Eskişehirspor - Antalyaspor Maç Sonu

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kendileri İçin Dönüm Noktası Olan Antalyaspor Maçını Kazandıkları İçin Mutlu Olduklarını Söyledi.

Eskişehirspor - Antalyaspor Maç Sonu

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kendileri için dönüm noktası olan Antalyaspor maçını kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Maç sonrası düzenlediği basın toplantısında konuşan Çalımbay, Antalyaspor karşısına 3 puan parolası ile çıktıklarını bunu da ortaya koydukları güzel oyun ve iki golle elde ettiklerini kaydetti.

Telafisi olmayan maçtan 3 puanla ayrıldıkları için mutlu olduklarını kaydeden Çalımbay, Antalyaspor karşılaşmasının kazanılması gereken bir maç olduğunu belirterek şöyle konuştu:"Maçın başından sonuna kadar iyi oynadık.Sonunda hak ettiğimiz 3 puanı almayı başardık. Önümüzde 3 final maçı var. 3 büyüklerin oynadıkları maçlar da alt tarafı etkiliyor. Kalan haftalarda kazanmak için her şeyimizi ortaya koyacağız. Futbolcular artık bunun farkında. Bütün Eskişehir'in de bunun bilincinde olması gerekir. Deplasmanda yapacağımız Konyaspor maçına çok iyi hazırlanacağız. Herkesin herkesi yenebileceği bir lig yaşıyoruz. Ligde kimin kimi yeneceği belli olmuyor. Bu hafta Sivas'tan hiç beklemediğimiz bir sonuç geldi. Çok dikkatli olmamız gerekiyor. Fikstüre hiç güvenmiyorum.''

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise Eskişehirspor karşısında beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını kaydetti. Ligin son 3 haftasında çok zorlu maçların kendilerini beklediğini dile getiren Özdilek, ''Bulunduğumuz konumdan kurtulacak gücümüz ve arzumuz var. Bu maçı unutmak zorundayız. Oyun ortada giderken, gereksiz ve basit bir hatadan gol yedik.Bu maça çok takılmadan önümüze bakacağız. Fenerbahçe'yi yenerek rahat bir nefes almak istiyoruz." şeklinde konuştu.

(CİHAN)