Eski Kocadan Sevgililer Gününü Dehşeti! Reddedilince Eski Karısını Vurup Öldürdü

Eski Kocadan Sevgililer Gününü Dehşeti! Reddedilince Eski Karısını Vurup Öldürdü

Adana'da eski koca, Sevgililer Günü nedeniyle barışma teklif ettiği ve ret cevabı aldığı eski eşini sokak ortasında vurup öldürdü.

Adana'da Mahmut Demirci, Sevgililer Günü nedeniyle barışma teklifine olumsuz yanıt veren eski eşi Zuhal Kırlangıç'ı (47) cadde ortasında pompalı tüfekle vurduktan sonra aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralanan Kırlangıç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, Demirci ise yoğun bakımda.

SEVGİLİLER GÜNÜNE BARIŞMIŞ OLARAK GİRMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Olay, bugün saat 19.00 sıralarında Seyhan ilçesine Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, bir süre önce boşandığı eşi Zuhal Kırlangıç ile barışmak isteyen Mahmut Demirci, kadının peşini bırakmadı. Bugün de Kırlangıç'ı takip eden Demirci, kadının yanına gelerek kendisini çok sevdiğini ve Sevgililer Günü'ne barışmış olarak girmek istediğini söyledi.

DOKTORLARIN MÜDAHALESİNE RAĞMEN KURTARILAMADI

Kırlangıç'ın reddetmesi üzere öfkelenen Demirci, pompalı av tüfeğiyle kadını göğsünden vurdu, ardından da aynı silahı kendi göğsüne dayayıp, tetiği çekti. Ağır yaralanan Kırlangıç ve Demirci, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen ambulanslarla farklı hastanelere kaldırıldı. Çok kan kaybettiği belirtilen Kırlangıç, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Demirci'nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.