Eskişehirspor - Diyarbakırspor: 0 - 0 (Normal Süre Sona Erdi)

Stat: Bjk İnönü

Eskişehirspor  - Diyarbakırspor: 0  - 0 (Normal Süre Sona Erdi)

Stat: BJK İnönü

Hakemler: Yunus Yıldırım, Alper Ulusoy, Volkan Narinç

Eskişehirspor: Ferhat, Serkan, M.Ulaş, Sezgin, Koray, Doğa, Ömer, Emre, Ersin, Serdar, Coşkun.

Diyarbakırspor: Harun, Serkan, Bülent, Abdullah, İlhan, Sinan, Hakan, Ercan, Şadi, Murat, Barış.

Sarı kartlar: Dk. 16 Bülent, Dk. 44 Murat (Diyarbakırspor), Dk. 43 Emre, Dk. 87 Doğa (Eskişehirspor)

Bank Asya 1. Lig'den Süper Lig'e çıkacak son takımı belirleyecek olan Play - Off yarı final maçında karşı karşıya gelen Eskişehirspor ile Diyarbakırspor mücadelesinin normal süresi 0 - 0 berabere tamamlandı.

Karşılaşma 15'er dakikada iki devre halinde uzatmaya gitti. Uzatma dakikalarında da eşitlik bozulmazsa seri penaltı atışları sonrasında Boluspor'un finaldeki rakibi belli olacak.

Karşılaşmaya iki takımın taraftarları da büyük ilgi gösterirken, ilk yarının sonlarına doğru Eskişehirsporlu taraftarlar kendi aralarında kavga etti. Koltukları kırıp birbirlerine atınca devreye polis girdi ve olayları yatıştırdı.

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Eskişehir kaşkolu, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eken ise Diyarbakır kaşkolu ile protokol tribününden maçı izledi. Eskişehirspor - Diyarbakırspor mücadelesini aralarında Konyaspor'un eski teknik direktörü Ünal Karaman, Çaykur Rizespor teknik direktörü Erdoğan Arıca, Kasımpaşa teknik direktörü Uğur Tütüneker'in de bulunduğu bir çok teknik adam da izledi.