Erzurumspor Kongresi, Aday Çıkmayınca Bir Kez Daha Ertelendi

Erzurumspor'un Ertelemeli Olağan Genel Kurulu, Başkan Adayı Çıkmayınca Bir Kez Daha Ertelendi. Bir Hafta Sonra Yapılacak Olan Kongrede, Eski Yöneticilerden Olan ve Ankara'da İkamet Eden Erzurumlu İşadamı Müteahhit Hayrettin Coşkun'un Başkan Adayı Olacağı Belirtiliyor.

Erzurumspor Kongresi, Aday Çıkmayınca Bir Kez Daha Ertelendi

Erzurumspor'un ertelemeli olağan genel kurulu, başkan adayı çıkmayınca bir kez daha ertelendi. Bir hafta sonra yapılacak olan kongrede, eski yöneticilerden olan ve Ankara'da ikamet eden Erzurumlu işadamı müteahhit Hayrettin Coşkun'un başkan adayı olacağı belirtiliyor.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) toplantı salonunda yapılan Erzurumspor Olağan Genel Kurulu bir kez daha ertelendi. Başkan adayının çıkmadığı genel kurulda delegeler, oy kullanmadan salonu terk etti. Divan Başkanı Orhan Gözgeç, genel kurulu 5 Temmuz cumartesi gününe ertelediklerini açıkladı.

Genel kurul salonunda bazı eski yöneticiler, Ankara'da yeni bir oluşum içinde olduklarını ve liste hazırladıklarını belirterek, toplantının haftaya ertelenmesini istedi. Başkan adayı olmayınca da seçimler haftaya ertelenmek zorunda kaldı.

Erzurumspor eski başkanlarından Tevfik Özel'in ilk yönetiminde görev alan müteahhit Hayrettin Coşkun başkanlığında yeni bir yönetim oluşturulduğu öğrenildi. Aralarında eski yöneticilerden Ayhan Yürekseven, Ahmet Çinik, Abdurrezak Cellat, Erhan Akdoğan gibi isimlerin, hazırlanan yeni yönetim kurulu listesinde yeralması bekleniyor. Evli ve iki çocuk babası olan 36 yaşındaki Coşkun, Hazar İnşaat Grubu'nda yönetim kurulu başkanlığı yapıyor.

Kaynak: CHA