Eski Garaj Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından Kullanılacak - Haberler
Haberi Paylaş

Eski Garaj Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından Kullanılacak

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Eski Garaj Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından Kullanılacak

Eski Kurtköy Belediyesi’nin Teknik İşlerin eski garajı Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kullanılacak.

Eski Kurtköy Belediyesi'nin Teknik İşlerin eski garajı Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kullanılacak.

Eski Kurtköy Belediyesi'nin Teknik İşler bazındaki hizmetlerinin sürdürülmesi için kullanılan eski garaj, artık Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün kullanımında ve hizmet üretmek için bir üs haline getirildi. Tamamen elden geçirilerek, bürolar ve depo bölümleri inşa edilen eski garajda, ağırlıklı olarak, Sapanca'nın batı kesiminde yer alan Yanık, Kurtköy ve Kırkpınar mahallelerine daha etkin hizmetler götürülecek. Sapanca İlçesi'nin batı kesimindeki mahallelere de yeterli hizmet götürme düşüncesiyle hareket ettiklerini belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, eski garajı düzenleyerek, ilgili mekanı hizmet dışı kalmaktan kurtardıklarını ve bu sayede batı kesim mahallelere de hizmet bağlamında daha rahat ulaşacaklarını ifade ederek, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne tahsis edilen yeni yerin hayırlı olması temennisinde bulundu. - SAKARYA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title