Fahrettin Altun Haberleri

Fahrettin Altun haber, Fahrettin Altun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fahrettin Altun 2.8.2019
Anadolu medyasından Altun ailesine destek
Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD), sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve eşi Fatmanur Altun'a yönelik yapılan lince karşı bir açıklama yayınladı.
Fahrettin Altun: 'Kök söktürmeye devam edeceğiz'Fahrettin Altun 1.8.2019
Fahrettin Altun 1.8.2019
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Bütün terör örgütlerine, onların işbirlikçi ve hamilerine...
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Bütün terör örgütlerine, onların işbirlikçi ve hamilerine kök söktürmeye devam edeceğiz.
Fahrettin Altun 1.8.2019
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Oligarklara, onların en büyük silahı olan faiz belasına meydan okuyoruz.
Fahrettin Altun 23.7.2019
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Dünyanın her köşesinde haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına savaşlara, afetlere, acılara tanık olan, her türlü zorluğa rağmen sorumluluk bilinciyle çalışan basın mensuplarımızın her daim yanındayız.
Fahrettin Altun 23.7.2019
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" mesajı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Fahrettin Altun 21.7.2019
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'Kıbrıs Barış Harekatı' açıklaması
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Kıbrıs Barış Harekatı'nın 45. yıldönümü kutlu olsun. Milli davamız uğruna can veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyorum" dedi.
Fahrettin Altun 18.7.2019
Fahrettin Altun: "Vergi olarak verdiğiniz dolarlar işbaşında"
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Vergi olarak verdiğiniz dolarlar işbaşında.
Fahrettin Altun 17.7.2019
"Manas Üniversitesi bölgede çekim merkezi haline dönüştü"
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye'nin 1995 yılında Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te kurduğu Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesinin (KTMÜ) bölgede çekim merkezi haline dönüşmesini mutlulukla müşahede ettiklerini söyledi.
Fahrettin Altun 13.7.2019
Fahrettin Altun, vatandaşları 15 Temmuz etkinliğine davet etti
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılında Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşecek etkinliğe vatandaşları davet etti.
Fahrettin Altun 13.7.2019
(Güncelleme) Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Associated Press haber ajansına, Türkiye...
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Associated Press haber ajansına, Amerika Birleşik Devletleri'nde ülkemiz aleyhine yapılan karalama kampanyasını değerlendirdi.
Fahrettin Altun 13.7.2019
Fahrettin Altun: ABD'ye komplo kurduğumuz düşüncesi saçmalıktan ibarettir
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye'nin Amerikan kanunlarını aşmak için komplo kurduğuna dair asılsız iddiaları yayma çabalarından derin endişe duyduklarını söyledi.
Fahrettin Altun 13.7.2019
Fahrettin Altun: ABD'ye komplo kurduğumuz düşüncesi saçmalıktan ibarettir
CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye'nin Amerikan kanunlarını aşmak için komplo kurduğuna dair asılsız iddiaları yayma çabalarından derin endişe duyduklarını söyledi.
Fahrettin Altun 13.7.2019
"ABD'ye komplo kurduğumuz düşüncesi saçmalıktan ibarettir"
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) komplo kurduğumuz düşüncesi saçmalıktan ibarettir.
Fahrettin Altun 13.7.2019
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Associated Press haber ajansının Türkiye aleyhinde yaptığı...
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Associated Press haber ajansına Amerika Birleşik Devletleri'nde ülkemiz aleyhine yapılan karalama kampanyasını değerlendirdi.
Fahrettin Altun 12.7.2019
(ÖZEL) En büyük hayalim Erdoğan'la tanışmak dedi, Fahrettin Altun programa davet etti
Bakırköy Çocuk Esirgeme Kurumundan 16 yaşında bir çocuğun Radyo Programcısı Adem Metan'ın programına katılarak en büyük hayalinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanışmak olduğunu söylemesi üzerine Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun programa bağlanarak çocuğu 15...
Fahrettin Altun 11.7.2019
Cumhurbaşkanlığından 15 Temmuz şehitleri için kısa film
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, 15 Temmuz şehitlerinin aziz hatıraları için Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan kısa filmi paylaştı.
Fahrettin Altun 11.7.2019
Altın Küre Mükemmellik Ödülleri'nde Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına iki ödül birden
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) 'Altın Küre Mükemmellik Ödülleri'nde Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının iki ödül birden kazandığını açıkladı.
Fahrettin Altun 11.7.2019
Fahrettin Altun'dan Srebrenitsa soykırımı açıklaması
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Srebrenitsa soykırımı ile ilgili, "Böylesi ağır bir insanlık suçunun tekrarlanmaması için, uluslararası toplumun üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi şarttır" ifadelerini kullandı.
Fahrettin Altun 11.7.2019
Srebrenitsa soykırımının 24. yılı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Srebrenitsa soykırımına ilişkin, "Böylesi ağır bir insanlık suçunun tekrarlanmaması için, uluslararası toplumun üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi şarttır.
Fahrettin Altun 8.7.2019
15 Temmuz'un yıl dönümü için 7 dilde video hazırlandı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, 15 Temmuz darbe ve işgal girişiminin üçüncü yılı için 7 dilde video hazırlandığını belirtti.
Fahrettin Altun 3.7.2019
"The Network" belgeselinin ilk gösterimi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TRT World tarafından hazırlanarak Brüksel'de ilk gösterimi gerçekleştirilen ve FETÖ'nün sinsi ağını ortaya koyan "The Network" belgeseline ilişkin, "The Network belgeseli, bu sinsi terör örgütünün yurt dışında da çeşitli maskelerle gizlilik...
Fahrettin Altun 2.7.2019
Fahrettin Altun: Kılıçdaroğlu yalan söylemiştir
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısındaki, Osaka'da Türk ve ABD heyetleri arasındaki görüşmeye ilişkin eleştirilerine yanıt verdi.
Fahrettin Altun 29.6.2019
Altun: G20 üyeleri terörle mücadelede ilkeli bir duruş sergilemeli
CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "G-20 üyeleri terörle mücadelede ilkeli, tutarlı ve kararlı bir duruş sergilemeli. Terörist grupları ideoloji veya kimlik temelinde sınıflandırmak yanlıştır.
Fahrettin Altun 29.6.2019
Altun: G20 üyeleri terörle mücadelede ilkeli bir duruş sergilemeli
CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "G-20 üyeleri terörle mücadelede ilkeli, tutarlı ve kararlı bir duruş sergilemeli. Terörist grupları ideoloji veya kimlik temelinde sınıflandırmak yanlıştır.
Şu an buradasınız: Fahrettin Altun Haberleri | Fahrettin Altun Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Fahrettin Altun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fahrettin Altun kimdir, hayatı ve biyografisi. Fahrettin altun: türkiye'nin suriyelileri sınır dışı ettiği iddiası saçmalık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 01:25:02. #1.14#
title