Escape Beach Resort

Escape Beach Resort

Deniz ve Yeşilin Bir Arada Olduğu Keyifli Bir Gün Geçirmek İçin, Torba'daki Şermin Çapa İşletmeciliğindeki Escape Beach Resort'ta Buluşmayı Tavsiye Ediyoruz.

Escape Beach Resort

DENİZ VE YEŞİLİN BİR ARADA OLDUĞU KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRMEK İÇİN, TORBA'DAKİ ŞERMİN ÇAPA İŞLETMECİLİĞİNDEKİ ESCAPE BEACH RESORT'TA BULUŞMAYI TAVSİYE EDİYORUZ.

Şermin Çapa

TORBA ESCAPE BEACH & RESORT: Deniz ve yeşilin bir arada olduğu keyifli bir gün geçirmek için Escape Beach Resort'ta buluşmayı tavsiye ediyoruz.

Şermin Çapa işletmeciliğindeki Escape, Bodrum'un Torba koyunda… Tatil ve konforu bir arada sunuyor. Odalarında uydu tv, split klima, mini bar, direkt telefon, para kasası, saç kurutma makinesi ve duşakabin bulunuyor.

Dubleks odalarında ise büyük boy LCD TV, oturma grubu ve lüks dekorasyon mevcut.

Escape Beach &Resort, Torba Kilise mevkiinde denize sıfır, Bodrum Merkez'e 4 km., havaalanına 30 km. uzaklıkta…

2005 yılında açıldı. Bu sene yönetimi, İstanbul'da Polat Tower'da yer alan Mia Brasseri'nin de işletmecisi olan Şermin Çapa'ya verildi.

Sezen Aksu, müdavimi…

Kaliteli ve seçkin yerli müşterilere hitap ediyor. 35 metre uzunluğuyla yörenin en geniş plajına sahip. Dünya mutfağından nefis lezzetler sunuyor.

Balık pastırma, balık kokoreç, puf böreği, tüm balık, et, kebaplar, Escape tabağı ve makarnaları tavsiyemiz.

Balık çorbası muhteşem… Sırf bunun için bile gidilebilir.

Beach ve alakart mönüleri var. Fiyatları uygun.

Önce sizin için denedik.

Balık pastırma, miditay köfte, sosis, çıtır parmak tavuk ve Çin böreğinden oluşan beach mönünün bir halkası, çok şık sepetler içinde sunuldu. Yanında roka, karides, mantar, turşu ve cherry domatesten oluşan Escape salata geldi.

Aşçıbaşı Mehmet Usta, kavunlu karides kokteyl için ısrar edince ondan da tattık. Bir dahaki gidişimizde, levrek somon carpaccio, zeytinyağlı enginar, kalamar dolma, güveç karides, ahtapot salata, deniz börülcesi, semizotu salata ve nar ekşili salatayı deneyeceğiz….

Siz midenizde yer kalırsa, marine edilmiş levrek dolmasını da aklınızda bulundurun.

(MEHMET SARIŞIN - gecce.com/ BODRUM)

ESCAPE BEACH&RESORT

İSMET İNÖNÜ CADDESİ KİLİSE MEVKİİ NO: 90

TEL: 0252 367 10 24

TORBA - MUĞLA