Evliliklerinin 15. Yılını Düğün Yaparak Kutladılar!

Evliliklerinin 15. Yılını Düğün Yaparak Kutladılar!

Kahramanmaraş'ta kuyumculuk yapan Muhammet Karaca, evlilik yıl dönümünde eşine sürpriz düğün hazırladı. 3 çocuklu çiftin düğününde takı töreni bile yapıldı.

Evliliklerinin 15. Yılını Düğün Yaparak Kutladılar!

Kahramanmaraş'ta kuyumcu olan Muhammet Karaca, 15 yıldır mutlu bir evlilik sürdürdüğü eşine, evlilik yıldönümünde sürpriz düğün hazırladı.

GELİNLİK GİYDİ, DÜĞÜN ARABASININ DİREKSİYONUNA GEÇTİ

Kahramanmaraş-Kayseri yolu üzerinde özel bir salonda düzenlenen düğün törenine aile fertleri tam kadro katıldı. Evlilik yıldönümünde düğün aracının direksiyonuna gelinliğiyle oturan Leyla Karaca, salona eşi Muhammet Karaca ile alkışlar arasında girdi.

ÇİFTİN 3 ÇOCUĞU DA DÜĞÜNDEYDİ

İlk dansla başlayan düğün töreninde evli çiftin Şevval (13), Seval (8) ile Elif (5) yaşındaki çocukları anne ve babasını pistte yalnız bırakmadı.

"ERKEKLER 'BAŞIMIZA İŞ AÇTIN' DİYE TEPKİ GÖSTERİYOR"

Eşini mutlu etmek için böyle bir organizasyon düzenledikleri ifade eden damat Muhammet Karaca, "Yıllardır içimizde bir uhdeydi, genelde çiftler söyler ya işte ilk düğünümüz güzel olmadı diye, tekrar düğün istiyorum gibisinden, bizimde evlilik yıldönümüydü aklımdan böyle bir şey geçti. 15 yıldır evliyiz 3 tane çocuğumuz var, biri 13 yaşında diğeri 8 yaşında bir tanesi de 5 yaşında bu sene okula başlayacak inşallah. Birbirimizi seviyoruz zaten, eşimi de mutlu etmek istedim. Güzel de oldu, olumlu tepkiler aldık. Yani bayanlardan çok olumlu tepkiler var, erkekler biraz başımıza iş aştın gibisinden konuşuyor. Böyle yani çok güzel bir şey oldu" dedi.

"EŞİM BENİ ÇOK MUTLU ETTİ"

Eşine hazırladığı sürprizden dolayı teşekkür eden Leyla Karaca ise, "Beni gerçekten çok mutlu etti. Ne diyeyim çok mutluyum onu çok seviyorum. Hayır hiç böyle bir sürpriz beklemiyordum, aklımızdan geçiyordu ama benim için ani bir sürpriz oldu. Çok mutluyum, çocuklarımızın olması bizim için bayağı bir güzel bir mutluluk" diye konuştu.