Facebook Fotoğraflarınız Artık Google'da
Haberler » Yüksek Teknoloji » Facebook Fotoğraflarınız Artık Google'da - Haberler

Facebook Fotoğraflarınız Artık Google'da

Facebook'ta profilinizdeki fotoğraflarınızı artık en hızlı şekilde aktarabileceksiniz Facebook kullanıcılarının ihtiyaçlarına önem verip profillerdeki fotoğrafları hızlı ve pratik bir şekilde aktarmaya olanak sağlayan bir projeyle gündemde. Data Transfer Projesi adına sahip bu fotoğraf transfer sisteminde, Facebook profilinizdeki resimlerin hepsini eğer isterseniz Google Fotoğraflar uygulamasına aktarabiliyorsunuz.

Facebook Fotoğraflarınız Artık Google'da

'ta profilinizdeki fotoğraflarınızı artık en hızlı şekilde aktarabileceksiniz

Facebook kullanıcılarının ihtiyaçlarına önem verip profillerdeki fotoğrafları hızlı ve pratik bir şekilde aktarmaya olanak sağlayan bir projeyle gündemde.

Data Transfer Projesi adına sahip bu fotoğraf transfer sisteminde, Facebook profilinizdeki resimlerin hepsini eğer isterseniz Google Fotoğraflar uygulamasına aktarabiliyorsunuz. Ayrıca bu proje kapsamında Apple, Google, Microsoft, Twitter ve Facebook arasında hızlı ve kolay bir şekilde data transferi yapılabilecek.

Bu data transfer projesi henüz İrlanda'daki Facebook kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor olsa da 2020'nin başında diğer ülkelerdeki Facebook üyeleri tarafından da kullanılabilecek.


Manşet

Haberler