Evlerine Alarm Taktırdılar

Evlerine Alarm Taktırdılar

Hırsızlık Yüzünden Panik Yaşayan Ünlüler, Çözümü Evlerine Alarm Sistemi Kurdurmakta Buldu.

Evlerine Alarm Taktırdılar

Hırsızlık yüzünden panik yaşayan ünlüler, çözümü evlerine alarm sistemi kurdurmakta buldu.

Burcu Çağrı

Seksi manken Burcu Çağrı, güvenliği konusunda sadık bir dosttan, köpeğinden destek alıyor. Köpeği Koko'nun hem evini koruduğunu, hem de sokakta kendine eşlik ettiğini söyleyen manken, kapkaç olayından çok korkuyor. Başına böyle bir şey geldiği takdirde Çağrı, hırsızla hiç mücadele etmeyeceğini belirtiyor.

Hülya Koçyiğit

Türk Sineması'nın usta oyuncularından Hülya Koçyiğit'in koruyanı çok fazla. "Benim en güvenilir korumam sevenlerimdir" dese de Koçyiğit, teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı da ihmal etmiyor. Yıllarca Suadiye'de oturan Hülya Koçyiğit'in Zekeriyaköy'deki villasına taşınır taşınmaz ilk işi; soyguna karşı önlem olsun diye evine alarm taktırmak olmuş. Ünlü sanatçının ayrıca villasının bahçesinde iki köpeği de bulunuyor.

Tülin Şahin; daima temkinli

Ünlü mankenin evinde alarm sistemi bulunuyor. Pencerelerinde de demir parmaklıklar var. Sokağa çıktığı zaman çantasını daima omuzunda asıp, eliyle de tutarak garantiye alan Tülin Şahin, aynı dikkati otomobil kullanırken de gösteriyor. Şahin, aracının kapılarını kilitli tutmaya özen gösteriyor.

Türkan Şoray

Boğaz manzarasına sahip Etiler'deki evine hırsız gireceği endişesi taşıyan sinamanın Sultan'ı, bu nedenle son derece hassas güvenlik sistemine başvurmuş. Evini alarm sistemiyle donatan ünlü sanatçının aldığı tedbir bu kadar da değil. Şoray'ın bahçesinde bir de kurt köpeği bulunuyor.

Kerem Alışık

Söz konusu hırsızlık olunca Kerem Alışık da tedbiri elden bırakmayan isimlerden. Ulus'ta oturduğu evde, arada bir uğradıkları Kanlıca'daki yalı dairesinde ve annesi Çolpan İlhan'ın yaşadığı Valikonağı'ndaki eve alarm takdırdığını söyleyen Alışık'ın bu sayede içi biraz rahat ediyor.