Esider Yönetim Kurulu Başkanı Sofuoğlu:

Esider Yönetim Kurulu Başkanı Sofuoğlu:

11.05.2010 16:13 | Son Güncelleme: 11.05.2010 16:13
Esider Yönetim Kurulu Başkanı Sofuoğlu:

Uluslararası Eskişehirli Sanayici İşadamları ve Girişimciler Derneği (esder) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Sofuoğlu, Ululararası Yunus Emre Haftası'nın Kapsamlı Olarak Kutlanmasının Mutluluk Verici Olduğunu Bildirdi

Uluslararası Eskişehirli Sanayici İşadamları ve Girişimciler Derneği (ESDER) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Sofuoğlu, Ululararası Yunus Emre Haftası'nın kapsamlı olarak kutlanmasının mutluluk verici olduğunu bildirdi.

Sofuoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Eskişehir Valisi Mehmet Kılıçlar'ı aktif ve gayretli olmasının kent için büyük bir kazanç olduğunu belirtti.

Yunus Emre Haftası'ndaki kutlamalarının gelecek yıl daha da genişletilmesi gerektiğini ifade eden Sofuoğlu, uluslararası tanıtıma büyük önem verilmesi gerektiğine değindi.

Derneğin Genel Koordinatörü Oral Büyüksarı da, etkinliklerde emekleri bulunan AK Parti Eskişehir Milletvekili Murat Mercan, iş adamı ve Eskişehirspor 2. Başkanı Mesut Hoşcan, Taner Büyükcan, Yusuf Köse, İlker Soysal'a teşekkür ettiklerini kaydetti.

(EMR-İRE) - ESKİŞEHİR

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title