'Evlenme Teklifi Aldım'

'Evlenme Teklifi Aldım'

'2 Kez Evlendim. Şimdi Bir Evlenme Teklifi Aldım. Onu da Bırakırım Ne Olacak?'

'Evlenme Teklifi Aldım'

'2 KEZ EVLENDİM. ŞİMDİ BİR EVLENME TEKLİFİ ALDIM. ONU DA BIRAKIRIM NE OLACAK?'

Türk Pop müziğinin ünlü sesi Şahsenem, Nevşehir'deki konserinde üçüncü evliliğe hazırlandığını açıkladı. Konser sırasında erkekler için 'Vahşi' ifadesini kullanan güzel sanatçı, yuhalanmasının ardından erkek hayranlarının gönlünü almayı başardı.

Nevşehir'in Çat beldesinin belediye oluşunun 50. yılı düzenlenen Kültür ve Sanat Şenlikleri ile kutlandı. Çat beldesi girişinde düzenlenen etkinlikte sahne alan ünlü pop sanatçısı Şahsenem, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Sahnede bol bol özel hayatı ile ilgili hayranları ile sohbet eden Şahsenem, başından geçen iki evliliğin ardından yeni bir evlenme teklifi aldığını açıkladı. Sevgilisin Ressam olduğunu belirten Şahsenem, yalnızlıktan da sıkıldığını söyledi. Şahsenem, 'Burada evlenebileceğim bir aday bulurum belki kısmet.

Bu aralar biri bana evlenme teklif ediyor. Ben iki defa evlenip boşandım. İlki müzisyendi ikincisi kameraman üçüncüsü ise şimdi ressam. Daha evlenme teklifini kabul etmedim. Kamera öğrendim biraz, müzik zaten biliyordum dedim biraz da resim öğreneyim. Onu da bırakırım ne olacak. Sanatçı halkın malıdır kimse onun sahibi değildir' dedi.

Özbek sanatçı yeni bir albüm çalışmasının da olduğunu belirterek, piyasa çıkarttığı kitabını hayranlarına tavsiye etti. Özbek yemeklerini yapmayı ve yemeyi çok sevdiğini söyleyen Şahsenem, Orta Asya mutfağını ve kültürünü tanıtan 'Şahsenem'den Orta Asya Kültürü ve Yemekleri' adlı kitabını da bu yüzden çıkarttığını ve tüm Türk kadınlarının Özbek mutfağı ile tanışmasını istediğini kaydetti.

Eski ve yeni albümünden seslendirdiği şarkılar ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede kalan Şahsenem, bir ara erkek hayranlarına da takıldı. 'Hanımlar demek zerafet demek, erkekler demek vahşilik demek' diyen ve bu sırada bazı erkek hayranları tarafından yuhalanan Şahsenem, 'Erkeğin doğasında var vahşilik ne var. Bende erkek olsam öyle olurdum herhalde' diyerek hayranlarının gönlünü almaya çalıştı.

Daha sonra ünlü sanatçı söylediği hareketli şarkılar ile erkek hayranlarını coşturdu.

Habertürk

Kaynak: Gecce