Eyüpspor Haberleri

Eyüpspor haber, Eyüpspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eyüpspor - 05.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Çorum Şehir Stadı Hakemler: Tayfun Sarı, Birkan Çanakcıoğlu, Hüseyin Aycan Çorum FK: Onur Tekin, Ertuğrul Sancaktutan, Mete Yıldız, Mehmet Sedef, (Dk. 85 Talha Özler), Nafican Yardımcı, Muhammet Fettağoğlu, Onur Kolay (Dk. 85 Mumahhed Çoban), Yılmaz Can Taşkıran, (Dk. 60 Umut Kaya), (Dk. 70 Kerem Çağatay), Cengiz Ötkün, Sinan Kurumuş, (Dk. 70 Mert Aktaş), Mikail Albayrak Eyüpspor: Alp Tutar, Uğur Akdemir, Muharrem Doğan, Muhammet Yeşil, Taha Can Velioğlu, Yasin Yener, Mikail Okyar, (Dk.
Eyüpspor - 04.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Müsabaka programı şöyle: 12.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi) 13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Vanspor FK-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 13.00 Pendikspor-Düzcespor (Pendik) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) 13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) 13.
Eyüpspor - 02.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa) 18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye) 5 Kasım Perşembe: 13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum İlçe) 13.00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat) 13.00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe) 13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer) 13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) 13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) 13.
Eyüpspor - 01.11.2020
Turgutluspor şokta
MİSLİ.com 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta deplasmanda Sivas Belediyespor'a 4-0 yenilen Turgutluspor büyük şok yaşadı. Mutlak galibiyet parolasıyla gittiği Sivas'ta farklı mağlup olan kırmızı-siyahlılar, liderliği Eyüpspor'a kaptırdı.
Eyüpspor - 31.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'in 8. haftası, iki maç dışında tamamlandı.
Eyüpspor - 28.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'in 7. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Eyüpspor - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Kırmızı Grup 14.00 Turgutluspor-Kardemir Karabükspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Serik Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 GMG Kostamonuspor-Bayburt Özel İdare (Gazi) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Elazığspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Eyüpspor-Pendikspor (Eyüp) 14.
Eyüpspor - 26.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 3 Kasım Salı: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa) 18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye) 5 Kasım Perşembe: 13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum İlçe) 13.00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat) 13.00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe) 13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer) 13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) 13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) 13.
Eyüpspor - 23.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur eşleşmeleri belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda üçüncü eleme turu eşleşmeleri belli oldu.
Eyüpspor - 21.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de toplu sonuç
Misli.com 2. Lig'in 6. haftasında toplam 15 maç oynandı.
Eyüpspor - 19.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 6. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 21 Ekim Çarşamba: 14.00 Şanlıurfaspor-Hekimoğlu Trabzon (Şanlıurfa GAP) 14.00 Uşakspor-Anagold 24Erzincanspor (Uşak 1 Eylül) 14.00 Hacettepe-Kahramanmaraş Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 Zonguldak Kömürspor-Amed Sportif Faaliyetler (Devrek İlçe) 14.00 Gümüşhanespor-Sancaktepe FK (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Sarıyer-Ankara Demirspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 Manisa FK-Ergene Velimeşespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 14.00 Çorum FK-Niğde Anadolu (Çorum Şehir) 19.00 Kocaelispor-İnegölspor (Kocaeli) Kırmızı Grup Yarın: 14.00 Elazığspor-GMG Kastamonuspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Bayburt Özel İdare-Etimesgut Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 21 Ekim Çarşamba: 14.00 Mamak FK-Eyüpspor (Stadı henüz açıklanmadı) 14.
Eyüpspor - 15.10.2020
Futbolda 2020-2021 kulüp lisans süreci sonuçlandı
Kulüp Lisans Kurulu, Misli.com 2. Lig'den; Afjet Afyonspor, Amed Sportif Faaliyetler, Bayburt Özel İdare, Bodrumspor, Çorum FK, Ergene Velimeşespor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, GMG Kastamonuspor, İnegölspor, Kahramanmaraşspor, Kırşehir Belediyespor, Pendikspor, Sakaryaspor, Sivas Belediyespor, Tarsus İdman Yurdu, Uşakspor ve Zonguldak Kömürspor kulüplerini de ulusal lisansa layık gördü.
Eyüpspor - 15.10.2020
Bodrumspor ateşle oynuyor
MİSLİ.com 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta Tarsus İdman Yurdu'na 3-2 kaybeden Bodrumspor, bir türlü çıkışa geçemedi. Geride kalan 5 maçta 4'üncü yenilgisini alan yeşil-beyazlılar 3 puanda kalıp ateş hattına doğru geriledi. Sadece GMG Kastamonuspor'u yenebilen Ege ekibi, Etimesgut Belediyespor, Karatay Termal 1922 Konyaspor, Eyüpspor ve Tarsus İdman Yurdu'na kaybetti.
Eyüpspor - 14.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Kırmızı Grup'ta 5. hafta müsabakalarının ardından oluşan puan durumu şöyle: O G B M A Y AV P 1. TURGUTLUSPOR 5 5 0 0 6 1 5 15 2. SERİK BELEDİYESPOR 5 3 2 0 9 2 7 11 3. KARACABEY BELEDİYESPOR 5 3 1 1 7 3 4 10 4. EYÜPSPOR 5 3 1 1 9 6 3 10 5.
Eyüpspor - 14.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup'ta 5. hafta maçları tamamlandı.
Eyüpspor - 13.10.2020
Bodrumspor yara sarma peşinde
Misli.com 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta geçen hafta Eyüpspor'a da evinde 2-1 yenilerek 4 maçta 3'üncü mağlubiyetini alan Bodrumspor, yarın Tarsus İdman Yurdu'na konuk olacak.
Eyüpspor - 13.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de 5. hafta karşılaşmaları yarın oynanacak.
Eyüpspor - 11.10.2020
Bodrumspor'un yüzü gülmedi
MİSLİ.com 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta evinde öne geçtiği maçta Eyüpspor'a 2-1 yenilen Bodrumspor 4 haftada 3'üncü kez sahadan mağlup ayrıldı.
Eyüpspor - 10.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
P 1. TURGUTLUSPOR 4 4 0 0 5 1 4 12 2. KARACABEY BELEDİYESPOR 4 3 1 0 7 1 6 10 3. SERİK BELEDİYESPOR 4 2 2 0 7 2 5 8 4. ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 2 1 0 4 1 3 7 5. EYÜPSPOR 4 2 1 1 7 5 2 7 6.
Eyüpspor - 10.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 4. hafta maçları tamamlandı.
Eyüpspor - 10.10.2020
Eyüpspor: 1-2
STAT: İlçeHAKEMLER: Emre Korkmaz (xx), Ramazan Avdaş (xx), Hicri Yıldırım (xx)BODRUMSPOR: Egemen (x) - Orhan (xx), Muhammet (x), Cengiz (xx) (Dk. 81 Emrecan), Erkan (xx), Mikail (x), Sergen (x) (Dk. 80 Ozan), Medeni (xx), Harun (x) (Dk.
Eyüpspor - 09.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe) 15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe) 14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik) 15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) Misli.
Eyüpspor - 05.10.2020
Bodrumspor devamını getiremedi
Misli.com 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta Karatay Termal 1922 Konyaspor'a deplasmanda 2-0 yenilen Bodrumspor'da moralle bozuldu. Önceki hafta evinde GMG Kastamonuspor'u 4-1 yenerek umutlanan yeşil-beyazlılar hedeflediği seriyi başlatamadı. Teknik direktör Tarık Daşgün, hesapta olmayan bir mağlubiyet aldıklarını söyledi. Daşgün, "Çok erken goller yedik ilk 15 dakikada skor 2-0 oldu. Ardından toparlanamadık. Buradan çıkaracağımız dersler olacak" dedi. Ege temsilcisi bu hafta evinde Eyüpspor'la puan mücadelesine çıkacak.
Eyüpspor - 04.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
3 2 1 0 7 3 4 7 3.ANKARA DEMİRSPOR 3 2 0 1 9 3 6 6 4.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 2 0 0 3 1 2 6 5.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 1 2 0 9 1 8 5 6.HEKİMOĞLU TRABZON 3 1 2 0 4 1 3 5 7.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 1 2 0 3 2 1 5 8.HACETTEPE SPOR 3 1 1 1 3 3 0 4 9.NİĞDE ANADOLU FK 3 1 1 1 3 3 0 4 10.KOCAELİSPOR 3 1 1 1 4 6 -2 4 11.AFJET AFYONSPOR 3 1 1 1 2 5 -3 4 12.SARIYER 3 0 3 0 2 2 0 3 13.GÜMÜŞHANESPOR 3 1 0 2 1 2 -1 3 14.AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 1 0 2 3 6 -3 3 15.İNEGÖLSPOR 3 0 2 1 1 2 -1 2 16.KAHRAMANMARAŞSPOR 2 0 1 1 1 2 -1 1 17.ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 0 1 2 3 6 -3 1 18.ÇORUM FK 2 0 0 2 1 6 -5 0 19.ŞANLIURFASPOR 3 0 0 3 1 17 -16 0 Kırmızı Grup O G B M A Y AV P 1.TURGUTLUSPOR 3 3 0 0 4 1 3 9 2.SERİK BELEDİYESPOR 3 2 1 0 7 2 5 7 3.KARACABEY BELEDİYE SPOR 3 2 1 0 4 1 3 7 4.KIRKLARELİSPOR 3 1 2 0 5 1 4 5 5.TARSUS İDMAN YURDU 3 1 2 0 5 3 2 5 6.SAKARYASPOR 3 1 2 0 3 2 1 5 7.VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 1 2 0 2 1 1 5 8.ELAZIĞSPOR 2 1 1 0 4 2 2 4 9.MAMAK FK 3 1 1 1 4 2 2 4 10.EYÜPSPOR 3 1 1 1 5 4 1 4 11.
Eyüpspor - 04.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 3. hafta bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.
Eyüpspor - 28.09.2020
Altay ilkleri yaşadı
9 YIL SONRA 6-0'LIK ZAFER Altay, 2'nci Lig'de 1 Ekim 2011'de evinde Kocaelispor'u 6-0 mağlup ettikten 9 yıl sonra aynı skorla bu kez 1'inci Lig'de Eskişehirspor karşısında zafere uzandı. İzmir temsilcisi 29 Nisan 2017'de 3'üncü Lig'de iç sahada Beylerbeyi'ni 6-1 yenmiş, 23 Eylül 2017'de ise 2'nci Lig'de deplasmanda Nazilli Belediyespor'u yine 6-1'lik skorla dize getirmişti. Öte yandan sözleşmesi feshedilen Turgut Doğan Şahin'in Ümraniyespor'la söz kestiği öğrenildi. Sözleşmesi daha önce feshedilen Timur ise 2'nci Lig'den Eyüpspor'la anlaştı.
Eyüpspor - 26.09.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 2. hafta, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ertelenen iki maç dışında tamamlandı.
Eyüpspor - 20.09.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 2020-2021 sezonunun ilk haftası ertelenen müsabakaların dışında tamamlandı.
Eyüpspor - 19.09.2020
Son Dakika | TFF 1. Lig'e yükselme heyecanı yarın başlıyor
İlk haftanın programı Ligde yarın oynanacak ilk hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 15.30 Çorum FK-Manisa FK (Çorum Şehir) 15.30 Niğde Anadolu FK-Hacettepe (Niğde 5 Şubat) 15.30 Ankara Demirspor-Şanlıurfaspor (TCDD Ankara Demirspor) 16.00 Sancaktepe FK-Hekimoğlu Trabzon (15 Temmuz) 16.00 İnegölspor-Zonguldak Kömürspor (İnegöl İlçe) 16.00 Ergene Velimeşespor-Uşakspor (Mustafa Kemal Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Sarıyer (Kocaeli) 19.00 Afjet Afyonspor-Gümüşhanespor (Zafer) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Anagold 24Erzincanspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup 15.00 Bayburt Özel İdare-Elazığspor (Bayburt Genç Osman) 15.30 Serik Belediyespor-Pendikspor (Serik İsmail Oğan) 15.30 Kardemir Karabükspor-Mamak FK (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 15.30 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.30 GMG Kastamonuspor-Karacabey Belediyespor (Gazi) 15.30 1922 Konyaspor-Sakaryaspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Tarsus İdmanyurdu-Vanspor FK (Tarsus İlçe) 16.00 Kırklarelispor-Sivas Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 16.00 Eyüpspor-Pazarspor (Eyüp) 16.
Eyüpspor - 16.09.2020
Son dakika haber | Kırklarelispor'da transfer çalışmaları
Yeşil-beyazlı takım, Eyüpspor'dan Atakan Arslan ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Eyüpspor Haberleri | Eyüpspor Haber - Haberler - Sayfa 3 - Eyüpspor haberleri, son dakika eyüpspor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: Haftanın programı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 13:42:41. #1.15#
title