ESRA DERMANCIOĞLU HABERLERİ

Esra Dermancıoğlu haber, Esra Dermancıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Esra Dermancıoğlu - 22.05.2013
'Doksanlar' Çok Yakında Atv'de
Türkiye'nin 1990'lı yıllarını, sıradan bir mahallede yaşayan insanların gözünden anlatan 'Doksanlar' dizisi, çok yakında atv ekranlarında başlıyor. Yapımcılığını Birol Güven'in, senaristliğini ise Birol Güven ile birlikte Sinan Biçici ve Emre Kavuk'un üstlendiği dizide; Arif Erkin, Renan Bilek, Esra Dermancıoğlu, Derya Şensoy, Açelya Akkoyun, Beste Bereket, Gamze Gözalan ve Pelin Öztekin rol alacak.
Esra Dermancıoğlu - 20.05.2013
Doksanlar Dizisi Yakında Atv'de
“Sokakta oynayan son çocukların dizisi” 'Doksanlar' yakında atv’de…
Esra Dermancıoğlu - 08.05.2013
Doksanlar Dizisinin Çekimleri Başlıyor
Başrollerinde Ümit Erdim, Esra Dermancıoğlu, Atalay Uluışık, Ferhan ve Derya Şensoy kardeşler, Renan Bile, Arif Ekin, Beste Bereket, Gamze Özalan, Pelin Öztekin'in rol alacağı diziye Gecekondu isimli programla ünlenen Erkan Köse ile Açeyla Akkoyun da katıldı.
Esra Dermancıoğlu - 14.04.2013
Devin'in Yardımına Esra Yetişti!
Oyuncu Esra Dermancıoğlu ve Devin Özgür Çınar, önceki akşam Cihangir'deydi.
Esra Dermancıoğlu - 08.04.2013
Doksanlar Dizisine İki Ünlü Oyuncu Daha
Doksanlar'a Beste Bereket ile Arif Erkin'den önce de Esra Dermancıoğlu, Ferhan Şensoy ve Derya Şensoy kardeşler, Deniz Oral, Ümit Erdim ve Atalay Uluışık katılmıştı.
Esra Dermancıoğlu - 04.04.2013
Bizimkiler'in Ali'si Yeniden Ekranlarda
Dizinin kadrosunda Esra Dermancıoğlu, Deniz Oral, Ümit Erdim, Ferhan Şensoy - Derya Şensoy kardeşler bulunuyor.
Esra Dermancıoğlu - 26.03.2013
Galip Derviş Şüpheli Bir Ölümünün İzini Sürüyor
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden tam not alan yeni komedi polisiye dizisi "Galip Derviş" ikinci ve yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu bölümüne, Esra Dermancıoğlu ve Mustafa Uğurlu da konuk oyuncu olarak katılıyor.
Esra Dermancıoğlu - 26.03.2013
Galip Derviş'e 2 Konuk Oyuncu
Esra Dermancıoğlu ve Mustafa Uğurlu "Galip Derviş"e konuk oyuncu olarak katılıyor...
Esra Dermancıoğlu - 24.03.2013
Utanma Devin, Rahat Ol!
Oyuncu Devin Özgür Çınar, önceki gece erkek arkadaşı ile Hayal Kahvesi'nde eğlendi. İkiliye, oyuncu Esra Dermancıoğlu da eşlik etti.
Esra Dermancıoğlu - 18.03.2013
Doksanlar Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?
'Sokakta oynayan son çocukların dizisi' sloganıyla ilk tanıtımları yayınlanan dizi için Darıca'da mahalle şeklinde dev bir plato da kuruluyor. Cast çalışmalarının da sürdüğü dizi için Ferhan Şensoy - Derya Baykal'ın kızları Ferhan Şensoy ile Derya Şensoy, Deniz Oral ve Esra Dermancıoğlu ile anlaşıldı.
Esra Dermancıoğlu - 14.03.2013
'Doksanlar'a Bir Transfer Daha
Birol Güven'in haberi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Güven, daha önce de Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızları Derya Şensoy, Ferhan Şensoy ve Esra Dermancıoğlu ile anlaştığını açıklamıştı.
Esra Dermancıoğlu - 13.03.2013
Yenge'den Bacak Şov
'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin meşhur yengesi Esra Dermancıoğlu bacak şov yaptı.
Esra Dermancıoğlu - 12.03.2013
Esra Dermancıoğlu Doksanlar'da Oynayacak
Oyuncu Esra Dermancıoğlu, yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği 'Doksanlar' dizisinde oynayacak.
Esra Dermancıoğlu - 04.03.2013
Beren'in Aşk Yüzüğü
Beren Saat, önceki akşam yakın dostu Esra Dermancıoğlu ile eğlence turuna çıktı.
Esra Dermancıoğlu - 09.12.2012
Beren Sabaha Kadar Eğlendi
Beren Saat- Kenan Doğulu çifti, oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun Karaköy'deki doğum günü partisine katıldı.
Esra Dermancıoğlu - 20.11.2012
Ünlü Oyunculardan Organ Bağışı Çağrısı
Böbrek sağlığı konusunda 1985 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Türk Böbrek Vakfı, binlerce böbrek hastasını sağlığına kavuşturmak amacıyla 'Beni Bağışlayın!' isimli yeni bir kampanya başlattı. Ülkemizde böbrek bekleyen 19 bin 448, karaciğer bekleyen bin 844 ve kalp bekleyen 327 hastaya dikkat çekmeyi hedefleyen kampanyaya ilk destek Sedef Avcı, Esra Dermancıoğlu ve Mete Horozoğlu'ndan geldi.
Esra Dermancıoğlu - 19.11.2012
Ünlüler Organlarını Bağışlayacak
Türk Böbrek Vakfı'nın organize ettiği 'Beni Bağışlayın' kampanyasına ünlülerden destek geldi. Sedef Avcı, Mete Horozoğlu, Esra Dermancıoğlu gibi ünlüler, organlarını bağışlayacaklarını söyledi.
Esra Dermancıoğlu - 27.08.2012
Anthony Vincent Bova Türkiye'ye Geliyor
Metod, Jack Nicholson, Greg Mullavey, Sue Lyon, Michael Parks, Linda Crystal, Teri Garr, Arnold Schwarzenegger, Johnny Depp ve Matthew Fox gibi sayısız dünya yıldızı tarafından benimseniyor. Anthony Bova'dan Eric Morris tekniğinin eğitimini alan Türk öğrenciler arasında ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Selma Ergeç, Burçin Terzioğlu, Burcu Kara, Cansu Dere, Esra Akkaya, Azra Akın, Esra Dermancıoğlu, Kıvanç Kasabalı, Murat Yıldırım, Sedef Avcı, Serkan Altınorak, Berrak Tüzünağaç, Sinem Kobal, Esra Akkaya ve Saadet Işıl Aksoy gibi oyuncular yer alıyor.
Esra Dermancıoğlu - 25.08.2012
Mfö Bodrum'u Coşturdu
1965 yılından beri müzik piyasasında olan grup, sahnede adeta yıllara meydan okurcasına başarılı bir performans sergiledi. 47 yıldır aynı sahneyi paylaşan grubun canlı performansları ve dansları hayranlarını büyüledi. Yaklaşık 3 bin kişiyi bir araya getiren konsere, Zafer Algöz, Derya Alabora ve Esra Dermancıoğlu gibi ünlü isimler de izleyicilerin arasında yer aldı.
Esra Dermancıoğlu - 10.07.2012
Anthony Vincent Bova Türkiye'ye Geliyor
Metod, Jack Nicholson, Greg Mullavey, Sue Lyon, Michael Parks, Linda Crystal, Teri Garr, Arnold Schwarzenegger, Johnny Depp ve Matthew Fox gibi sayısız dünya yıldızı tarafından benimseniyor. Anthony Bova'dan Eric Morris tekniğinin eğitimini alan Türk öğrenciler arasında ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Selma Ergeç, Burçin Terzioğlu, Burcu Kara, Cansu Dere, Esra Akkaya, Azra Akın, Esra Dermancıoğlu, Kıvanç Kasabalı, Murat Yıldırım, Sedef Avcı, Serkan Altınorak, Berrak Tüzünağaç, Sinem Kobal, Esra Akkaya ve Saadet Işıl Aksoy gibi oyuncular yer alıyor.
Esra Dermancıoğlu - 22.06.2012
Final Gecesinde Kutlama
Başladığı günden bu yana Türkiye'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne' sezon finaliyle yaz tatiline girdi. Başarının mimarları ünlü oyuncular ve set ekibi ise son bölümü Alaçatı'da bir restoran içinde kurdukları platformdan hep birlikte seyretti. Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Buğra Gürsoy, Musa Uzunlar, Fırat Çelik, Engin Öztürk, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Seda Güven ile 'Kuzey ve Güney' adlı dizinin yakışıklı ismi Ali Yörenç geceye katılan isimler arasında yeraldı.
Esra Dermancıoğlu - 22.06.2012
Final Gecesinde Coşkulu Kutlama
Başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne' sezon finaliyle yaz tatiline girdi. Başarının mimarları ünlü oyuncular ve set ekibi ise son bölümü Alaçatı'da bir restoran içinde kurdukları platformdan hep birlikte seyretti. Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Buğra Gürsoy, Musa Uzunlar, Fırat Çelik, Engin Öztürk, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Seda Güven ile 'Kuzey ve Güney' adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Ali Yörenç geceye katılan isimler arasında yeraldı.
Esra Dermancıoğlu - 15.05.2012
18. İstanbul Tiyatro Festivali
DÜNYANIN YEDİ AYRI ÜLKESİNDEN YEDİ AKTİVİST KADININ HİKAYESİNİ TÜRKİYE'DEN YEDİ ÖNEMLİ İSİM OKUYOR 18. Tiyatro Festivali kapsamında, İsveç Başkonsolosluğu ve Riksteatern işbiriliğiyle gerçekleştirilecek ve dünyanın yedi ayrı ülkesinden yedi kadın aktivistle kadınlara karşı uygulanan şiddetle mücadeleyle ilgili yapılan röportajlara dayanan belgesel okuma tiyatrosu "Yedi", Türkiye'den yedi önemli isim tarafından okunacak. "Yedi", 16 Mayıs Çarşamba günü saat 18.30'da Kenter Tiyatrosu'nda sahnelenecek. Festival kapsamında metinlerin okumaları, oyuncu Ayça Damgacı, gazeteci Can Dündar, oyuncu Derya Alabora, sinema ve tiyatro sanatçısı Meral Çetinkaya ile Zeliha Berksoy, gazeteci Mehveş Evin ve oyuncu Esra Dermancıoğlu tarafından yapılacak.
Esra Dermancıoğlu - 10.05.2012
Kenan'ın Striptiz Kaçamağı için Ne Dedi?
Oyuncu Beren Saat, organizasyona rol arkadaşı Esra Dermancıoğlu'yla katıldı.
Esra Dermancıoğlu - 27.04.2012
Yenge Yemekte
'Fatmagül' ün Suçu Ne?' dizisinin geçimsiz yengesi Esra Dermancıoğlu, önceki gün Kanyon'da objektiflere takıldı.
Esra Dermancıoğlu - 11.12.2011
Mutlu Yıllar Yenge!
'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin 'kötü yengesi' Esra Dermancıoğlu, yeni yaşını, yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı..
Esra Dermancıoğlu - 10.12.2011
Fatmagül'ün Yengesi Fena Dağıttı
Esra Dermancıoğlu, Asmalımescit'teki doğum günü kutlamasında stresli dakikalar yaşadı.
Esra Dermancıoğlu - 26.11.2011
Kadına Karşı Şiddet Protesto Edildi Kadına Karşı Şiddetti Protesto Eden Yaklaşık 500 Kadın Taksim Meydanı'na Yürüdü. Yürüyüşe Birçok Ünlü İsimde Destek Verdi.
Haber: Gülseli ÖZDEMİR - Kamera: İdris TİFTİKÇİ -İstanbul DHA "Kadın Cinayetlerini Durduracağız" platformu üyesi bir grup, 25 Kasım 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla Beyoğlu'nda yürüyüş düzenledi. Tünel'de toplanan göstericilere ayrıca; Tükiye Kominist partisi (TKP), Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP ), Emek Partisi (EMEP), Sosyalist Kadınlar Meclisi, Yeni Demokrat Kadınlar destek verdi. Yürüyüşe Nur Sürer, Beren Saat, Esra Dermancıoğlu ve Neslihan Acar gibi ünlüler de katıldı.
Esra Dermancıoğlu - 23.10.2011
Telefonuna Su Döküldü!
Esra Dermancıoğlu, önceki gün üzerine su dökülen telefonunu Nişantaşı City's'e tamire getirdi;....
Esra Dermancıoğlu - 16.09.2011
'Fatmagül' Fena Dağıttı!
Beren Saat ile Esra Dermancıoğlu, önceki gece Beyoğlu'nda eğlendi.
Esra Dermancıoğlu - 11.09.2011
Beren ve Fırat Yine Birlikte
Adı aşk dedikodularına karışan Beren Saat ile Fırat Çelik, Jamiroquai konserinden üç gün sonra yine objektiflere birlikte yansıdı. KURUÇEŞME'DEN SONRA NİŞANTAŞI "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Fırat Çelik, artık set dışında da sık sık görüşüyor. Hürriyet'in haberine göre; Jamiroquai'nin 5 Eylül'de Turkcell Kuruçeşme Arena'da verdiği konseri beraber izleyen iki başarılı oyuncu, önceki gün de Nişantaşı'ndaki bir kafede görüntülendi. BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN! MASADA DERİN SESSİZLİK Adları aşk dedikodusuna karışan Saat ve Çelik, bir kafede rol arkadaşları Esra Dermancıoğlu ile buluştu.
Esra Dermancıoğlu - 10.09.2011
Yine Beraber Görüntülendiler
Adları aşk dedikodusuna karışan Saat ve Çelik, bir kafede rol arkadaşları Esra Dermancıoğlu ile buluştu.
Esra Dermancıoğlu - 06.09.2011
Olimpiyat Rekoru Kıracak!
Esra Dermancıoğlu, önceki gün Arnavutköy'deki bir arkadaşının evine giderken gazetecilerle karşılaştı.
Esra Dermancıoğlu - 28.05.2011
Onları Hiç Böyle Görmediniz
Kapağını Ayşen Gruda'nın süslediği "Smiley" konseptli bu sayı için Gruda'nın yanı sıra Ahu Türkpençe, Saba Tümer, Yosi Mizrahi, Esra Dermancıoğlu, Ezgi Mola, Selin Demiratar, Şebnem Bozoklu, Serra Yılmaz, Özge Fışkın, Levent Can, Levent Kazak, Aslıhan Gürbüz, Enis Arıkan, Ragıp Savaş ve Ian Scott Anderson objektif karşısına geçti.
Esra Dermancıoğlu - 07.04.2011
2. Antalya Televizyon Ödülleri
Açıklamaya göre, kategoriler ve yarışacak diziler şöyle: "Dramatik Televizyon Yapımları" dalı "En İyi Drama Dizisi" kategorisi: "Adını Feriha Koydum", "Ezel", "Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Muhteşem Yüzyıl", "Öyle Bir Geçer Zamanki" "En iyi Gençlik Dizisi" kategorisinde: "Arka Sıradakiler", "Deniz Yıldızı", "Elde Var Hayat", "Kavak Yelleri", "Küçük Sırlar" "En İyi Polisiye Dizi" kategorisinde: "Arka Sokaklar", "Behzat Ç.", "Kızım Nerede?" "En İyi Dönem Dönem Dizisi" kategorisinde: "Karadağlar", "Muhteşem Yüzyıl", "Türkan" "En İyi Komedi Dizisi" kategorisinde: "Geniş Aile", "Yahşi Cazibe", "Yerden Yüksek", "Kadınları Anlama Kılavuzu" "En İyi Dizi Yönetmeni" kategorisinde: Serdar Akar (Behzat Ç.), Uluç Bayraktar (Ezel), Hilal Saral (Fatmagül'ün Suçu Ne?), Zeynep Günay Tan (Öyle Bir Geçer Zaman Ki), Yağmur - Durul Taylan (Muhteşem Yüzyıl) "En İyi Dizi Senaryosu" kategorisinde: Kerem Deren - Pınar Bulut (Ezel), Coşkun Irmak (Öyle Bir Geçer Zaman Ki), Meral Okay (Muhteşem Yüzyıl), Ercan Mehmet Erdem - Emrah Serbes (Behzat Ç.), Oya Yüce (Türkan) "En İyi Dizi Kadın Oyuncu" kategorisinde: Ayça Bingöl (Öyle Bir Geçer Zaman Ki), Nebahat Çehre (Muhteşem Yüzyıl), Vahide Gördüm (Adını Feriha Koydum), Beren Saat (Fatmagül'ün Suçu Ne?), Hatice Şendil (Karadağlar), Meryem Uzerli (Muhteşem Yüzyıl) "En İyi Dizi Erkek Oyuncu" kategorisinde: Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.), Halit Ergenç (Muhteşem Yüzyıl), Kenan İmirzalıoğlu (Ezel), Erdal Özyağcılar (Karadağlar), Erkan Petekkaya (Öyle Bir Geçer Zaman Ki), Okan Yalabık (Muhteşem Yüzyıl) "En İyi Dizi Yardımcı Kadın Oyuncu" kategorisinde: Hatice Aslan (Lale Devri), Filiz Ahmet (Muhteşem Yüzyıl), Farah Zeynep Abdullah (Öyle Bir Geçer Zaman Ki), Esra Dermancıoğlu (Fatmagül'ün Suçu Ne?), İpek Bilgin (Ezel) "En İyi Dizi Yardımcı Erkek Oyuncu" kategorisinde: Fatih Artman (Behzat Ç.
Esra Dermancıoğlu - 06.04.2011
Küçük Osman'a Büyük Ödül
Gecede, Halit Kıvanç, Kayhan Yıldızoğlu, Halit Akçatepe, Münir Özkul, Hülya Koçyiğit ve Perran Kutman ''Onur Ödülü''ne layık görüldü. ''New York'ta Beş Minare'' 2010 yılının en iyi sinema filmi seçilirken Demet Akbağ en iyi kadın sinema oyuncusu, Mahsun Kırmızıgül ise en iyi erkek sinema oyuncusu oldu. ''En iyi kadın oyuncu'' kategorisinde Tuba Büyüküstün, ''En iyi erkek oyuncusu'' kategorisinde Murat Yıldırım, ''En iyi komedi dizisi'' kategorisinde Geniş Aile, ''En iyi komedi dizisi kadın oyuncusu'' kategorisinde Aslıhan Gürbüz, ''En iyi komedi dizisi erkek oyuncusu'' kategorisinde ise Şafak Sezer ödül aldı. Yeşim Ceren Bozoğlu, ''En iyi komedi dizisi yardımcı kadın oyuncusu'' Rasim Öztekin ''En iyi komedi dizisi yardımcı erkek oyuncusu'' seçilirken ''En iyi drama dizisi'' kategorisinde Öyle Bir Geçer Zaman Ki, ''En iyi kadın drama oyuncusu'' kategorisinde Beren Saat, ''En iyi erkek drama oyuncusu'' kategorisinde Erkan Petekkaya, ''En iyi drama dizisi yardımcı kadın oyuncusu'' kategorisinde Esra Dermancıoğlu, ''En iyi drama dizisi yardımcı erkek oyuncusu'' kategorisinde Haluk Bilginer, ''En iyi dönem dizisi'' kategorisinde Öyle Bir Geçer Zaman Ki, ''En İyi dönem dizisi kadın oyuncusu'' kategorisinde Ayça Bingöl, ''En iyi dönem dizisi erkek oyuncusu'' kategorisinde Caner Cindoruk, ''Umut vaat eden kadın oyuncu'' kategorisinde Merve Boluğur, ''Umut vaat eden erkek oyuncu'' kategorisinde Aras Bulut İynemli, ''En iyi çocuk oyuncusu'' kategorisinde ise Emir Berke ödülün sahibi oldu.
Esra Dermancıoğlu - 06.04.2011
Antalya Televizyon Ödülleri'nin Adayları Belli Oldu
Ön jüri elemeleri sonucunda en iyi dram kategorisinde yarışan; Muhteşem Yüzyıl 12, Öyle Bir Geçer zaman ki 10, Ezel 9, Fatmagül'un Suçu Ne 7, Adını Feriha Koydum 4 dalda ana jüri tarafından değerlendirilecek. Tekin Akmansoy'un onur ödülü alacağı gecede "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin 'küçük Osman'ı Emir Berke Zincidi'ne Jüri Özel Ödülü'nü alacak. Adaylar şunlar: Dramatik televizyon yapımları En İyi Drama Dizisi: Adını Feriha Koydum, Ezel, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Muhteşem Yüzyıl, Öyle Bir Geçer Zaman ki En İyi Gençlik Dizisi: Arka Sıradakiler, Deniz Yıldızı, Elde Var Hayat, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar En İyi Polisiye Dizi: Arka Sokaklar, Behzat Ç., Kızım Nerede? En İyi Dönem Dizisi: Karadağlar, Muhteşem Yüzyıl, Türkan En İyi Komedi Dizisi: Geniş Aile, Yahşi Cazibe, Yerden Yüksek, Kadınları Anlama Kılavuzu En İyi Dizi Yönetmeni: Serdar Akar- Behzat Ç., Uluç Bayraktar- Ezel, Hilal Saral- Fatmagül'ün Suçu Ne?, Zeynep Günay Tan- Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Yağmur ve Durul Taylan kardeşler- Muhteşem Yüzyıl En İyi Dizi Senaryosu: Kerem Deren, Pınar Bulut – Ezel, Coşkun Irmak- Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Meral Okay- Muhteşem Yüzyıl, Ercan Mehmet Erdem, Emrah Serbes- Behzat Ç., Oya Yüce- Türkan En İyi Dizi Kadın Oyuncu: Ayça Bingöl- Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Nebahat Çehre- Muhteşem Yüzyıl, Vahide Gördüm- Adını Feriha Koydum, Beren Saat- Fatmagül'ün Suçu Ne?, Hatice Şendil – Karadağlar, Meryem Uzerli- Muhteşem Yüzyıl En İyi Dizi Erkek Oyuncu: Erdal Beşikçioğlu – Behzat Ç., Halit Ergenç- Muhteşem Yüzyıl, Kenan İmirzalıoğlu- Ezel, Erdal Özyağcılar- Karadağlar, Erkan Petekkaya- Öyle Bir Geçer Zaman ki, Okan Yalabık – Muhteşem Yüzyıl En İyi Dizi Yardımcı Kadın Oyuncu: Hatice Aslan- Lale Devri, Filiz Ahmet- Muhteşem Yüzyıl, Farah Zeynep Abdullah- Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Esra Dermancıoğlu- Fatmagül'ün Suçu Ne?, İpek Bilgin-Ezel En İyi Dizi Yardımcı Erkek Oyuncu: Fatih Artman-Behzat Ç.
Esra Dermancıoğlu - 06.04.2011
Antalya Tv Ödülleri Adayları Belli Oldu
Halit Ergenç- Muhteşem Yüzyıl Kenan İmirzalıoğlu- Ezel Erdal Özyağcılar- Karadağlar Erkan Petekkaya- Öyle Bir Geçer Zaman ki Okan Yalabık Muhteşem Yüzyıl EN İYİ DİZİ YARDIMCI KADIN OYUNCU Hatice Aslan- Lale Devri Filiz Ahmet- Muhteşem Yüzyıl Farah Zeynep Abdullah- Öyle Bir Geçer Zaman Ki Esra Dermancıoğlu- Fatmagül'ün Suçu Ne ? İpek Bilgin-Ezel EN İYİ DİZİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU Fatih Artman- Behzat Ç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Esra Dermancıoğlu Haberleri | Esra Dermancıoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Esra Dermancıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Esra Dermancıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünlülerin Oyuncu Koçu Tekrar Türkiye'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 02:19:51. #1.14#

title