki son durumlar bütün boyutlarıyla ele alındı" dedi.
Fahrettin Altun 3.1.2020
FAHRETTİN ALTUN'DAN GÜVENLİK ZİRVESİ AÇIKLAMASI
Haber: Gülseli KENARLI / İstanbul DHAİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Toplantıda Irak'ta yaşanan son gelişmeler, ABD- İran gerginliği, Libya ve Suriye'deki son durumlar bütün boyutlarıyla ele alındı" dedi.
Fahrettin Altun 2.1.2020
İletişim Başkanı Altun'dan Libya tezkeresiyle ilgili değerlendirme Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Türkiye olarak, Libya ve Doğu Akdeniz'de güvenlik ve barışın korunması için bütün gücümüzü sarf etmeye ve bölgeyi tek taraflı olarak sömürmeye çalışanların oyunlarını bozmaya devam edeceğiz.
Fahrettin Altun 2.1.2020
İletişim Başkanı Altun: CİMER'e 3 milyon 138 bin başvuru yapıldı
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, "Millet ile devlet arasındaki iletişim köprüsü olan Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) 2019 yılında vatandaşlarımız tarafından 3 milyon 138 bin 233 adet başvuru yapıldı" dedi.
Fahrettin Altun 2.1.2020
CİMER'e 2019'da 3 milyon 138 bin 233 başvuru yapıldı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) geçen yıl 3 milyon 138 bin 233 başvuru yapıldığını bildirdi.
Fahrettin Altun 31.12.2019
"2019'daÜlkem İçin Bir Fikrim Var" projesine 45 bin öneri geldi
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bugün sona erecek projeye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Fahrettin Altun 30.12.2019
İletişim Başkanı Altun'dan "Kanal İstanbul" paylaşımı Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kanal İstanbul projesinin İstanbul'da deniz trafiği kaynaklı tüm riskleri ortadan kaldıracağını, can ve mal güvenliğini tesis edeceğini, 10 bin yeni istihdam sağlayacağını belirtti.
Fahrettin Altun 30.12.2019
Fahrettin Altun'dan Kanal İstanbul paylaşımı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, paylaştığı video ile Kanal İstanbul projesi ile Türkiye'nin kazanımlarına dikkat çekti.
Şu an buradasınız: Fahrettin Altun Haberleri | Fahrettin Altun Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Fahrettin Altun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fahrettin Altun kimdir, hayatı ve biyografisi. İletişim Başkanı Altun:  Avrupa çifte standartlarını bırakmalı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 01:55:11. #1.15#
title