Eşini Tekmeleyerek Yaralayan Cani Koca, Mahkemede "Mağdurum" Dedi!

Eşini Tekmeleyerek Yaralayan Cani Koca, Mahkemede "Mağdurum" Dedi!

Eskişehir'de, ayrı yaşadığı eşini sokak ortasında defalarca tekmeleyerek yaralayan cani koca, mahkemede "mağdur olduğunu" iddia ederek tahliyesini istedi.

Ayrı yaşadığı eşini tekmeleyerek hastanelik eden vicdansız kocaya mahkemeden tahliye çıkmadı.

KONUŞMAK İÇİN BULUŞMUŞLARDI, TARTIŞMA ŞİDDETE DÖNÜŞTÜ

Geçen yıl 18 Aralık'ta 51 yaşındaki Ayhan Tiker, ayrı yaşadığı eşi 44 yaşındaki Nesrin Işıklı Tiker ile konuşmak için İzmir'den Eskişehir'e geldi. İkili bir kafeteryada buluştu. Konuşma sırasında Tiker çifti arasında çıkan tartışma, kafetarya dışında da devam etti. Bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen olayda, Ayhan Tiker, eşi Nesrin Işıklı Tiker'in başını bir apartmanın duvarına çarptı.

EŞİNİ DEFALARCA TEKMELEDİ, UYARANLARI DA TEHDİT ETTİ

Nesrin Işıklı Tiker, çarpmanın etkisiyle yere düştü. Ayhan Tiker yere düşen eşinin başını defalarca tekmeledi. Ayhan Tiker kendisine engel olmak isteyen vatandaşları da tehdit ederek bir süre yanına yaklaştırmadı. Daha sonra çevredekiler, Ayhan Tiker'i yerde baygın halde yatan eşinin yanından uzaklaştırdı.

KADIN, 3 AY HASTANEDE TEDAVİ GÖRDÜ

2 çocuk annesi Nesrin Işıklı Tiker, hastaneye kaldırılırken Ayhan Tiker de polisler tarafından gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Nesrin Işıklı Tiker, 3 ay hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edildi.

KIZININ EĞİTİMİNİ BAHANE EDEREK TAHLİYE İSTEDİ

Eskişehir 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakkında 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Ayhan Tiker'in yargılanmasına devam edildi. Tutuklu sanık Ayhan Tiker bugünkü duruşmada, "Kızımın öğrenim hayatını sürdürebilmesi için tahliye olmam gerekiyor. Uzun zamandır tutukluyum. Tahliyemi istiyorum" dedi.

MAHKEMEDEN TAHLİYE ÇIKMADI

Mahkeme heyeti, İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan Ayhan Tiker için gelecek olan akli dengesinin yerinde olup olmadığına dair raporun beklenmesine ve sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı 9 Kasım'a erteledi.