Erzurumlular Galatasaray'ın Galibiyetini Havuza Girerek Kutladı

Erzurumlular, Galatasaray'ın Fenerbahçeyi 1 -0 Yenmesini Havuza Girerek Kutladı. Fanatik Galatasaraylılar Sırılsıklam Olurken, Caddeler Sarı -Kırmızılı Taraftarlarla Doldu.

Erzurumlular Galatasaray'ın Galibiyetini Havuza Girerek Kutladı

Erzurumlular, Galatasaray'ın Fenerbahçeyi 1-0 yenmesini havuza girerek kutladı. Fanatik Galatasaraylılar sırılsıklam olurken, caddeler sarı-kırmızılı taraftarlarla doldu.

Turkcell Süper Ligi'nde Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçı Sarı-Kırmızılılar 1-0 kazandı. Şampiyonluğa giden yolda avantaj elde eden Galatasaray'ın galibiyeti Erzurum'da da çoşkuyla kutlandı. Cadde ve sokaklara dökülen fanatik Galatasaraylılar, büyük sevinç yaşadı. Havuzbaşı'nda toplanan taraftarlar tezahurat ederek, uzun süre eğlendi.

Sarı-Kırmızılı bayraklarla şehri donatan Galatasaraylılar'dan bazıları havuza atladı. Sırılsıklam olan Galatasaraylılar, ıslanmaya aldırış etmeden, galibiyetin sevincini yaşarken araçlar da kornalarıyla eşlik etti.

Geniş güvenlik önlemleri alan emniyet ekipleri, araçların camlarından sarkan vatandaşları ise olası tehlikelere karşı uyardı.

Kaynak: CHA