Eyüpspor'un Dayanışma Gecesinde Ahmet Dursun'un Forması 15 Bin TL'ye Satıldı

Eyüpspor'un dayanışma gecesi Feshane'de yapıldı.

Eyüpspor'un Dayanışma Gecesinde Ahmet Dursun'un Forması 15 Bin TL'ye Satıldı

Eyüpspor'un dayanışma gecesi Feshane'de yapıldı. Büyük ilgi gören dayanışma gecesinde bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen Ahmet Dursun'un forması 15 bin TL'ye satıldı.

Geceye Eyüp Kaymakamı Osman Kaymak, Belediye Başkanı ve Eyüpspor Onursal Başkanı İsmail Kavuncu, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Seçkin Turan, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez, İ.A.S.K.F As Başkanı Fikri Sivri, Eyüb'ün önde gelen iş adamları katıldı.

Gecede konuşan Eyüpspor Başkanı Şevket Sever altyapısı sağlam bir kulüp haline geldiklerini söyledi. Eyüpspor Onursal Başkanı İsmail Kavuncu ise Eyüpspor'u bir üst lige çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Kaymakam Osman Kaymak ise Eyüpspor'un kutsal bir beldenin takımı olduğunu ve sahadaki futbolculardan tribündeki seyircisine kadar herkesin sorumlu bir şekilde davranması gerektiğini ifade etti.

Dayanışma gecesine Eyüpspor'lu futbolcu Ahmet Dursun'un forması damgasını vurdu. Bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen ve tribünlerde adına besteler yapılan Eyüpspor'lu futbolcu Ahmet Dursun'un forması açık artırma usulü satıldı. Açık artırmada Ahmet Dursun'un formasını 15 bin liraya Emin Atmaca satın aldı.

İş adamı Emin Atmaca, gecede toplanan paranın Eyüpspor'un altyapısına harcanacağını bildiği için açık artırmada en yüksek fiyatı verdiğini söyledi.

Kaynak: CHA