Eto'o Özbekistan'a Gidiyor

Özbekistan Ligi'nin İlk Yarısını Lider Olarak Tamamlayan Taşkent'in Kuruvchi Kulübü'nün Resmi İnternet Sitesi (Www.pfc -Kuruvchi.com), İspanya'nın Barcelona Takımında Forma Giyen Samuel Eto'o'nun, Yarın Sabah Taşkent'e Geleceğini Duyurdu.

Eto'o Özbekistan'a Gidiyor

Özbekistan Ligi'nin ilk yarısını lider olarak tamamlayan Taşkent'in Kuruvchi Kulübü'nün resmi internet sitesi (www.pfc-kuruvchi.com), İspanya'nın Barcelona takımında forma giyen Samuel Eto'o'nun, yarın sabah Taşkent'e geleceğini duyurdu.

Sitede yer alan açıklamada, Samuel Eto'o'nun yarın sabah Taşkent'e geleceği bildirilirken, bu ziyaret sırasında Samuel Eto'o'nun Kuruvchi ile sözleşme imzalayıp imzalamayacağı konusunda bilgi verilmedi.

Açıklamada, Barcelonalı yıldız futbolcunun ülkedeki temasları kapsamında Özbekistan Futbol Federasyonu'nu ziyaret edeceği, ardından da InterContinental Tashkent Oteli'nde bir basın toplantısı düzenleyeceği kaydedilirken, öğleden sonra ise Samuel Eto'o ile taraftarlar arasında Kuruvchi Kulübü'ne ait MHSK Stadı'nda bir görüşme düzenleneceği, ardından da Eto'o'nun Kuruvchi'nin genç futbolcuları ile deneyimlerini paylaşacağı ve bir gösteri yapacağı ifade edildi.

Daha önce Asya Futbol Konfederasyonu'nun resmi internet sitesinde (www.the-afc.com) yer alan haberde, Eto'o'nun, Asya Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıkan ve Özbekistan Ligi'nin ilk yarısını lider olarak tamamlayan Kuruvchi takımı ile sözleşme imzalamak üzere 17 Temmuz'da Taşkent'e geleceği bildirilmişti.

Kaynak: DHA