EYÜP SULTAN CAMİİ HABERLERİ

Eyüp Sultan Camii Haberleri

Eyüp Sultan Camii haber, Eyüp Sultan Camii son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eyüp Sultan Camii - 11.6.2019
Almanya'da camilere 2 günde üçüncü saldırı
Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) eyaletindeki Kamen kentinde bir caminin duvarına ırkçı sloganlar yazıldı.
Eyüp Sultan Camii - 10.6.2019
İBB'den engelliler için yaz okulu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul genelinde 15 ayrı engelliler merkezinde "Engelsiz Bir Gelecek" sloganıyla düzenleyeceği yaz okulu programının 24 Haziran'da başlayacağını duyurdu.
Eyüp Sultan Camii - 7.6.2019
Yardım paralarından alan caminin dernek başkanı ve sayman üyeye hapis
Kaletepe Mahallesi'ndeki Eyüp Sultan Camii'nin imamı Sefer K.
Eyüp Sultan Camii - 22.5.2019
Eyüpsultan'da Çukura Düşerek Hayatını Kaybeden Baran'ın Cenazezi Adli Tıp'tan Alındı
EYÜPSULTAN'da inşaat alanındaki kazıkların çakılması için açılan çukura düşerek hayatını kaybeden 9 yaşındaki Baran Geldi'nin cenazesi ailesine teslim edildi. Acılı dede Osman Karaca, ihmali olanlardan şikayetçi olduğunu söyleyerek, "Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz?" diye konuştu.  Olay dün akşam saatlerinde İslambey Mahallesi Fulya Sokak'taki bir inşaat alanında meydana gelmiş, inşaat alanında arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayan 9 yaşındaki Baran Geldi, kazık direkleri çukuruna düşmüş ve yaklaşık 5 saatlik çalışmanın ardından kurtarılmıştı. Hastaneye kaldırılan çocuk burada hayatını kaybetmişti. Baran'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na getirilmişti. Buradaki işlemleri tamamlanan küçük çocuğun cenazesi ailesi ve yakınları tarafından teslim alındı. Baba Oğuzhan Geldi'nin güçlükle ayakta durduğu görüldü. Yakınları ihmali olan herkesten şikayetçi olacaklarını, inşaat çevresinde hiç bir önlem olmadığını söyleyerek duruma tepki gösterdi.    "HİÇ BİR ÖNLEM YOK" Dede Osman Karaca,  müteahhit ve belediyenin ihmali. Orada çukur açıyorlar, temel açıyorlar. Onları kapatamıyorlar. kki taraftan da şikayetçiyim. Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz yani. 6 saat sürdü çıkarmaları. 9-10 metrelik bir yer. 2 arkadaş oyun oynamaya gidiyor oraya. Orada düşüyor" diye konuştu. Anne Büşra Karaca ve baba Oğuzhan Geldi'nin boşandıkları, Baran'ın yaklaşık 5 senedir babası Oğuzhan Geldi'yle birlikte yaşadığı ve babanın  vinç operatörü olduğu öğrenildi. Cenazesi Adli Tıp'tan alınan küçük Baran için ikindi vakti Eyüp Sultan Camii'nde cenaze töreni düzenlenecek.
Eyüp Sultan Camii - 22.5.2019
Dha İstanbul Bülteni - 4
============================ 2-EYÜPSULTAN'DA ÇUKURA DÜŞEREK ÖLEN BARAN'IN CENAZESİ ADLİ TIP'TAN ALINDI  Haber-Kamera: Alper KORKMAZ / İSTANBUL,   İstanbul Eyüpsultan'da inşaat alanındaki kazıkların çakılması için açılan çukura düşerek hayatını kaybeden 9 yaşındaki Baran Geldi'nin cenazesi ailesine teslim edildi. Acılı dede Osman Karaca, ihmali olanlardan şikayetçi olduğunu söyleyerek, "Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz?" diye konuştu.  Olay dün akşam saatlerinde İslambey Mahallesi Fulya Sokak'taki bir inşaat alanında meydana gelmiş, inşaat alanında arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayan 9 yaşındaki Baran Geldi, kazık direkleri çukuruna düşmüş ve yaklaşık 5 saatlik çalışmanın ardından kurtarılmıştı. Hastaneye kaldırılan çocuk burada hayatını kaybetmişti. Baran'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na getirilmişti. Buradaki işlemleri tamamlanan küçük çocuğun cenazesi ailesi ve yakınları tarafından teslim alındı. Baba Oğuzhan Geldi'nin güçlükle ayakta durduğu görüldü. Yakınları ihmali olan herkesten şikayetçi olacaklarını, inşaat çevresinde hiç bir önlem olmadığını söyleyerek duruma tepki gösterdi.  "HİÇ BİR ÖNLEM YOK" Dede Osman Karaca,  müteahhit ve belediyenin ihmali. Orada çukur açıyorlar, temel açıyorlar. Onları kapatamıyorlar. kki taraftan da şikayetçiyim. Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz yani. 6 saat sürdü çıkarmaları. 9-10 metrelik bir yer. 2 arkadaş oyun oynamaya gidiyor oraya. Orada düşüyor" diye konuştu. Anne Büşra Karaca ve baba Oğuzhan Geldi'nin boşandıkları, Baran'ın yaklaşık 5 senedir babası Oğuzhan Geldi'yle birlikte yaşadığı ve babanın  vinç operatörü olduğu öğrenildi. Cenazesi Adli Tıp'tan alınan Küçük Baran için ikindi vakti Eyüp Sultan Camii'nde cenaze töreni düzenlenecek.
Eyüp Sultan Camii - 22.5.2019
Yeniden) Eyüpsultan'da Çukura Düşerek Ölen Baran'ın Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı
İstanbul Eyüpsultan'da inşaat alanındaki kazıkların çakılması için açılan çukura düşerek hayatını kaybeden 9 yaşındaki Baran Geldi'nin cenazesi ailesine teslim edildi. Acılı dede Osman Karaca, ihmali olanlardan şikayetçi olduğunu söyleyerek, "Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz?" diye konuştu.  Olay dün akşam saatlerinde İslambey Mahallesi Fulya Sokak'taki bir inşaat alanında meydana gelmiş, inşaat alanında arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayan 9 yaşındaki Baran Geldi, kazık direkleri çukuruna düşmüş ve yaklaşık 5 saatlik çalışmanın ardından kurtarılmıştı. Hastaneye kaldırılan çocuk burada hayatını kaybetmişti. Baran'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na getirilmişti. Buradaki işlemleri tamamlanan küçük çocuğun cenazesi ailesi ve yakınları tarafından teslim alındı. Baba Oğuzhan Geldi'nin güçlükle ayakta durduğu görüldü. Yakınları ihmali olan herkesten şikayetçi olacaklarını, inşaat çevresinde hiç bir önlem olmadığını söyleyerek duruma tepki gösterdi.  "HİÇ BİR ÖNLEM YOK" Dede Osman Karaca,  müteahhit ve belediyenin ihmali. Orada çukur açıyorlar, temel açıyorlar. Onları kapatamıyorlar. kki taraftan da şikayetçiyim. Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz yani. 6 saat sürdü çıkarmaları. 9-10 metrelik bir yer. 2 arkadaş oyun oynamaya gidiyor oraya. Orada düşüyor" diye konuştu. Anne Büşra Karaca ve baba Oğuzhan Geldi'nin boşandıkları, Baran'ın yaklaşık 5 senedir babası Oğuzhan Geldi'yle birlikte yaşadığı ve babanın  vinç operatörü olduğu öğrenildi. Cenazesi Adli Tıp'tan alınan Küçük Baran için ikindi vakti Eyüp Sultan Camii'nde cenaze töreni düzenlenecek.
Eyüp Sultan Camii - 22.5.2019
Eyüpsultan'da Çukura Düşerek Ölen Baran'ın Cezanesi Adli Tıp'tan Alındı
İstanbul Eyüpsultan'da inşaat alanındaki kazıkların çakılması için açılan çukura düşerek hayatını kaybeden 8 yaşındaki Baran Geldi'nin cenazesi ailesine teslim edildi. Acılı dede Osman Karaca, ihmali olanlardan şikayetçi olduğunu söyleyerek, "Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz?" diye konuştu.  Olay dün akşam saatlerinde İslambey Mahallesi Fulya Sokak'taki bir inşaat alanında meydana gelmiş, inşaat alanında arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayan 8 yaşındaki Baran Geldi, kazık direkleri çukuruna düşmüş ve yaklaşık 5 saatlik çalışmanın ardından kurtarılmıştı. Hastaneye kaldırılan çocuk burada hayatını kaybetmişti. Baran'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na getirilmişti. Buradaki işlemleri tamamlanan küçük çocuğun cenazesi ailesi ve yakınları tarafından teslim alındı. Baba Oğuzhan Geldi'nin güçlükle ayakta durduğu görüldü. Yakınları ihmali olan herkesten şikayetçi olacaklarını, inşaat çevresinde hiç bir önlem olmadığını söyleyerek duruma tepki gösterdi.  "HİÇ BİR ÖNLEM YOK" Dede Osman Karaca,  müteahhit ve belediyenin ihmali. Orada çukur açıyorlar, temel açıyorlar. Onları kapatamıyorlar. kki taraftan da şikayetçiyim. Hiç bir önlem yok. Can bu kadar mı ucuz yani. 6 saat sürdü çıkarmaları. 9-10 metrelik bir yer. 2 arkadaş oyun oynamaya gidiyor oraya. Orada düşüyor" diye konuştu. Anne Büşra Karaca ve baba Oğuzhan Geldi'nin boşandıkları, Baran'ın yaklaşık 5 senedir babası Oğuzhan Geldi'yle birlikte yaşadığı ve babanın  vinç operatörü olduğu öğrenildi. Cenazesi Adli Tıp'tan alınan Küçük Baran için ikindi vakti Eyüp Sultan Camii'nde cenaze töreni düzenlenecek.
Eyüp Sultan Camii - 17.5.2019
Binali Yıldırım Cuma Namazı Sonrası Soruları Yanıtladı
İdris TİFTİKCİ - Yılmaz BEZGİN - İstanbul DHA - AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, cuma namazını Eyüp Sultan Camii'nde kıldı.
Eyüp Sultan Camii - 17.5.2019
Binali Yıldırım Cuma Namazı Sonrası Soruları Yanıtladı
Haber-Kamera: İdris TİFTİKCİ - Yılmaz BEZGİN - İstanbul DHA - AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, cuma namazını Eyüp Sultan Camii'nde kıldı.
Eyüp Sultan Camii - 13.5.2019
Kartal'da Ramazan Etkinlikleri
Kartal Belediyesi'nin, Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği ücretsiz inanç turları başladı.
Eyüp Sultan Camii - 6.5.2019
Kartal Belediyesinden Ramazan Ziyaretleri
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ilçede bulunan 20 ayrı mahallede oluşturulan program dahilinde gerçekleştirilecek ramazan ziyaretleri kapsamında, Hırka-ı Şerif Camii, Eyüp Sultan Camii ve Hz.
Eyüp Sultan Camii - 6.5.2019
ABD'de İlk Teravih Namazı Kılındı
ABD'nin başkenti Washington DC civarında yaşayan yüzlerce Müslüman, ramazan ayının ilk teravih namazı için ülkenin en büyük camilerinden Amerika Diyanet Merkezi (DCA) Camisi'nde bir araya geldi.
Eyüp Sultan Camii - 6.5.2019
İlk Teravihte Eyüp Sultan Camii Doldu Taştı
ON Bir Ayın Sultanı Ramazan, kılınan ilk teravih namazıyla başladı.
Eyüp Sultan Camii - 5.5.2019
İlk Teravihte Eyüp Sultan Camii Doldu Taştı
Haber- Kamera: Mustafa BAKIRHAN (İSTANBUL/DHA)On Bir Ayın Sultanı Ramazan, kılınan ilk teravih namazıyla başladı.
Eyüp Sultan Camii - 4.5.2019
Almanya'da Ditib Bramsche Eyüp Sultan Camisi Açıldı
Almanya'nın Aşağı Saksonya eyaletindeki Bramsche kentinde, Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı Eyüp Sultan Camisi ibadete açıldı.
Eyüp Sultan Camii - 25.4.2019
TBMM Başkanı Şentop'un Teyzesi Vefat Etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un teyzesi Fahriye Vurgun vefat etti.
Eyüp Sultan Camii - 21.4.2019
Dha İstanbul Bülteni- 1
İSTANBUL'UN FETHİNE ŞAHİT OLDULAR 10'uncu Uluslararası Barış Ekmeği Festivali'ne katılan çocuklar, Panorama 1453 Tarih Müzesi'nde üç boyutlu görüntüler ve Mehter Marşı  eşliğinde İstanbul'un fethine şahit oldular. Eyüp Sultan Camii'ni de ziyaret eden çocuklar, Eyüp Sultan Meydanı'nı gezdikten sonra ülkelerine döndüklerinde ailelerine ve arkadaşlarına vermek üzere çeşitli hediyeler aldılar.
Eyüp Sultan Camii - 21.4.2019
Barış Elçisi Çocuklar İstanbul'u Keşfetti
  ÇOCUKLARIN İSTANBUL TURU Rehberler eşliğinde İstanbul'u gezen çocuklar, geziye Marmaray'ı kullanarak denizin altından Avrupa'dan Asya kıtasına geçerek başladı. İlk defa denizin altından geçen çocukların neşeli tavırları İstanbulluların ilgisini çekti. Daha sonra Üsküdar'da tekneye binen çocuklar denizin üstünden tekrar Avrupa kıtasına geçerek, Miniatürk başta olmak üzere kültürel yerleri gezdiler.    İSTANBUL'UN FETHİNE ŞAHİT OLDULAR 10'uncu Uluslararası Barış Ekmeği Festivali'ne katılan çocuklar, Panorama 1453 Tarih Müzesi'nde üç boyutlu görüntüler ve Mehter Marşı  eşliğinde İstanbul'un fethine şahit oldular. Eyüp Sultan Camii'ni de ziyaret eden çocuklar, Eyüp Sultan Meydanı'nı gezdikten sonra ülkelerine döndüklerinde ailelerine ve arkadaşlarına vermek üzere çeşitli hediyeler aldılar.
Eyüp Sultan Camii - 20.4.2019
Barış Elçisi Çocuklar İstanbul'u Keşfetti
İSTANBUL'UN FETHİNE ŞAHİT OLDULAR 10'uncu Uluslararası Barış Ekmeği Festivali'ne katılan çocuklar, Panorama 1453 Tarih Müzesi'nde üç boyutlu görüntüler ve Mehter Marşı  eşliğinde İstanbul'un fethine şahit oldular. Eyüp Sultan Camii'ni de ziyaret eden çocuklar, Eyüp Sultan Meydanı'nı gezdikten sonra ülkelerine döndüklerinde ailelerine ve arkadaşlarına vermek üzere çeşitli hediyeler aldılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Eyüp Sultan Camii Haberleri | Eyüp Sultan Camii Haber - Haberler - Sayfa 4 - Eyüp Sultan Camii haberleri, son dakika eyüp sultan camii haber ve gelişmeleri burada. Başkan Güder çocuklarla bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 20:37:08. #1.14#
title