Ex-eşi İtiraf Etti

Ex-eşi İtiraf Etti

Dünyanın En Seksi Kadınların Biri Olarak Bilinen Hollywood Yıldızı Angelına Jolıe'nin Eski Eşi Oyuncu ve Senarist Bılly Bob Thornton, Evliliklerinin 'Angelına Dünyayı Kurtarmak İsterken Kendisinin Televizyon İzlemeyi Tercih Etmesi Yüzünden Bittiğini' Söyledi.

Ex-eşi İtiraf Etti

DÜNYANIN EN SEKSİ KADINLARIN BİRİ OLARAK BİLİNEN HOLLYWOOD YILDIZI ANGELINA JOLIE'NİN ESKİ EŞİ OYUNCU VE SENARİST BILLY BOB THORNTON, EVLİLİKLERİNİN 'ANGELINA DÜNYAYI KURTARMAK İSTERKEN KENDİSİNİN TELEVİZYON İZLEMEYİ TERCİH ETMESİ YÜZÜNDEN BİTTİĞİNİ' SÖYLEDİ.

Amerikan magazin dergisi Empire'a konuşan Thornton, Angelina Jolie'yi aldatmasının boşanmalarına yol açtığı şeklindeki dedikoduları yalanlayarak, 'Onu hiçbir zaman aldatmadım. Harika bir ilişkimiz vardı. Birlikte olduğumuz süre boyunca birbirimize aşıktık. Sadece hayat görüşümüz farklıydı' dedi. Thornton, Jolie'nin tüm dünyayı gezerek yardıma muhtaç olanlarla ilgilendiğini, kendisininse evde oturup televizyonda Teletubbies gibi çocuk programları ve spor karşılaşmalarını izlemeyi sevdiğini anlattı.