Etso'da Farkındalık Eğitimi

15.12.2014 12:46 | Son Güncelleme: 15.12.2014 12:46
Etso'da Farkındalık Eğitimi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda kurulan Kuyap Eğitim Merkezi’nde Ar Alçı’da görev yapan 20 yönetici ve çalışanına farkındalık eğitimi verildi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nda kurulan Kuyap Eğitim Merkezi'nde Ar Alçı'da görev yapan 20 yönetici ve çalışanına farkındalık eğitimi verildi.

Türkiye'de belirlenen 15 büyüme merkezinde devam eden 'KUYAP, KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Artırılması' projesi kapsamında, Ar Alçı firmasında 20 yönetici ve çalışanına 3 günlük farkındalık eğitimi verildi. Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Gaziantep, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman illerinde hayat boyu öğrenme aracılığıyla KOBİ çalışan ve işverenlerinin uyum yeteneğini artırmayı hedefleyen eğitimler Elazığ TSO'da kurulan KUYAP Eğitim Merkezi'nde devam ediyor. KUYAP Elazığ ofis sorumlusu Emine Yüksel Şimdivar, KUYAP Elazığ Eğitim Koordinatörü Buğra Barlas ve Ankara'dan gelen eğitmen Mustafa Hilmi Aybaş tarafından verilen eğitim programında katılımcılara 'Değer oluşturma ve işletme değer zinciri, pazarlama stratejisi, pazarlama planı, konumlandırma, etkinlik, pazara nüfus etme, ekonomik, finansal kontrol araçları, innovasyon, fiyatlandırma teknikleri, maliyet analizi, organizasyon, insan kaynakları yönetimi' anlatıldı.

Programın ardından eğitim alan 20 kişiye sertifika verildi. - ELAZIĞ

Etso'da Farkındalık Eğitimi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title