Eşini Bıçaklayan Zanlıya Linç Girişimi

Eşini Bıçaklayan Zanlıya Linç Girişimi

CHA - Haberler | Güncel
Eşini Bıçaklayan Zanlıya Linç Girişimi

Tuzla'da, ayrılmak isteyen imam nikahlı eşini bıçaklayan şahıs, olayı gören vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.

Tuzla'da, ayrılmak isteyen imam nikahlı eşini bıçaklayan şahıs, olayı gören vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. Yaralı kadın hastaneye kaldırıldı, ağır şekilde dövülen zanlı ise hastanedeki ilk müdahalenin ardından gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Semra Araklı (21) imam nikahlı eşi Hamit Derinsu'dan (37) ayrılmak istedi. Bu duruma sinirlenen Hamit Derunsu, genç kadını kalçasından ve sırtından bıçakladı. Uyarılara rağmen Semra Araklı'ya bıçak sallamaya devam eden Derinsu, vatandaşlar tarafından dövüldü. Zanlıyı linç edilmekten polis kurtardı.

Genç kadın sağlık ekiplerince Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastanede ilk müdahalesi yapılan Derinsu ise gözaltına alındı.

Zanlı polise verdiği ifadede, imam nikahlı eşini ayrılmak istediği için bıçakladığını anlattı. Zanlının, kasten yaralama ve kadına şiddetten kaydının bulunduğu öğrenildi. Zanlı polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Eşini Bıçaklayan Zanlıya Linç Girişimi

Kaynak: CHA

Manşet Haberler

title