Eskişehir'deki Dolandırıcılık İddiası

Eskişehir'deki Dolandırıcılık İddiası

Eskişehirspor Basın Sözcüsü ve İnşaat Şirketi Sahibi Olan Cem Abacı'nın Bazı Vatandaşlara Aynı Daireyi Birden Fazla Kişiye Satarak Dolandırması Olayında Sekreteri Sevgül A.'nın İlgisinin Bulunmadığı ve Sevgül A.'nın Eskişehir'de Olduğu Bildirildi.

Eskişehir'deki Dolandırıcılık İddiası

Eskişehirspor Basın Sözcüsü ve inşaat şirketi sahibi olan Cem Abacı'nın bazı vatandaşlara aynı daireyi birden fazla kişiye satarak dolandırması olayında sekreteri Sevgül A.'nın ilgisinin bulunmadığı ve Sevgül A.'nın Eskişehir'de olduğu bildirildi.

Sevgül A.'nın ailesinden yapılan açıklamada, Sevgül A.'nın vatandaşları dolandıdığı iddia edilen Cem Abacı ve ailesi ile bir yere gitmediği; şu anda Eskişehir'deki evinde, ailesi ile birlikte olduğu belirtildi.

Açıklamada, "Sevgül A. şu anda evinde ailesi ile birlikte. Kendisinin olaylarla ve olayda adı geçen şahıslarla hiçbir şekilde ilgisi yoktur. Sevgül A. da mağdur edilmiş durumdadır." denildi.

OLAY

Eskişehirspor Basın Sözcüsü ve inşaat şirketi sahibi olan Cem Abacı'nın bazı vatandaşlara aynı daireyi birden fazla kişiye satarak 20 milyon YTL dolandırdığı ve ardından annesi Sadiye Abacı, eşi Işık Abacı, 6 aylık oğlu ve sekreteri Sevgül A.'yı da yanına alarak kayıplara karıştığı ileri sürülmüştü.

Kaynak: CHA