Esogü'de '6. Beyin Bilgi Yarışması' Ödül Töreni

Esogü'de '6. Beyin Bilgi Yarışması' Ödül Töreni

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı tarafından organize edilen 'Beyin Haftası 2013' etkinlikleri kapsamında düzenlenen '6.Beyin Bilgi Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.

Esogü'de '6. Beyin Bilgi Yarışması' Ödül Töreni

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı tarafından organize edilen 'Beyin Haftası 2013' etkinlikleri kapsamında düzenlenen '6. Beyin Bilgi Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.

ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen, beyinle ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla sayısız akademik ve bilimsel çalışmalar yaptıklarını söyledi. 1999 yılından bu yana 'Beyin Haftası' etkinlikleri düzenlediklerini aktaran Gönen, sağlık alanında, sosyal ve teknik alanlarda da yenilikler yaparak bunları toplumun hizmetine ve faydasına sunmanın üniversitelerin görevleri arasında yer aldığını ifade etti. Gönen, ESOGÜ'nün sanayi, kamu ve sivil toplum kuruluşları ile paydaş olarak faaliyetler yürütmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Daha sonra bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. - ESKİŞEHİR