"Kocam, Bana Tecavüz Eden Patronunu Öldürdü" İtirafı Gelmişti! Katil Kocaya 24 Yıl İstendi

"Kocam, Bana Tecavüz Eden Patronunu Öldürdü" İtirafı Gelmişti! Katil Kocaya 24 Yıl İstendi

Müge Anlı'nın programında "Kocam bana tecavüz eden patronunu öldürdü" diyen genç kadının kocası için 24 yıl hapis cezası istendi.

S. Ü.'nün kayıp başvurusuyla ortaya çıkan cinayette iddianame tamamlandı. Eşiyle ilişki yaşadığını iddia ederek patronunu öldüren zanlı için 24 hapis cezası istendi.

İstanbul'da Arif-Havva Ç. çifti, kızları iki çocuk annesi S.Ü.'nün (23) bulunması için televizyon kanalında yayınlanan bir programa başvurmuştu.

"KOCAMIN MAAŞINI BANA VERİP TECAVÜZ ETTİ"

Canlı yayına bağlanan bir akraba, "Kayınbiraderi Recep Ü. ile Çorlu'da kol kola geziyor" iddiasında bulundu. İddia üzerine programa canlı bağlanan kadın "Kocam kumar oynardı. Eve patronu Sabri Altunbey'i (41) getirirdi. Sabri Bey bir gün 'Bundan sonra kocanın maaşını sana vereceğim' dedi. Kocam da onayladı. Sonraki günler Sabri Bey eve gelip gitmeye başladı ve bir keresinde bana tecavüz etti. Kocam bunu daha sonra duydu. Bana 'Onu öldüreceğim, seni de boşayacağım' dedi. Daha sonra Sabri Bey'in öldürüldüğünü duydum. Kocam ortadan kayboldu" deyince cinayet çözüldü.

AĞABEY'E AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET İSTENDİ

Sabah'ın haberine göre; Recep Ü. ile Arif Ü. cezaevine gönderildi. İddianameye göre; ağabeyi tarafından azmettirilen Arif Ü., eşiyle ilişkiye girdiğini öğrendiği patronu Altunbey'i av tüfeğiyle 4 el ateş ederek öldürdü. Arif Ü.'ye haksız tahrik altında tasarlayarak adam öldürmek suçundan 24 yıla kadar hapis istendi, ağabeyine ise "Tasarlayarak öldürmeye azmettirme ve suç delillerini yok etme" suçlarından ağırlaştırılmış müebbet talep edildi.

YORUMLAR (82)

  • AZRA:
    Başörtü tipini görünce; ya fetöcü ya da pis bir ilişkinin tarafı diye düşündüm. Bu fetö soysuzları, annelerimizin tertemiz geleneksel örtülerine biçim vermek, genç kızlarımızın beynini bu ucubeyle örtmek için 40 yıl uğraştılar ve başarılı da oldular. Özümüze dönmemiz de en az bir 40 yıl sürer herhalde.
Tüm 82 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.