Eskiyi Arıyor

Eskiyi Arıyor

Geçtiğimiz Hafta Akıl Hastanesinden Taburcu Olan Britney Spears Kendi Çocuklarının da İçinde Bulunduğu 6 Kişilik Bir Çocuk Grubuna Dans Dersi Verdi.

Eskiyi Arıyor

GEÇTİĞİMİZ HAFTA AKIL HASTANESİNDEN TABURCU OLAN BRİTNEY SPEARS KENDİ ÇOCUKLARININ DA İÇİNDE BULUNDUĞU 6 KİŞİLİK BİR ÇOCUK GRUBUNA DANS DERSİ VERDİ.

Amerikan people dergisinin haberine göre, Millenyum dans kompleksinin yöneticisi Robert Baker 26 yaşındaki sanatçının dün 4-7 yaş arası 6 kişilik bir çocukluk grubuna dans dersi verdiğini açıkladı. Baker ayrıca, Madonna'nın 'True Blue' ve 'Material Girl' şarkılarında dans eden çocukların bu işten çok keyif aldığını belirterek ünlü sanatçının genişletilmiş 20 kişilik bir gruba bu hafta içinde ders vereceğini de sözlerine ekledi.

Spor kompleksinin genel müdürü Robert Baker, Britney'nin kendisi için bir çeşit rehabilitasyon olan bu etkinliğe kendisini tam anlamıyla verdiğini gözlemlediğini ve çöküşte olan genç kadının 'eski günlerine dönmek için gerçekten çaba sarf ettiğini' her halinden belli olduğunu söyledi.

Kaynak: Gecce