Evlilik Öyküsünü Araplara Anlattı

Evlilik Öyküsünü Araplara Anlattı

Tuba Büyüküstün Türk basınından uzak dururken; özel hayatıyla ilgili ayrıntıları Arap dergisine anlattı.

Evlilik Öyküsünü Araplara Anlattı
07.01.2012 06:03 | Son Güncelleme: 07.01.2012 08:18

Sekiz aylık hamile olan Tuba Büyüküstün, 'Gönülçelen' dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak'la evlendikten sonra Türk basınından uzak dururken; özel hayatıyla ilgili ayrıntıları Arap dergisi Snob'a anlattı.

SADECE AŞK VAR

"Bizimki ilk bakışta aşk değildi" diyen güzel oyuncu, "Onur'la arkadaşlığımız 'Gönülçelen'de başlamadı. Beş yıldır tanışıyorduk ve yakın arkadaştık" şeklinde konuştu. Büyüküstün; "Eşiniz hayalini kurduğunuz karaktere sahip mi?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Eğer biri aşık oluyorsa hayalindeki özellikler yok oluyor. Sadece aşk oluyor!" Gizli evlenmediklerini belirten Tuba Büyüküstün; "Sadece ailemizle kutlamak istedik. Davetli sayısı 20'yi geçmedi. Evlenirken de oyuncu değil, sadece bir kadınla bir erkektik" dedi.

SÖYLENTİLERİN NEDENİ HİKAYE

Tuba Büyüküstün'ün 'Gönülçelen'deki partneri Cansel Elçin de geçtiğimiz ay Arap dergisi Sayidaty'ye röportaj verdi. Yakışıklı oyuncu; dizinin yayınlandığı dönemde, adının Tuba Büyüküstün'le anılmasıyla ilgili şunları söyledi: "Hikaye iyi olduğu için bizi yakıştırdılar. Hikaye rollerimizi gerçekçi hale getirdi."

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title