Eü Tıp Fakültesi'ne İlk Sıradan Giren Öğrenciyi Rektör Yılmaz Kaydetti

Eü Tıp Fakültesi'ne İlk Sıradan Giren Öğrenciyi Rektör Yılmaz Kaydetti

Eü Tıp Fakültesi'ne İlk Sıradan Giren Öğrenciyi Rektör Yılmaz Kaydetti
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Ege Üniversitesi (EÜ) Merkez Kütüphanesi'nde devam eden kayıtların üçüncü gününde de kayıt merkezini ziyaret eden Rektör Prof.Dr.Candeğer Yılmaz, öğrencilerle yakından ilgilendi.

Ege Üniversitesi (EÜ) Merkez Kütüphanesi'nde devam eden kayıtların üçüncü gününde de kayıt merkezini ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, öğrencilerle yakından ilgilendi.

EÜ'den yapılan açıklamaya göre, Tıp Fakültesini en yüksek puanla kazanan Oğuzhan Deniz'in kaydını yapan Prof. Dr. Yılmaz tüm öğrencilerle kucaklaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Öğrencilerle seçtikleri bölümler ve meslek seçimleriyle ilgili sohbet eden Prof. Dr. Yılmaz, "Tıp Fakültesine en yüksek puanla giren öğrencimiz ve tüm öğrencilerimizle beraber yeni bir enerji katılımını ve yeni bir mutluluğu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin ortalamalarını yüksek tutarak araştırıcı eğitim programlarımızda yer almalarını ve geleceğin bilim insanları olmalarını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Deniz ise Tıp Fakültesi'ne birinci sıradan girdiği için çok mutlu olduğunu belirtti.

Muhabir: Gülcan Kaplan

Yayıncı: Bahri Okumuş - İZMİR

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title