Fabıo Capello'dan 'U' Dönüşü

Real Madrid Teknik Direktörü Fabio Capello, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Futbol Ligi Takımlarından Los Angeles Galaxy'e Transfer Olduğu İçin Kadro Dışı Bıraktığı David Beckham'ı Yeniden Kadroya Aldı.

Fabıo Capello'dan 'U' Dönüşü

Real Madrid Teknik Direktörü Fabio Capello, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Futbol Ligi takımlarından Los Angeles Galaxy'e transfer olduğu için kadro dışı bıraktığı David Beckham'ı yeniden kadroya aldı.

Real'in İtalyan teknik direktörü Capello, sezon sonuna kadar kadroda şans vermeyi düşünmediğini defalarca açıkladığı İngiliz yıldız David Beckham için baskılara daha fazla dayanamadı ve yeniden kapıları açtı. Capello, bir ayı aşkın bir süredir forma vermediği 31 yaşındaki Beckham'ı Cumartesi günü Real Sociedad'la oynanacak lig maçında sahaya sürmeyi planlıyor. Real Madrid'li futbolcuların Beckham'ı takımda görmek istemeleri, Ronaldo'nun da satılmasından sonra takımda yıldız oyuncu sayısının azalması, son maçlarda alınan başarısız sonuçlar ve son olarak Real Madrid taraftarlarının takıma tepkilerinin Capello'nun bu kararı almasında etkili olduğu ifade ediliyor.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Capello, "Beckham, mükemmel bir profesyonel ve sezon sonuna kadar onu kullanacağız. Onunla konuşacağım ve nasıl sonuçlar vereceğini göreceğiz" dedi.

Real Madrid Kulübü'nün resmi İnternet sitesinde ise gün içerisinde Beckham'ın Real'in antrenmanındaki neşeli fotoğrafları yayınlanmış ve Beckham'ın takıma döneceğini ima eden yazılar yer almıştı.

(ERS-ERS-MEF-S)