Esra Erol'da Bugün Yayınlanacak mı? 2 Ocak Pazartesi Esra Erol'da

Esra Erol'da Bugün Yayınlanacak mı? 2 Ocak Pazartesi Esra Erol'da

Esra Erol'da programı bugün yayınlanacak mı? Esra Erol'un programı Esra Erol'da bugün yayın yapacak mı? Esra Erol'un programı bugün izleyici karşısına çıkacak mı? Esra Erol ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde...

Esra Erol'da Bugün Yayınlanacak mı? 2 Ocak Pazartesi Esra Erol'da

Esra Erol'da bugün yayınlanacak mı? Esra Erol'da bugün var mı? Esra Erol'da izleyici karşısına çıkacak mı? Yeni yılın ilk haftası izdivaç programını yayınlamama kararı alan Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan, Reina saldırısı sonrası bu kararlarından vazgeçtiler. Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan izdivaç programlarının yeni yılın ilk haftasında yayınlanmaması kararını almışlardı ama sürpriz bir karara imza atarak vazgeçtiler. MedyaRadar'da yer alan özel habere göre Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan arasında yapılan bir görüşme sonrasında izdivaç programlarının yeni yılın ilk haftasında yayınlanmaması kararı alınmıştı. Buna göre 2017 yılının ilk haftasında evlilik programları yayında olmayacak, 9 Ocak 2017 tarihi itibarıyla yeniden yayına başlayacaklardı.

ESRA EROL'DA BUGÜN VAR MI?

Ancak 3 isim Reina Katliamı'nın ardından bu kararı dün yeniden masaya yatırdı ve "hayatın devamı için" programların da devam etmesi yolunda ortak görüşe vardı. Buna göre üç sunucu arasında daha önce yapılan centilmenlik anlaşması rafa kaldırıldı ve yayınların bugünden itibaren devamına karar verildi.

ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol 12 Mayıs 1982 doğumludur. Annesi Sinoplu, babası göçmendir. Polis olan babanın 5 kız çocuğundan ortancasıdır. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter'dir. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır. Ali Özbir ile evlidir. 2 çocuk annesidir.