Facebook'a Instagram Benzeri Yeni Popüler Fotoğraflar Görünümü Geliyor

Facebook'a Instagram Benzeri Yeni Popüler Fotoğraflar Görünümü Geliyor

18.11.2019 14:54 | Son Güncelleme: 18.11.2019 14:54
Facebook'a Instagram Benzeri Yeni Popüler Fotoğraflar Görünümü Geliyor

Facebook, Instagram'a benzer yeni Popüler Fotoğraflar görünümü üzerinde çalışıyor. Facebook kendini devamlı olarak geliştirmeye devam ediyor ve kullanıcıların kullanımını zenginleştirecek ve kolaylaştıracak içerikleri sunmaya devam ediyor. Uygulamanın test aşamasında olan yeni özelliğinde Instagram benzeri çalışma sistemi dikkat çekiyor.

Facebook, Instagram'a benzer yeni Popüler Fotoğraflar görünümü üzerinde çalışıyor.

Facebook kendini devamlı olarak geliştirmeye devam ediyor ve kullanıcıların kullanımını zenginleştirecek ve kolaylaştıracak içerikleri sunmaya devam ediyor.

Uygulamanın test aşamasında olan yeni özelliğinde Instagram benzeri çalışma sistemi dikkat çekiyor. Mevcut versiyonda görmek istediğiniz fotoğrafa bastığınızda arka plan kararıyor ve fotoğraf öne çıkıyor ve parmak hareketiyle de bu işlem geri alınabiliyor.

Yeni test edilen çalışma sisteminde ise görsele bastığınızda hemen altında diğer fotoğrafları gör sekmesi yer alıyor. Bu sekmeyi tıkladığınızda arkadaşınız olan veya takip ettiğiniz kişilerin paylaşımları sırasıyla yer alıyor.

Facebook'un ayrıca 65 karakter kadar olan fotoğrafın alt kısımında gösterdiği yazıları ise, yeni test ettiği sistemde kısalttığı göze çarpıyor.

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Facebook'a Instagram Benzeri Yeni Popüler Fotoğraflar Görünümü Geliyor - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:54:31. #1.14#
title