Evi Basıp 4 Kadına Tecavüz Ettiler

Evi Basıp 4 Kadına Tecavüz Ettiler

Afyon'da alkollü üç kişi, rastgele girdikleri evdeki kadınlara ve bir çocuğa tecavüz etti.

Evi Basıp 4 Kadına Tecavüz Ettiler

Afyonkarahisar'da inanılmaz bir olay yaşandı. Gündüz vakti alkol alan 3 adam zorla girdikleri evdeki kadınlara tecavüz etti.

Afyonkarahisar'da alkol alan üç kişi, girdikleri bir evdeki iki kadınla, bu kadınlardan birinin 16 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı.

Olay Afyonkarahisar'ın Sahipata Mahallesi'nde meydana geldi. Birlikte alkol alan Ramazan U., Gökhan A. ve Ahmet G., rastgele bir evin kapısını çaldı. Kapının açılmasıyla içeriye zorla giren şüpheliler, ev sahibi 50 yaşlarındaki S.A isimli kadın ile evde misafir olarak bulunan Z.D. ve Z.D.'nin 16 yaşındaki kızı Ş.D'ye tecavüz etti.

Tecavüzden sonra ellerini kollarını sallayarak evden çıkan şüpheliler, kadınların polise başvurmaları üzerine tüm kentte aranmaya başlandı.

EMNİYET MÜDÜRÜ OLAYLA KENDİSİ İLGİLENİYOR

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Mustafa Uçkan'ın bizzat ilgilendiği çalışmalar sonucu, eşkali belirlenen Ramazan U., Gökhan A. ve Ahmet G. yakalandı. Sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak, Afyonkarahisar Kapalı Ceza ve Tevkifevi'ne konuldu.

Olayın tecavüz zanlılarının da anlattığı gibi rastgele mi yoksa planlı olarak mı işlendiği emniyet tarafından araştırılıyor.