Esra Erol ATV Canlı izle! 17 Şubat ATV yayın akışı ile Esra Erol izle!

Esra Erol ATV Canlı izle! 17 Şubat ATV yayın akışı ile Esra Erol izle!

Esra Erol ATV Canlı izle! 17 Şubat ATV yayın akışı ile Esra Erol izle!
Haberler.com - Haberler | Gündem

ATV Canlı Esra Erol izle! ATV yayın akışı! Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan "Esra Erol'da" programında bugün neler oldu? Ceylan yeni yuvasına Esra Erol'da kavuştu! Bahar ve İslam canlı yayında yüzleşti! Tüm gelişmeler için 17 Şubat Çarşamba ATV Canlı Yayın Esra Erol bugünkü programı izle! ATV canlı Esra Erol izle!

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan "Esra Erol'da" programında bugün de 17Şubat 2021 Çarşamba ekranlara geldi. Peki Esra Erol'da neler oldu? Esra Erol'un sunduğu ATV ekranlarına gelen programda hüzünlü olaylar, savrulup giden hayatlar, ilişkiler ve yapılan DNA testleri gibi merak edilen konular yer alıyor.

ATV CANLI YAYIN ESRA EROL İZLE - TIKLA

ATV YAYIN AKIŞI BUGÜN 17 ŞUBAT 2021 ÇARŞAMBA

13.00 Atv Gün Ortası

14.00 Beni Bırakma 'Dizi'

16.20 Esra Erol'da

19.00 Atv Ana Haber Bülteni

20.00 Kuruluş Osman 'Dizi'

00.20 Akıncı 'Dizi' (Tekrar)

03.20 Kanatsız Kuşlar 'Dizi' (Tekrar)

05.30 Bir Zamanlar Çukurova 'Dizi' (Tekrar)

Esra Erol'da Sevda, kocası Mehmet ile karşı karşıya...

Sevda, kocası Mehmet ile karşı karşıya. Esra Erol bu evliliğin 8 yıllık olduğunu ama Mehmet Bey'in 4 yıldır ortada olmadığını açıkladı. Mehmet Bey hayatında o dönem kimse olmadığını bel fıtığı olduğunda eşinin kendisine bakmadığını iddia etti

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title