ESAT ÖZTÜRK HABERLERİ

Esat Öztürk haber, Esat Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Esat Öztürk - 28.07.2020
Son dakika haberleri | Kayseri'de kas hastası genç, Mehmetçik'in desteğiyle akülü araca kavuştu
Belediye Başkanı Esat Öztürk, Komutanlıkta görev yapan subaylara ve personele teşekkür etti.
Esat Öztürk - 23.07.2020
Yahyalı'da Türk Kızılay'a kan bağışı
Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Türk Kızılay'a kan bağışında bulundu.
Esat Öztürk - 11.07.2020
Kayseri'den kısa kısa
Yahyalı Belediyesinden Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü etkinliği Yahyalı Belediyesi, yeni hazırladığı yürüyüş ve bisiklet yolunu tanıtmak ve spora özendirmek amacıyla Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü düzenledi. Yahyalı 15 Temmuz Cumhuriyet Meydanı'nda başlayan yürüyüşe Kaymakam Yunus Emre Altıner, Belediye Başkanı Esat Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kafalı, Yahyalı Devlet Hastanesi Başhekimi Yasemin Doğan, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, belediye personelleri ve vatandaşlar katıldı.
Esat Öztürk - 04.07.2020
Kayseri'den kısa kısa
Yahyalı Kaymakamı Yunus Emre Altuner, Belediye Başkanı Esat Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu ve Yahyalı Meclis Üyeleri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.
Esat Öztürk - 30.06.2020
KAYÜ Yahyalı'nın gelişimine yönelik proje ve eğitim desteği verecek
Yahyalı'nın hem tarım hem de madencilik açısından önemli olduğunu belirten Karamustafa, şunları kaydetti: "Yahyalı Belediyesi ile imzaladığımız iş birliği beyanı kapsamında Yahyalı ve civarının dinamiklerine uygun ihtiyaç duyulan alanlarda gençlere mesleki ve teknik eğitim vereceğiz. Ayrıca bu konuda hazırladığımız ortak projelerin ulusal ve uluslararası kuruluşlar ile diğer paydaşlara sunumunu gerçekleştireceğiz. Yahyalı yöresinin kalkınmasına katkı sağlayacak kurs, seminer ve atölye çalışmalarında bulunacağız. Yahyalı'nın yöresel tarım ürünlerinin iç pazarlarda yaygınlaştırılması ve dış pazarlara açılımı için ortak çalışmalarda bulunacağız. Bu iş birliği beyanının iki tarafa hayırlı olmasını diliyorum." Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ise Yahyalı ilçesinin tarımda, hayvancılıkta, enerjide ve madende bir üs olduğunu belirtti.
Esat Öztürk - 29.05.2020
Kayseri'den kısa kısa
Belediye Başkanı Öztürk, pazar yerinde incelemelerde bulundu Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, salgın nedeniyle çeşitli önlemler alınan ilçe pazarında incelemelerde bulundu.
Esat Öztürk - 29.05.2020
Yahyalı Devlet Hastanesinde sona gelindi
100. Yıl Mahallesi'nde 12 bin metrekare arazi üzerinde hizmet verecek olan devlet hastane inşaatında, Yahyalı Kaymakamı Yunus Emre Altıner ve Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk incelemelerde bulundu.
Esat Öztürk - 20.05.2020
Kayseri'den kısa kısa
Yahyalı Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Esat Öztürk başkanlığında Belediye Meclis Salonu'nda yapılan toplantıya, meclis üyelerinin tamamı katıldı, 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
Esat Öztürk - 13.05.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç'tan ilçe ziyaretleri
Yahyalı ilçesini ziyaret eden ve Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk tarafından karşılanan Başkan Büyükkılıç, gönülleri almak için yola çıktıklarını belirtti.
Esat Öztürk - 10.05.2020
Kayseri'de "Asırlık çınarlar"a Anneler Günü sürprizi
Yahyalı Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Belediye Başkanı Esat Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kafalı, ilk olarak Şerife Kalaycı'yı evinde ziyaret etti.
Esat Öztürk - 10.04.2020
Kayseri'den kısa kısa
Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, maske üretimiyle ilgili şunları kaydetti: "Bugün, Yahyalı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün atölyesini ziyaret ettik.
Esat Öztürk - 01.04.2020
Yahyalı Öğretmenevi sağlık personeli için hazır hale getirildi
Koronavirüsün yayılmasının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında, kamu ve özel sektördeki tüm sağlık personeli, ilgili belediye tarafından karar verilmesi s¸artıyla belediyeler ve bagˆlı kurulus¸ları ile bunların kurdukları birlik, mu¨essese, is¸letme ve s¸irketlerce yu¨ru¨tu¨len toplu tas¸ıma araçlarından ve kamuya ait sosyal tesislerden 31 Mayıs 2020'ye kadar ücretsiz faydalanabileceğinin Resmi Gazetede yayımlanmasının ardından Kaymakam Yunus Emre Altuner ve Belediye Başkanı Esat Öztürk çalışma başlattı.
Esat Öztürk - 31.03.2020
Kayseri'den "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
Türkiye'nin zor günleri her zaman birlik beraberlik içerisinde aştığını ve tüm dünyayı etkileyen bu zor günleri de dayanışma içinde aşacağını vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, şunları kaydetti: "Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi biz güçlü bir ülke ve güçlü bir milletiz. Biz bize yeteriz. Yeter ki bir ve beraber olmaya devam edelim. Cumhurbaşkanımızın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşımı bağışlayarak katılıyorum ve tüm hemşehrilerimi bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyorum." Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar 2, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu 3, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk de 2 maaşını bağışlayarak kampanyaya destek oldu.
Esat Öztürk - 26.03.2020
Yahyalı'da yol çalışmaları
Çalışmaları yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, şunları kaydetti: "Personelimize yürekten teşekkür ediyorum.
Esat Öztürk - 23.03.2020
Kayseri'de koronavirüs tedbirleri
İlçe Belediye Başkanı Esat Öztürk, İlçe Hıfzı Sıhha Kurulu'nun kararıyla tüm cadde ve sokakları dezenfekte ettiklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Esat Öztürk Haberleri | Esat Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Esat Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Esat Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri! Kayseri'den kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 21:53:22. #1.15#

title