En İnatçı Ev Sahipleri! Evlerini Satmamak İçin Sonuna Kadar Direndiler

En İnatçı Ev Sahipleri! Evlerini Satmamak İçin Sonuna Kadar Direndiler

İnatçı ev sahiplerinin satmamak için her şeyi göze aldıkları evleri, ortaya birbirinden ilginç görüntüler çıkmasına sebep oluyor.

Kimi inadından kimi hatıralarından kopamamaK için kimisi de daha fazla para sevdasından... Bazı ev sahipleri evlerini satmamak için o kadar direniyorlar ki etraflarını binalar sarsa da yerlerinden kıpırdamıyorlar. Bu binaların ilginç görüntülerini Boredpanda sitesinden, sizin için derledik

ÜNLÜ FİLME İLHAM VERMİŞ

Edith Macefield isimli kadın, evine teklif edilen 1 milyon doları az bulunca satmaktan vazgeçti. Binaların arasında sıkışmış halde kalan ev, Up isimli ünlü animasyon filmine de lham kaynağı oldu.

METROBÜSTE SIKIŞMIŞ GİBİ

Mary Cook'da evini satmak istemeyenlerden biri. Zarif evi, uzun binaların arasında iki yanından sıkıştırılmış halde ayakta duruyor.

RESIDENCE İÇİ VİLLA

Melbourne, Avustralya'da yaşayan adam evini satmak istemeyince, yeni yapılan residence etrafını sardı ancak o kararından vazgeçmiş değil.

YARIM PORSİYON

Kanada'nın Toronto kentinde yaşayan adam evini satmak istemedi. Israrlar sonucu yarısından feragat etmek zorunda kalsa da kalan yarısında yaşamaya devam ediyor.

OTOYOL MANZARALI

Çin'de otoyol inşaatı için devlet tarafından satın alınmak istenen evin sahipleri uzun süre direndi. Otoyol eve rağmen yapılınca, bir süre sonra dayanamayıp evlerini sattılar.

ÜNİVERSİTEYE DİRENDİ

ABD'de Randal Acker isimli adam evini satmak istemedi ancak Portland Üniversitesi oraya bir yerleşim birimi kurmaktan vazgeçmedi.

KAVŞAĞIN ORTASINDA KALDI

Çin, Guangzhou'da üç aile onay vermeyince apartmana yıkım kararı çıkartılamamış acak belediye kavşak yapmaktan vazgeçmemiş.

MESELE TAMAMEN "DUYGUSAL"

Washington Dc.'de Austin Spriggs isimli bir adam 3 milyon dolarlık teklifi kabul etmeyip evini yıllarca satmadı. Daha sonra 4 milyona evet diyerek elden çıkardı.

46 YILLIK HATIRALAR

Salah Oudjani isimli adam, Kuzey Fransa'nın Roubaix bölgesinde bulunan ve 46 yıl boyunca işlettiği kahvehanesini satmayı reddediyor.

KÖPRÜ ALTINDA YAŞIYORLAR

İsviçre'nin Zürih kentinde bir adam, evini satmak istemese de üzerine inşa edilen köprüye engel olamamış ancak bu şekilde yaşamaya devam ediyor.

VİLLALAR BÖLGESİNDE BİR GECEKONDU

Çin'in Suzhou bölgesindeki Jiangsu şehrinde yaşayan adam, villalar bölgesi olarak düzenlenmiş alanda bulunan terk edilmiş evini satmamaya direniyor.

MEZARLIĞI KİMSELERE VERMİYOR

Çin'de bir aile üzerinde ailelerine ait oldukça eski mezarların bulunduğu arsayı satmayı reddetti ancak bölgeye büyük bir inşaat yapan firma bu fikrinden vazgeçmedi. Uzun süre devam eden anlaşmazlık ailenşn yüklü bir tazminatı kabul etmesiyle son buldu.

241 KİŞİ SATTI, O SATMIYOR

Wu Ping isimli kadın 2007 yılından beri evini satmayı reddediyor. Çevresindeki 241 ev sahibi de evlerini satıp gitmiş olmasına rağmen Ping direnmeye devam ediyor.

KOCA APARTMANDA TEK BAŞINA YAŞIYOR

Çin'in Kunming kentinde bulunan bu apartmanın tek bir kiracısı evden çıkmayı kabul etmediği için, bina inşaatın ortasında yalnız başına yaşamaya devam ediyor.

YOL ORTASINDA BİR KULÜBE

Çin'in Nanning şehrinde 2015'ten beri yol yapımına direnip evini satmayan adam, görenleri şaşırtıyor.

ELEKTRİĞİ VE SUYU YOK AMA DİRENİYOR

Zheng Meiju, Zhejiang şehrindeki evini, elektriği ve suyu kesilmiş olmasına rağmen 20132'ten beri terk etmiyor.

OTOYOL YARIM KALDI

Çin'de iki ev sahibi binalarını satmamak için direnince otoyol inşaatı da yarım kalmış durumda.