Haberler » Spor » Eto'o, Sakatlığının Tam Olarak Geçmediğini Söyledi - Spor

Eto'o, Sakatlığının Tam Olarak Geçmediğini Söyledi

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) Takımlarından Barcelona'da Forma Giyen Yıldız Futbolcu Samuel Eto'o, Eylül Ayında Yaşadığı Sakatlık Nedeniyle Tam Olarak Hazır Olmadığını İfade Etti.

Eto'o, Sakatlığının Tam Olarak Geçmediğini Söyledi

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Barcelona'da forma giyen yıldız futbolcu Samuel Eto'o, Eylül ayında yaşadığı sakatlık nedeniyle tam olarak hazır olmadığını ifade etti.


Geçtiğimiz yıl Eylül ayında yaşadığı bir sakatlıktan sonra yaklaşık dört ay sahalardan uzak kalan Barcelona'nın Kamerunlu golcüsü Samuel Eto'o, henüz tam olarak iyileşemediğini ve bu nedenle de tam kapasiteyle oynayamadığını açıkladı. İspanya'da yayın yapan Marca Gazetesi'ne konuşan Eto'o, "Sakatlığım hala devam ediyor. İyileşiyorum ancak hala yüzde 100 hazır değilim. Şu anda en iyi Eto'o'yu görmekten uzağız" dedi.


Samuel Eto'o, 27 Eylül 2006 tarihinde Barcelona'nın Werder Bremen'le yaptığı Avrupa Şampiyonlar Ligi maçında sağ dizinden sakatlanmış ve menüsküs ameliyatı olmuştu. Eto'o, uzun süren sakatlık döneminin ardından Şubat ayı başlarında tekrar sahalara dönmüştü. Eto'o, yeşil sahalara döndükten sonra Katalan ekibinin formasıyla dört kez ağları sarsmıştı.


Kariyeri boyunca üç kez "Afrika'da Yılın Futbolcusu" ödülüne layık görülen Eto'o, geçtiğimiz sezon attığı 26 golle La Liga'yı gol kralı olarak tamamlamıştı.


(ERS-ERS-HO-S)

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler