HABER: Eşinin eski erkek arkadaşını pompalı tüfekle vurdu
Türkiye Cumhuriyeti 97 yaşında! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun

Eşinin eski erkek arkadaşını pompalı tüfekle vurdu

29 Temmuz 2020 01:17
Eşinin eski erkek arkadaşını pompalı tüfekle vurdu

Kahramanmaraş'ta bir koca, buluştuğu eşinin eski sevgilisini çıkan tartışma sonucu pompalı tüfekle vurdu. Yaralanan adam, o anlarda "Nefes alamıyorum" diyerek yardım istedi.

Haber Yorumları (67)
REBUL: Yorumsuz
ADALET: Aile çökmüştür
EMPATİ: Kimin eli kimin cebinde belli değil...Doğru bayanı günümüzde bulmak çook zor.
DUL EMRE: Bu haberler yuzunden ikinci evlilikten vazgectim.bu ulkede evlilik isi bitmis...aile yasantisida bitmis ozelikle son 20 yilda aile kavrami tamsmen bitirildi...internet ve tvler sosyal.medya ulkeyi ahlaktan cikardi. Dogru kullanilsa iyi birsey ama ulkede dogru kullanicsk egitimli kisi sayisi yuzde 10 var yok.
BİZ FARKLI MIYIZ: Hiç farkımız yok Emre, ben de kocam piskopat olduğu halde boşanmaya korkuyorum. Bir de tüm erkekler aynı nasılsa diyip çeliyorum. Hatta kocama sen yüzüğü parmağıma değil burnuma taktın diyorum... Maalesef
123: SOSYAL medya değil siyaset ve toplum yapısı sosyal medyada yansıyor sadece
AAA: İyi insanlar her zaman var bende düzgün kız bulamıyorum herkes para pul görünce tavşana donuyor
DÜRBÜNLÜ: Kadın denen yüzünden yine bir erkek şiddete uğradı
ANK: marasda bu isler cokk marasin kadini buu
SELMA TEK: KADININ ESKI SEVGILISI IMIS . NEDEN TEKRAR BIR ARAYA GELDILER , RAHATSIZMI EDIYORDU ACABA , VE AYNI ZAMANDA KOCASI NEDEN ESKI SEVGILISI ILE ÜCÜ BIR ARAYA GELIYOR . ESAS SEBEB BU . HABERE GÖRE ESKI SEVGILI , FAKAT TAM SEBEP NE OLDUGU BELIRTILMIYOR , HANGI SEBEPTEN NE ICIN , VURUYOR
DUL EMRE: Napican selma bu kadar.merak ettin.
ERZRMLU: kim kimle evli, kim kimin sevgilisi bu nasıl ilişkiler?
AH ULA: HEM KARISINI AL HEM VUR ÖLDÜR . . KABUL EDİLECEK BİR KONU DEĞİL
MANUEL: Haberi bir daha oku.
HAMİT: İyi ve namuslu insanları tenzi ederek diyorumki: ülkemizde yaşanan ahlak dışı olaylarda bilgi sahibi olduğumuz kısmı daha aysberk in görünen yüzüdür.
BÜYÜK RESİM: KAMUYU DÜZELTMEK İÇİN; DEVLETİ VEYA ÇALIŞTIĞI İŞYERİNİ BİLEREK ZARARA UĞRATAN MEMUR/ÇALIŞAN SGK GEÇMİŞİ SİLİNEREK İŞTEN ÇIKARTILIR MADDESİ GELMELİ. BAK GÖR SONRA RÜŞVET, YOLSUZLUK, PARA KAÇIRMA OLUYOR MU. BU ŞEKİLDE BİR KANUN ÇIKARTILMALI.
EROL CELİK: Av. İn. Hak. Mah. ;Adamı oynar?
AZD: kadin eskisini denemis yenisini denemis. ikisini birbirine düsürmüs. ordan gitmis . sakat eskisine hayri olmayanin yenisinemi hayri olur. bulasikli tabaktan yemek yersen böyle olur
MERT EKİN: Mustafa kemalin askerleri
TÜRK: Annenin askeriyim ben oğlum benim. .
MERT: Nick Türk kendi ermeni şahıs. Annesinin askeriysen babasının postasısın. Da babasının kaçıncı postasısın onu bilemedim. Buradan sana 3 posta tam gelir gibi duruyor.
A HABER: Marketteki sebze ve meyve fiyatlarini yazmayin olurmu
ÖLENDE KABAHAT: Ölende Suç da öldürene buluyorlar bahaneyi işte! Adamı kışkırtırsan olacağı bu ne bekliyordunya!2. bir husus yine kaybeden 2 erkek kadın aradan sıyrılmış. Vay be! Biz erkekler birlik olmazsak daha nice Amazonluklara katlanırız söylemesi benden
ÖMER: Atatürk’ün askerleri bunlar norman laik ve demokratik dinde olmazsa olmaz şeyler bunlar başkası gelsin
FANİ: Kesinlikle
6.FİLO: Ülkemiz teksas oldu artık en ufak mevzuda bile tartışma dönemi sona erdi herkes susuyor mermiler konuşuyor
KADINLAR NERDEEE: Bakın erkek erkeği de vuruyor kadınlar nerde twitler nerdee tepki göstermeyecek misniz :)
AHMET: Boş yapma cinsiyetçi dangos.
DÜNYA: ADAM HAK ETMİŞ. ESKİ SEVGİLİNİN YANINDA NE İŞİN VAR. AMA KOCASI ASLINDA ADAMI VURUNCA ONUN YANINDA KADINIDA VURUP ONDAN SONRA POLİSE KENDİ ELİYLE TESİM OLACAKTI . ZATEN HAPİSE DÜŞTÜN BARİ 2'' SİNİDE ÖLDÜR ONDAN SONRA KAFAN RAHATLASIN ŞİMDİ SEN İÇERDE KADIN YİNE AYNI PİSLİĞİ DEVAM EDECEK SENDE BOŞ YERE İÇERDE YATACAN
TRUE JOKER: Nasil hak etmis ya! Senin gibi orumcek kafalilar yuzunden hep geriye gidiyoruz bu ulkede hukuk var adalet var muz cumhuriyeti degil burasi eline silah alan birbirini vursun herkez kendi adaletini kendi saglasin ozaman
AHMET: Git kendi pisliğinde başka yerde boğul. Belki o adam kadıncağızı rahatsız ediyordu o yüzden oldu bunlar ne biliyorsun? Metroda sağda solda ağzının salyası akar analarımıza bacılarımıza bakarken, sonra gelir burda namus adı altında cinayete teşvik edersin milleti.
KAĞAN: şiddete ve ihanete hayır. eşler insan olsun vicdanlı ve edepli olsun. Bu çok mu zor?
MAZLUM: bakın vurun adam kendini hakim savcı polis yerine koymuş, suçu tespit etmiş, cezayı kesmiş ve uygulamış. geldiğimiz nokta bu.
ÖMER: Hadi ordan
SİBGATULLAH(ALLAH IN YARATICI GÜCÜ): HER İMKANI VER KOÇU KOYUNLA GEZDİR SAKIN HA ZİNA YASAK DE! ELİNDE HER TÜRLÜ İŞLEVLİ TELEFON GIZ TABİ Kİ DE ERKEK GAFADARININ ORASININ BURASININ RESMİNİ İSTEYECEK. ''HİÇ DENMEYECEK'' YERİNİN RESMİNİ ÇEKİP GÖNDERECEK ERKEK GAFADARIDA ARTIK NE YAPACAK SA YAPACAK!ULAN İNSAN DELİRİR DELİRİR. İNSAN ÇILDIRIR ÇILDIRIR. KEDİNİN YANINA ÇİĞERİ KOY KEDİ YEMESİN. BU MÜMKÜN MÜ?EŞYANIN TABİATINA ZIT. DAHA KI. IMIZ NE TOKMAKLAR GÖRECEK GÖRÜR BAKARSINIZ BU BÖYLE GİTTİĞİ MÜDDETÇE.
VATANDAŞ: görüyorsunuz işte laik cumhuriyet mason dogma yönetiminin sonunu
FANİ: M Kemalin de manevi kızları vardı nedense manevi erkekleri yoktu Tabi bunlar sevgili. Hatta latife ile birini öldürüyor
GECELERİN YARGICI: ADAM EVLİ KARISININ ESKİ SEVGİLİSİ VE BUNLARIN BİR EVDE 3 LÜ ZİRVE YAPMASI ÇOK ENTERESAN ANLAM VEREMEDİM. . .
SİBGATULLAH(ALLAH IN YARATICI GÜCÜ): BİR ZAMANLAR BİZDE BİR MİLLET HEM NASIL BİR MİLLETMİŞİZ. GELMİŞİZ DÜNYAYA MİLLİYET NEDİR ÖĞRETMİŞİZ. KAP KARANLIKKEN BÜTÜN AFAKI BEŞERİYETİN NUR OLUP FIŞKIRMIŞIZ TAAAA SİNESİNDEN ZULMETİN.
.: üçünün aynı evde ne işi var onu anlamadım
DELİ OĞLAN...: Karısıyla eski erkek arkadaşını!!! yüzleştirmek istemiş herhalde. . .
REALİST: Kullanilmisi kullanmayin pay edememisler
HAMİT: Kaşınmış ve kaşıntısını kesmişler. Bu nasıl bir ahlak anlayışı ve pis ve iğrenç ilişkiler yumağı.
GAMSIZ HAYAT: Olaya bak. Kadın kendisinden 14 yaş büyük birisiyle sevgili oluyor. Sonra gidiyor başka masum bir adamla evleniyor. Sonra bu adam kadının eski sevgilisini vuruyor. Kadının kocası hapse, eski sevgilisi hastaneye gidiyor. Kadınlar, kadınlarımız. . Ana sütü gibi candan, kar gibi temiz. .
AYŞE: Kemal sunal diyesi iki kocalı kadına ben ne yapayım :)
XXX: adam hangi mantıkla oraya gider. kadın kıtlığı var sanki. .
LA EDRİ: Olay nasıl carpitmissin haberler kadin eve dost alır koca yakalar kadın ve dost kocaya saldırır koca arabaya kaçar pompalı alır dehşet (!) saçar
BGDRPY: bütün haberler yalan dolan. . . Dünyada habercilik etik değil. kafalarına göre haber yapıyorlar. gerçeklikten uzak tüm haberler. senaryo ne kadar iyiyse haber değeri o kadar oluyor.
AHMET: Orda mıydın ne biliyorsun? Örümcek kafanıza tır girsin...
HARPUTLU 23: Zililerin yüzden bütün bunlar, Babamız Ademde Hava annemizin sözüne uydu ve Cennetten hep birlikte kovulduk ,of ulen off ne güzel Cenette yaşayıp gidecektik , Ademden bu deme biz Erkeklerin başına ne iş geldiyse hep bu kadınlar a olan zaafımızdan lütfen biraz daha dikkatli ollalım.
6.FİLO: Vurulan nefes alsın yeter dediyse, vuran da adamın nefesini keserim demiş olabilir.
RRRRRRRRR: Evli kadın, kocasıyla beraber, eski erkek arkadaşıyla hangi akıl ve mantıkla biraraya gelebilirler? Amaç neymiş? Evlenmişsen eğer, niçin yeni bir başlangıç yapmıyorsun? Kare be kare yüzkarası olaylar. . . .
KİMMİ: bakın vurmak öldürmek çok kolaydır fakat ilerisi çok zordur bunu unutmayın unutturmayın şimdi kimbilir vuran kaç sene yatar ?
EN: Neves alamiyorsan ne isin vardi orda
TÜRK: Sonunda toplumu bozdular,dizilerle filmlerle enteldantel programlarla
VATANDAŞ: dizi mizi, sosyal medya etkisi belli bir oranda olabilir. fakat geçmişte tertemiz miydi bu millet birader
MONTESQUİEU: Yazık bu erkeklere kardeşim yazıktır yazık
NECO: vay be bu kadinlar neymis be boynuz takanla boynuzlu bir birini yesin bu sebeb olan keyifle oturup seyretsin cumhuriyet cocuklari
SADECE İNSAN: Bu evli kadınların eski yeni sevgili olayları sonucu bu şekilde durumlarla karşılaşmak gayet normal, yaralayanı yadırgamamak lazım, eski sevgili kadının şuan ki kocasının yanına niye gelir, kadın evli hala peşinde mi bu sevimsiz. . ?
EF: eski sevgili yeni sevgili derken toplum tam bozuldu tek eşlilik artık kesmiyor
GAKKO: Kadınlar da artık çifte bayram yapmak istiyor çift eşli hayat çoğunun hoşuna gitmiş gibi hafta içi bende hafta sonu sende hayatı başlamış bayanlarda malesef
ABDULBAKİ: haberi okuyunca pompalı tüfek cebindede tartışmadan sonra çıkarıp adamı vurmuş gibi anlatılıyor. koskoca pompalı saklanamayacağına göre, açıkca adamı vurmaya gitmiş ve vurmuş. tartışma diye bir şey yok. bu eski sevgili v. s gibi işler Türk milletine yakışmıyor ve neticeside vahim
ERHAN: İyi olmuş
VATANSEVER: ADAM HAK ETMİŞ. ESKİ SEVGİLİNİN YANINDA NE İŞİN VAR. KADIN ZATEN EVLENMİŞ ARTIK.
KİMMİ: kimse vurulmayı öldürülmeyi hak etmez Allah ın verdiği canı sadece Allah alır .
ENGİN: Kadinlar... O masum mazlum varliklar!!!
PAŞALI: Bazı davalar ahirette görülür. orada güçlü olan taraf değil, Haklı olan taraf kazanır.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Eşinin eski erkek arkadaşını pompalı tüfekle vurdu Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 21:03:07. #1.14#
title