Eskişehir: Eskişehirspor ile Ankaraspor, Kupada Golsüz Berabere Kaldı

Fortis Türkiye Kupası B Grubu'nda, Eskişehir Atatürk Stadı'nda Oynanan Maçta Eskişehirspor ile Ankaraspor 0-0 Berabere Kaldı.

Eskişehir: Eskişehirspor ile Ankaraspor, Kupada Golsüz Berabere Kaldı

Fortis Türkiye Kupası B Grubu'nda, Eskişehir Atatürk Stadı'nda oynanan maçta Eskişehirspor ile Ankaraspor 0-0 berabere kaldı.

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, mevsime göre aşırı sıcak olan havanın iki takımın maçla olan ilgisini zedelediğini belirterek, "Bizim için bu maç daha önemliydi. Çünkü statü olarak daha üst seviyedeyiz. Maça çıkarken de 3 puan için favori gözüken takım bizdik. Eskişehirspor; konsantrasyonu, savunma güdüsü yüksek olarak maçta yer aldı. Bizim oyundaki etkinliğimizi sürekli azalttı. İstediği sonucu da ben aldığını düşünüyorum. 3 puanı düşündüğümüz bir maçtı. 2 puan dezavantajla başladık. Diğer 3 maçı düşündüğüm zaman Vestel Manisaspor, Trabzonspor, Konyaspor karşılaşmalarında bu 2 puan dezavantajımızı avantaja çevirecek gücümüz var. Bugün ufak bir kaza olduğunu düşünüyorum. Sonuçtan ziyade takımımızın genel görüntüsü son haftaların biraz dışındaydı. Hoş, iyi bir görüntümüz yoktu. Önümüzdeki hafta sonunda oynayayacağımız Konyaspor maçına bu görüntüleri düzelterek gitmek en büyük amacımız" diye konuştu.