Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. Yeni Bölüm Fragmanı: Köstebek Kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. Yeni Bölüm Fragmanı: Köstebek Kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Bıçaklanması ile sona eren bir önceki bölümden sonra Fahri'nin akibeti merak ediliyordu. Sezon finali tarihi açıklanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? İşte 132. bölüm fragmanı ve özeti...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. Yeni Bölüm Fragmanı: Köstebek Kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. yeni bölümü ile bu akşam atv'de hayranları ile buluşacak. Dördüncü sezonunda bir yandan yeni düşmanlarını altetmeye çalışan diğer yandan ailesini korumaya çalışan Hızır, yeni bölümde içlerindeki köstebeğin peşine düşecek. Hızır "İhanet eden kimin oğlu olursa olsun gözünün yaşına bakmam, öldürürüm!" diyerek gözdağı veriyor. Bıçaklanan Fahri'nin son durumu nedir? Zeki'ye çalışan kim? EDHO yeni bölüm fragmanı, 132. bölüm özeti haberimizde.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde; Ferman sayesinde Çakırbeylilerden bir adım önde hareket eden Zeki, çıkan çatışmadan yine sağ salim kurtulmayı başaracaktır. Zeki'nin kurduğu çift taraflı tuzaktan Façalılar da paylarına düşeni alacaklardır.

Diğer yandan içlerinde bir sızma olduğuna artık tam anlamıyla emin olan masa üyeleri, birbirlerine şüpheyle bakmaya başlarlar. Ünal Kaplan, Zeki'ye çalışan zayıf halkanın bir an önce ortaya çıkarabilmesi için düşmanla anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğini savunurken, Hızır da bunun takibinin Façalılar üzerinden yapılması gerektiğini düşünmektedir. Nitekim Haşmet ile tekrar bir araya gelmek için fırsat yakalayan Zeki, elinde tuttuğu bir ganimet karşılığında haraç istemeye devam eder.

Yapılan anlaşma sonucunda Sivrilere giden paraları takibe alarak Yavuz'u tekrar ele geçiren Çakırbeyliler, haine ulaşmaya çok yaklaşmışken hayatından endişe eden Ferman bunun olmasına izin vermeyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ TARİHİ

ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon final tarihi açıklandı. Onur Tan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Bahadır Özdener ile Berna Aruz'un ise kaleme aldığı EDHO, 28 Mayıs'ta sezon finali yapacak.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi ünlü isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi beşinci sezonuyla sonbaharda devam edecek.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.