Eski Milli Boksörler, İl Milli Eğitim Müdürü Üye'yi Ziyaret Etti

Eski Milli Boksörler, İl Milli Eğitim Müdürü Üye'yi Ziyaret Etti

Erzurumlu Eski Milli Boksörler, Yine Kendileri Gibi Milli Olan Ancak Sonradan Kulvar Değiştirip Eğitim Camiasına Giren İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ragıp Üye'yi Makamında Ziyaret Edip, Hatıraları Yad Ettiler.

Eski Milli Boksörler, İl Milli Eğitim Müdürü Üye'yi Ziyaret Etti

Erzurumlu eski milli boksörler, yine kendileri gibi milli olan ancak sonradan kulvar değiştirip eğitim camiasına giren İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ragıp Üye'yi makamında ziyaret edip, hatıraları yad ettiler.

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ragıp Üye'yi milli boksörler ziyaret etti. 1967-1975 yılları arasında Boks İhtisas Kulübü ve Yolspor'da aktif olarak boks yapan ve bu arada Türkiye'yi başarı ile uluslararası ringlerde temsil eden İl Milli Eğitim Müdürü Üye'yi bir zamanlar birlikte ringlerde yumruk salladığı arkadaşları ziyaret etti. Eski milli boksörler Nazif Kuran, İdris Taş, Hakkı Kobal, Cemil Tozoğlu gibi boksörler öğle saatlerinde eski arkadaşları Üye'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Geçmişi yad edip, hatırılarını anlatan eski boksörler, basına kapalı olarak gerçekleştirdikleri toplantı sonrasında birlikte basına hatıra fotografı çektirmeyi ihmal etmedi.