Eyüpspor Haberleri

Eyüpspor haber, Eyüpspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eyüpspor - 11.10.2019
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın müsabaka programı şu şekilde: TFF 2. Lig Kırmızı Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Birevim Elazığspor (Bodrum İlçe) 14.00 Sivas Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Ankara Demirspor-Vanspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 Niğde Anadolu-Kırşehir Belediyespor (Niğde 5 Şubat) 14.30 Kardemir Karabükspor-Tuzlaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 15.00 Uşakspor-Eyüpspor (Uşak 1 Eylül) 15.
Eyüpspor - 10.10.2019
Uşakspor kendine geldi
TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta 2 hafta önce düşme hattının 1 basamak üzerinde yer alan Uşakspor, üst üste aldığı 2 galibiyetle kendine geldi. Ligin ilk haftasında kazandıktan sonra 3 yenilgi, 1 beraberlik alarak düşüşe geçen kırmızı-siyahlılar, yeniden tırmanışa geçti. Evinde Etimesgut Belediyespor'u 1-0 yenip, zorlu Vanspor deplasmanından 2-1'lik zaferle dönen Uşak temsilcisi 10'uncu sıraya yükseldi. Lider Vanspor'un namağlup unvanını sona erdiren Uşakspor'da teknik direktör Tolga Doğantez de art arda alınan 2 galibiyetle derin bir nefes aldı. Uşakspor pazar günü evinde Eyüpspor'u yenerek galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor.
Eyüpspor - 09.10.2019
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Haftanın sonuçları Beyaz Grup: Zonguldak Kömürspor-Hacettepe: 0-0 Kırklarelispor-Sarıyer: 0-0 Manisa Futbol Kulübü-1922 Konyaspor: 6-2 Sancaktepe Futbol Kulübü-Hekimoğlu Trabzon: 4-1 İnegölspor-Şanlıurfaspor: 4-0 Yeni Çorumspor-Başkent Akademi: 3-2 Tarsus İdmanyurdu-Pendikspor: 1-0 Amed Sportif Faaliyetler-Yılport Samsunspor: 0-0 Ajfet Afyonspor-Gümüşhanespor: 3-2 Kırmızı Grup: Bayburt Grup Özel İdare-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 0-0 Vanspor-Uşakspor: 1-2 Birevim Elazığspor-Kardemir Karabükspor: 2-3 Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor: 1-2 Kırşehir Belediyespor-Bandırmaspor: 2-2 Kastamonuspor-Piserro Kahramanmaraşspor: 1-0 Eyüpspor-Ergene Velimeşespor: 0-0 Tuzlaspor-Niğde Anadolu: 2-0 Sakaryaspor-Sivas Belediyespor: 1-0 Puan durumları Ligde 7.
Eyüpspor - 05.10.2019
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Kırmızı Grup: Takımlar O G B M A Y AV P ----------------------------- --- --- --- --- --- --- --- --- 1. VANSPOR 6 5 1 0 14 3 11 16 2. TUZLASPOR 6 4 1 1 10 2 8 13 3. SİVAS BELEDİYESPOR 6 3 3 0 13 6 7 12 4. BANDIRMASPOR 6 3 3 0 11 7 4 12 5. ANKARA DEMİRSPOR 6 3 1 2 8 6 2 10 6. KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 6 3 1 2 7 5 2 10 7. PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 6 3 1 2 5 4 1 10 8. BİREVİM ELAZIĞSPOR 6 3 1 2 7 7 0 10 9. KASTAMONUSPOR 1966 6 3 0 3 13 6 7 9 10. BAYBURT ÖZEL İDARE 6 3 0 3 7 10 -3 9 11. ETİMESGUT BELEDİYESPOR 6 2 2 2 7 6 1 8 12. EYÜPSPOR 6 2 1 3 7 9 -2 7 13.
Eyüpspor - 05.10.2019
Futbol: Toplu sonuç
TFF 2. Lig'de 6. hafta karşılaşmaları oynandı.
Eyüpspor - 05.10.2019
Bodrum belediyesi bodrumspor - kastamonuspor 1966: 1-5
STAT: Bodrum İlçe HAKEMLER: Onur Bingöl (xx), Kadir Kantekin (xx), İsmail Taygun Tasalı (xx) BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR: Fatih (x) - Medeni (x), Muhammet (x), Orham Şam (x), Emre Özkan (x), Sergen (x) (Dk. 84 Emre), Emirhan (xx), Batuhan (xx), Mustafa Sevgi (x) (Dk. 57 Altuğ x), Hüseyin Kala (x) (Dk. 57 Şaban x), Celal (xx) KASTAMONUSPOR 1966: İsmail Şahmalı (xx) - Recep (xxx), Alican (xx) (Dk. 65 Ömer xx), Doğanay (xx), Metincan (xxx) (Dk. 69 Yusuf xxx), Berkay (xxx) (Dk. 80 Nezir), Harun (xx), İlyas Çakmak (xxx), Faruk (xxx), Özgür (xx), Hakan (xx) GOLLER: Dk. 39 ve Dk. 53 İlyas Çakmak, Dk. 45 Metincan, Dk. 57 Berkay, Dk. 77 Yusuf (Kastamonuspor) - Dk. 64 Batuhan (Bodrumspor) SARI KARTLAR: Celal, Orhan Şam, Hüseyin Kala, Muhammet, Şaban (Bodrumspor) - Recep, İlyas, Hakan (Kastamonuspor) TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta geçen hafta deplasmanda Eyüpspor'u 2-1 yenerek ilk galibiyetini alan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, seyircisi önünde karşılaştığı Kastamonuspor 1966'ya 5-1 mağlup olarak bozguna uğradı.
Eyüpspor - 04.10.2019
Bodrum'un rakibi kastamonu
TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta geçen hafta deplasmanda Eyüpspor'u 2-1 yenerek ilk galibiyetini alan ve düşme hattından kurtulan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, yarın 6'ncı hafta mücadelesinde seyircisinin önünde Kastamonuspor 1966 ile karşı karşıya gelecek.
Eyüpspor - 03.10.2019
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur kura çekimi yapıldı
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur kura çekimi sonucu oluşan eşleşmeler şu şekilde: Aytemiz Alanyaspor - İnegölspor Adanaspor - Diyarbekirspor Altay - Görelespor Payasspor - Manisa Futbol Kulübü Hekimoğlu Trabzon - Ekol Göz Menemen Gaziantep Futbol Kulübü - Turgutluspor Kırklarelispor - Ankaragücü 1074 Çankırıspor - Çaykur Rizespor Y. Denizlispor - İçel İdmanyurdu Eyüpspor - İH Konyaspor Fatih Karagümrük - Bandırmaspor Başkent Akademi FK - Demir Grup Sivasspor İM.
Eyüpspor - 03.10.2019
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nın 4. eleme turu kura çekimi yapıldı.
Eyüpspor - 03.10.2019
Ziraat türkiye kupası 4'üncü eleme turu eşleşmeleri belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü Eleme Turu eşleşmeleri, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki Orhan Saka Konferans Salonu'nda yapılan kura çekimiyle belli oldu. Kura çekimine TFF Başkanvekili Yılmaz Büyükaydın, TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem, TFF Maç Planlama Müdür Besim Yalçın ve kulüp yetkilileri katıldı.  Kura çekimi öncesinde bir konuşma yapan TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, kupanın önemine vurgu yaparak, "Bildiğiniz üzere Türkiye Kupası çok köklü bir mazisi olan bir organizasyon. 58'nci sezonunu birlikte gerçekleştiriyoruz. Önemli olan bir çok il ve ilçe takımımızın katılımıyla bu tura kadar geldik. Bu turda bütün liglerdeki tkaımlarımız temsil ediliyor. Bundan dolayı ayrı bir heyecanla müsabakaları izleyeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda çok sürpriz yapan alt lig ekipleri oldu. Bu kupa uzun yıllardır bir çok hikayelere sahip oldu ve yıllarca konuşuldu. Keyifli bir şekilde bunları da yaşar ve izleriz. Bütün takımlarımız, keyifli bir kupa izletirler. Bu kupa, Avrupa'ya gitmenin en kısa yolu. O yüzden bu kupa çok önemli. Tüm takımlarımıza bundan sonraki turlarda başarılar diliyorum" dedi.  Kura sonucu Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, Tarsus İdman Yurdu ile, Antalyaspor, Niğde Anadolu FK ile, Demir Grup Sivasspor, Başkent Akademi FK ile, İstikbal Mobilya Kayserispor, Bayrampaşa ile, İttifak Holding Konyaspor, Eyüpspor ile, Gençlerbirliği, Esenler Erokspor ile, MKE Ankaragücü, Kırklarelispor ile, Gaziantep Futbol Kulübü ise Turgutluspor ile karşılaşacak.
Eyüpspor - 29.09.2019
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Kırmızı Grup: Grup Kırmızı Takımlar O G B M A Y AV P 1. VANSPOR 5 4 1 0 11 2 9 13 2. TUZLASPOR 5 4 1 0 9 0 9 13 3. ANKARA DEMİRSPOR 5 3 1 1 7 4 3 10 4. SİVAS BELEDİYESPOR 5 2 3 0 11 5 6 9 5. BANDIRMASPOR 5 2 3 0 9 6 3 9 6. KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 5 3 0 2 7 5 2 9 7. ETİMESGUT BELEDİYESPOR 5 2 2 1 7 5 2 8 8. KAHRAMANMARAŞSPOR 5 2 1 2 4 4 0 7 9. ERGENE VELİMEŞESPOR 5 2 1 2 8 9 -1 7 10. EYÜPSPOR 5 2 1 2 7 8 -1 7 11.
Eyüpspor - 29.09.2019
Futbol: Toplu sonuç
TFF 2. Lig'de 5. hafta karşılaşmaları oynandı.
Eyüpspor - 25.09.2019
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçlarına devam edildi.
Eyüpspor - 25.09.2019
25 eylül çarşamba dha spor gündemi
13.00 Hacettepe - Yukatel Denizlispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 Erzinspor - İnegölspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 14.00 Görelespor - Giresunspor (Görele 13 Şubat) 14.00 Fatsa Belediyespor - Yılport Samsunspor (Fatsa İlçe) 14.00 Birevim Elazığspor - Büyükçekmece Tepecikspor (Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha) 14.00 Hekimoğlu Trabzon - Adana Demispor (Vakfıkebir İlçe) 14.30 Ankara Demirspor - Başkent Akademi (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 Zonguldak Kömürspor - Niğde Anadolu (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Kemerspor 2003 - Sarıyer (Kemer İlçe) 15.00 Bandırmaspor - Etimesgut Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Erbaaspor (Bodrum İlçe) 15.00 Tuzlaspor - Nazilli Belediyespor (Tuzla Belediye) 15.00 Silivrispor - Kastamonuspor 1966 (Silivri) 15.00 Kırklarelispor - 1954 Kelkit Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.00 Ergene Velimeşespor - Eyüpspor (Ergene Velimeşe) 15.
Eyüpspor - 23.09.2019
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 3. tur müsabakalarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Yeni Çorumspor-Kasımpaşa (Dr. Turhan Kılıççıoğlu) 14.00 Payasspor-Boluspor (Payas İlçe) 14.00 Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay (Mardin 21 Kasım Şehir) 15.00 Somaspor-Keçiörengücü (Soma Atatürk) 15.00 Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Edirne 25 Kasım) 15.00 Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.00 Esenler Erokspor-Uşakspor (Esenler) 15.00 1877 Alemdağspor-Sancaktepe (Alemdağ) 15.00 Muğlaspor-Bursaspor (Muğla Atatürk) 16.00 Altınordu-1922 Konyaspor (Gazi Mustafa Kemal Atatürk) 16.30 Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor (Şanlıurfa GAP) 18.30 Balıkesirspor-Vanspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu (Osmanlı) 19.00 Adanaspor-Fethiyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 (Diyarbakır) 20.30 Kocaelispor-Sivas Belediyespor (Kocaeli) 25 Eylül Çarşamba: 13.00 Hacettepe-Yukatel Denizlispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 Erzinspor-İnegölspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 14.00 Görelespor-Giresunspor (Görele 13 Şubat) 14.00 Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor (Fatsa İlçe) 14.00 Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Adana Demispor (Vakfıkebir İlçe) 14.30 Ankara Demirspor-Başkent Akademi (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Kemerspor 2003-Sarıyer (Kemer İlçe) 15.00 Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor (Bodrum İlçe) 15.00 Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor (Tuzla Belediye) 15.00 Silivrispor-Kastamonuspor 1966 (Silivri) 15.00 Kırklarelispor-1954 Kelkit Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.00 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Ergene Velimeşe) 15.
Eyüpspor - 22.09.2019
Balıkesirspor, Ulusal Kulüp Lisansı'nı aldı
İncelemeler neticesinde kurul, Süper Lig'den; Antalyaspor, Denizlispor, Gençlerbirliği, Kayserispor, MKE Ankaragücü, TFF 1. Lig'den; Adanaspor, Altay, Balıkesirspor, Büyükşehir Belediye Boluspor, Ekol Göz Menemenspor, Erzurumspor, TFF 2. Lig'den; Ankara Demirspor, Bandırmaspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Eyüpspor, İnegölspor, Pendikspor, Sancaktepe, Sivas Belediye Spor, Tarsus İdman Yurdu, ve Zonguldak Kömür Spor'a Ulusal Lisans verdi.
Eyüpspor - 21.09.2019
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Haftanın sonuçları Beyaz Grup: Gümüşhanespor-Pendikspor: 1-1 Hekimoğlu Trabzon-Amed Sportif Faaliyetler: 3-0 Zonguldak Kömürspor-İnegölspor: 1-0 Hacettepe-Kırklarelispor: 0-1 1922 Konyaspor-Başkent Akademi: 1-0 Sarıyer-Afjet Afyonspor: 1-0 Sancaktepe-Yeni Çorumspor: 0-1 Şanlıurfaspor-Manisa Futbol Kulübü: 0-3 Yılport Samsunspor-Tarsus İdmanyurdu: 5-0 Kırmızı Grup: Niğde Anadolu-Kastamonuspor 1966: 0-3 Kırşehir Belediyespor-Birevim Elazığspor: 1-2 Tuzlaspor-Sakaryaspor: 0-0 Bandırmaspor-Bayburt Özel İdare: 2-0 Uşakspor-Ankara Demirspor: 0-2 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Vanspor: 0-4 Ergen Velimeşespor-Sivas Belediyespor: 1-1 Kardemir Karabükspor-Eyüpspor: 0-1 Kahramanmaraşspor-Etimesgut Belediyespor: 2-1 Puan durumu Ligde 4.
Eyüpspor - 21.09.2019
Tff 2'nci lig ve 3'üncü lig'de toplu sonuçlar
TFF 2'nci Lig ve TFF 3'üncü Lig'de haftanın sonuçları belli oldu.
Eyüpspor - 20.09.2019
TFF'den puan silme cezası
İncelemeler neticesinde Kurul; Süper Lig'den; Antalyaspor A.Ş., Denizlispor, Gençlerbirliği, Kayserispor, MKE Ankaragücü, TFF 1.Lig'den; Adanaspor A.Ş., Altay, Balıkesirspor, Büyükşehir Belediye Boluspor, Ekol Göz Menemenspor, Erzurumspor, TFF 2.Lig'den; Ankara Demirspor, Bandırmaspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Eyüpspor, İnegölspor, Pendikspor, Sancaktepe Futbol Kulübü AŞ.
Eyüpspor - 20.09.2019
Bursaspor, eskişehirspor ve osmanlıspor'a puan silme cezası
Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "İncelemeler neticesinde Kurul; Süper Lig'den; Antalyaspor A.Ş., Denizlispor,  Gençlerbirliği, Kayserispor, MKE Ankaragücü, TFF 1.Lig'den; Adanaspor A.Ş., Altay, Balıkesirspor, Büyükşehir Belediye Boluspor, Ekol Göz Menemenspor, Erzurumspor, TFF 2.Lig'den; Ankara Demirspor,  Bandırmaspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor,  Eyüpspor,  İnegölspor, Pendikspor, Sancaktepe Futbol Kulübü AŞ.
Eyüpspor - 18.09.2019
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 3. tur müsabakalarının programı şöyle: 24 Eylül Salı: 13.00 Yeni Çorumspor-Kasımpaşa (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu) 14.00 Payasspor-Boluspor (Payas İlçe) 14.00 Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay (Mardin 21 Kasım Şehir) 15.00 Somaspor-Keçiörengücü (Soma Atatürk) 15.00 Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Edirne 25 Kasım) 15.00 Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.00 Esenler Erokspor-Uşakspor (Esenler) 15.00 1877 Alemdağspor-Sancaktepe (Alemdağ) 15.00 Muğlaspor-Bursaspor (Muğla Atatürk) 16.30 ŞanlıurfasporAnagold 24 Erzincanspor (Şanlıurfa GAP) 18.30 Balıkesirspor-Vanspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu (Osmanlı) 19.00 Adanaspor-Fethiyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 (Diyarbakır) 19.00 Altınordu-1922 Konyaspor (Gazi Mustafa Kemal Atatürk) 20.30 Kocaelispor-Sivas Belediyespor (Kocaeli) 25 Eylül Çarşamba: 13.00 Hacettepe-Yukatel Denizlispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 Erzinspor-İnegölspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 14.00 Görelespor-Giresunspor (Görele 13 Şubat) 14.00 Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor (Fatsa ilçe) 14.00 Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Adana Demispor (Vakfıkebir İlçe) 14.30 Ankara Demirspor-Başkent Akademi (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Kemerspor 2003-Sarıyer (Kemer İlçe) 15.00 Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor (Bodrum İlçe) 15.00 Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor (Tuzla Belediye) 15.00 Silivrispor-Kastamonuspor 1966 (Silivri) 15.00 Kırklarelispor-1954 Kelkit Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.00 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Ergene Velimeşe) 15.
Eyüpspor - 17.09.2019
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Kupada 3. tur eşleşmeleri şöyle: Sakaryaspor-1074 Çankırıspor Erzinspor-İnegölspor Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor Diyarbekirspor-Eskişehirspor Adanaspor-Fethiyespor Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu Kocaelispor-Sivas Belediyespor Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor Ankara Demirspor-Başkent Akademi Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 Spor Muğlaspor-Bursaspor Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor Payasspor-Boluspor Hatayspor-Siirt İl Özel İdaresi Görelespor-Giresunspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor Yeni Çorumspor-Kasımpaşa Balıkesirspor-Vanspor Hacettepe-Yukatel Denizlispor Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor Silivrispor-Kastamonuspor 1966 Kırklarelispor-1954 Kerkit Belediyespor Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu 1877 Alemdağspor-Sancaktepe Futbol Kulübü Afjet Afyonspor-Bayrampaşa Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor Altınordu 1922-Konyaspor Ergene Velimeşespor-Eyüpspor Pendikspor-Turgutluspor Kemerspor 2003-Sarıyer Akhisarspor-Bayburt Özel İdare Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük Göztepe-Yozgatspor 1959 Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor Esenler Erokspor-Uşakspor Gençlerbirliği-Osmaniyespor Hekimoğlu Trabzon-Adana Demirspor İstanbulspor-Pazarspor Somaspor-Keçiörengücü (function(a,b,c,d,e,f,g,h,i){a[e]||(i=a[e]=function(){(a[e].
Eyüpspor - 17.09.2019
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur eşleşmeleri belli oldu
Osmanlıspor-İçel İY Kocaelispor-Sivas Bld.Spor Tarsus İY-Darıca Gençlerbirliği Karacabey Bld.Spor-Ümraniyespor Şanlıurfaspor-Anagold 24 Erzincanspor Ankara Demirspor-Başkent Akademi Amed Sportif-Ağrı 1970 Spor Muğlaspor-Bursaspor Karabükspor-Gümüşhanespor Payasspor-Boluspor Hatayspor-Siirt İl Özel İdare Görelespor-Giresunspor Bodrumspor-Erbaaspor Yeni Çorumspor-Kasımpaşa Balıkesirspor-Van Spor Hacettepe-Denizlispor Tuzlaspor-Nazilli Bld.Spor Silivrispor-Kastamonuspor 1966 Kırklarelispor-1954 Kelkit Bld.Spor Kırıkkale Büyük Anadolu-Gazişehir Gaziantep Zonguldak Kömerspor-Niğde Anadolu 1877 Alemdağspor-Sancaktepe FK Afjet Afyonspor-Bayrampaşaspor Mardin Başakspor-Altay Menemenspor-Kırşehir Bld.Spor Edirnespor-BB Erzurumspor Altınordu-1922 Konyaspor Ergene Velimeşe-Eyüpspor Pendikspor-Turgutluspor Kemerspor 2003-Sarıyer Akhisarspor-Bayburt Özel İdare Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük Göztepe-Yozgatspor 1959 Fatsa Bld.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Eyüpspor Haberleri | Eyüpspor Haber - Haberler - Sayfa 9 - Eyüpspor haberleri, son dakika eyüpspor haber ve gelişmeleri burada. Uşakspor'dan acı fren.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 09:13:00. #1.15#
title