Eyüp Esnafıyla Vialand Şantiyesinde Toplantı

Eyüp Esnafıyla Vialand Şantiyesinde Toplantı

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Eyüp Merkez ve Nişanca Mahallesi esnaflarıyla inşaatı devam eden Vialand şantiye binasında buluştu.

Eyüp Esnafıyla Vialand Şantiyesinde Toplantı

Ülkemizin en büyük ve kapsamlı tema, alışveriş ve eğlence merkezi olacak Vialand'ın inşaat çalışmaları hızla sürerken Eyüp Belediye Başkanı şantiye binasında Eyüplü esnaflarla bir araya geldi.

Bir yıl boyunca yaptıkları çalışmaları ve vizyon projelerini bir sunum eşliğinde aktaran Başkan İsmail Kavuncu, Eyüp'ün yepyeni bir silüete kavuştuğunu belirterek şunları söyledi: "İlçemizde yapım çalışmaları devam eden Vialand, Eyüp Nikah Sarayı/Kültür Merkezi, yeni Belediye Binası, Alibeyköy Spor Kompleksi Eyüp'e bambaşka bir vizyon kazandıracak… Ayrıca Rami'de yapılacak Şehir Müzesi ve Kütüphanesi inşaatına da yakında başlanacak… Bu projeler, gerek kültür ve sanat aktivitelerinin artması, gerek bölgede önemli bir ihtiyacın giderilmesi, gerekse, ekonomik, sosyal, turistik gelişim açısından çok önemli… Bütün bu projelerimizle birlikte ekonomik canlanma, istihdamın artması da Eyüplü esnaflarımıza yansıyacak. Kendilerini sık sık işyerlerinde ziyaret ettiğim esnaflarımıza vizyon projelerimizi ve yaptığımız hizmetleri bir akşam yemeğinde buluşarak anlatmak istedim. Onlarla sık sık bir araya gelerek bu güzel gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim."

Kaynak: Bültenler