Etimesgut Şekerspor 11 Futbolcuyla Sözleşme İmzaladı

İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdüren Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Takımlarından Etimesgut Şekerspor, 11 Futbolcuyla Sözleşme İmzaladı.

Etimesgut Şekerspor 11 Futbolcuyla Sözleşme İmzaladı

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi takımlarından Etimesgut Şekerspor, 11 futbolcuyla sözleşme imzaladı.

Antalya'daki Titanic Otel'de kamp yapan Etimesgut Şekerspor, Samsunspor'dan Kerem İnan ile 5, Muhammed Şeker ile 1.5, İbrahim Aydemir ile 1.5, Maltepespor'dan Ahmet Güven ile 3.5, Kadir Zorbozan ile 3.5, Gebzespor'dan Ersoy Uçtu ile 1.5, Sakaryaspor'dan Rasim Vardar ile 3.5, Denizlispor'dan Eyüp Kaymakçı ile 3.5, Hatayspor'dan Hüseyin Kala ile 3 ve Aydın Belediyespor'dan Çağlar Yıldızer ile 4.5, Ankaragücü'nden Aytaç Ak ile de sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Etimesgut Şekerspor Kulübü Başkanı Hızır Demir, imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, ilk yarı öncesinde yaptıkları transferlerin de çok kaliteli futbolculardan oluşmasına rağmen aşı tutmadığı için başarı sağlayamadıklarını söyledi. Başkan Demir, ikinci yarıda başarılı olacaklarına inandığını da sözlerine ekledi.

Teknik Direktör Metin Yıldız ise, Etimesgut Şekerspor'da 3 aydır görev yaptığını ifade ederek, şampiyonluk için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti.

(MSB-AT-KÇ-RO-S)